شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی از مخرج در زمان پریود

1. سلام به همه

من و همسرم که به تازگی ازدواج کرده ایم  یک هفته قبل از پریود شدن با هم رابطه جنسی داشتیم ، البته از طریق واژن نه مقعدی
    همسرم بعد از یک هفته پریود شد و خونریزی خیلی زیادی ازطریق مخرج داشت البته خونریزی مقعد با واژن متفاوت بود ،خون ریزی مقعد بسیار روان بود که بیشتر شبیه به خون آبه بود ، با توجه یه اینکه ما رابطه جنسی مقعدی نداشته ایم دلیل این خونریزی زیاد، خیلی نگرانم کرده

من جایی خوانده بودم که ممکن است  واژن و روده بزرگ با ارتباط نا صحیح به هم راه پیدا کنند ایا این امکان وحود دارد و یا نه
    و دلیل این خونریزی همین است یا نه ؟

و باید چه کرد ؟

لطفا سریع راهنمایی کنید
    ممنون از زحمات دوستان

2. با سلام
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتماً ایشون در اولین فرصت به یک دکتر متخصص زنان مراجعه کنند.چون هم امکان وارد آمدن ضایعه وجود داره و هم خروج خون بی حد موجبات مشکلات بعدی رو فراهم میکنه.لذا  بررسی موضوع خیالتان رو راحت خواهد کرد.
    انشالله معضلی نخواهد بود.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mehdi_za نوشته است: سلام به همه

من و همسرم که به تازگی ازدواج کرده ایم  یک هفته قبل از پریود شدن با هم رابطه جنسی داشتیم ، البته از طریق واژن نه مقعدی
    همسرم بعد از یک هفته پریود شد و خونریزی خیلی زیادی ازطریق مخرج داشت البته خونریزی مقعد با واژن متفاوت بود ،خون ریزی مقعد بسیار روان بود که بیشتر شبیه به خون آبه بود ، با توجه یه اینکه ما رابطه جنسی مقعدی نداشته ایم دلیل این خونریزی زیاد، خیلی نگرانم کرده

من جایی خوانده بودم که ممکن است  واژن و روده بزرگ با ارتباط نا صحیح به هم راه پیدا کنند ایا این امکان وحود دارد و یا نه
    و دلیل این خونریزی همین است یا نه ؟

و باید چه کرد ؟

لطفا سریع راهنمایی کنید
    ممنون از زحمات دوستان

سلام

منظور شما همون چیزیه که در علوم قضایی از اون افضاء شدن ( امیدوارم املاشو درست نوشته باشم ) یاد شده . یعنی یکی شدن مخرج و واژن بدلیل نزدیکی . راستش بنظر من اگر این مورد در مورد همسر شما رخ داده بود ایشون قائدتا باید درد زیادی رو تحمل می کرد و شما هم باید متوجه می شدید که اتفاقا ناخوشایندی رخ داده .
    در هرحال خونریزی از مقعد دلایلی مختلفی بجز افضا شدن دارد
    مثل
    هموروئید
    شقاق
    کیستهای مختلف
    و بیماریهای اغلب خوش خیم و ندرتا بدخیم

کاری که شما باید بکنید اینه که همسرتون رو به متخصص زنان رجوع بدید و از اون بهتر متخصص جراحی های عمومی و گوارشی هست . اول پیش دومی برید بهتره ولی اگر معذوراتی دارید خب از متخصص زنان شروع کنید .

4. ممنون از راه نماییتون ولی یه سوال دیگه

برای مراجعه به جراح عمومی و گوارشی باید منتظر بشم مدت عادت تموم بشه

یعنی به نظرتون همزمانی این دو اتفاقیه ؟  
    ممنون

5. ببین دوست من
    تنها در یکصورت خون قائدگی از مقعد هم جاری می شود که بین این دو مجرا ، راهی ایجاد شده باشد . از آنجایی که پیش از این اتفاق رخ نداده پس مشکل مادرزادی منتفی هست و می مونه اینکه شما حین رابطه به ایشون آسیب زده باشی که اگر زده بودی ایشون قطعا درد زیادی رو تحمل می کرد ولی شما هنوزم وجود درد در ایشون رو تایید نکردی

در نهایت احتمال اینکه خونریزی به دلایلی که در پست اولم گفتم باشه ، بسیار بیشتر از پارگی و اتصال مجرای واژن به مقعد هست .
    حتما پیگیری کن

6. سلام

نه دردی ندارد ولی در حال پیگیری ام ، با تشکر از کمکتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید