شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشخصات خون در شب زفاف

1. سلام
    من 26 سال سن دارم و حدود یک سال و نیم عقدی بودم و تازه رفتیم خونه.تو اولین شب عروسی خون ندیدم اما بعد از دو سه بار نزدیکی هنوز احساس درد شدید میکنم.تو دوران عقدی رابطه نزدیکی نداشتیم یعنی اینکه دخول اتفاق بیفته اما یکبار روز بعد از شبی که کنار همسرم خوابیدم کمی خون دیدم بهش هم گفتم ولی هر دومون جدی نگرفتیم. از اینکه تو شب زفاف خون ندیدم همسرم ابراز ناراحتی نمیکنه اما من بشدت ناراحتم و چون خانواده همسرم 1 خانواده کاملا سنتی هستند فشار عصبی بی نهایتی را تحمل میکنم حالا ازتون 2 تا سوال دارم
    1- آیا ممکنه خونی که تو دوران عقدی دیدم به خاطر پاره شدن پرده بکارت باشه؟
    2-مشخصات این خون چیه؟ مقدارش؟و اینکه تفاوتی با خون معمولی داره یا نه؟ رک بگم میخوام بدونم میشه 1جوری خانواده همسرم را قانع کنم یا نه؟

2. دوست عزیز ممکنه

شما اصلا پردتون از نوع ارتجاعی بوده که دراینصورت خونی هم در حین نزدیکی دیده نمیشه.

و اگر در دوران عقد نزدیکی صورت گرفته یعنی اگه دخول داشتید این خونی که دیدید مربوط به پرده بوده .

خونی که دیده میشه کمیتش در آدمهای مختلف متفاوته، بعضیها ممکنه فقط در حد چند قطره همونی که شما احتمالا در دوران عقدت دیدی.
    بعضیهام حتی ممکنه نصف روز وحتی دیده شده کسانیکه تا 3 روز خونریزی داشتن.
    پس بسته به نوع پرده در ادمهای مختلف متفاوته.
    رنگ این خون روشنه مثل خونی که مثلا از بریدن یک قسمت از بدنتون می بینید.

ولی یک چیزی ذهن منو مشغول کرده اینکه چرا این قضیه باید به خانواده ی همسرتون مربوط بشه ، تنها شما دونفرید که با صداقت زندگیتون رو شروع کردید و نیازی نیست از این بابت به دیگران این اجازه رو بدید که درمورد جزئیات زندگی شما چیزی بدونند!!

اگه از الان بخواید طوری رفتار کنیدکه حتی خصوصی ترین مسائل زندگیتون رو هم خانواده همسرتون بدونن مطمئن باشید در ادامه ی زندگی با مشکلات جدی برخورد میکنید! افکار سنتی رو بریزید دور و از همین الان زندگی رو شروع کنید که شایسته شماست.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. عزیزم شما حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنین ( با توجه به حساسیت خودتون و سنتی بودن خانواده همسر )

پاره شدن پرده مبنی بر خروج 2 لیتر خون نیست ! شاید همون دو قطره ای که گفتین مربوط به پارگی تون باشه ... بهرحال باید معاینه شوید .

تنها راه قانع کردن خانواده همسرتان ، شوهرتون هست که می تواند کمی سنت شکنی کند !

4. سلام دوست عزیز
    کلیه اقدامات و تشخیص نوع پرده بکارت تا قبل از نزدیکی امکان پذیر بوده که شما باید قبل از نزدیکی به پزشک زنان مراجعه میکردید.
    در حال حاضر فقط با مراجعه به پزشک میتوانید نوع پاره شده پرده بکارتتان را مشخص کنید.
    در ضمن اجازه دخالت در این گونه مسائل را از خانواده همسرتان سلب کنید که خدایی نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید.
    احتمالا همان خونریزی قبلی که در دوران عقد داشته اید از پرده بکارتتان بوده است و نوع خون در پارگی بکارت با نوع خونریزی در یک زخم سطحی در هر جای بدن تفاوتی ندارد.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید