.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » داروشناسی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 11975 بازديد •  
اطلاعات در مورد لتروزول

نویسنده پیام
chaste
اخطارها : 1 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: دوشنبه 12 مرداد 1388 - 18:36    عنوان:  اطلاعات در مورد لتروزول آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام. من به علت برهم خوردن نظم پریودهام (قبل از ازدواج و زمان مصرف قرص جلوگیری 28 روز بود حالا که تصمیم به بارداری دارم حدود 7 ماهی هست که نظم دورهها بهم خورده و به 33 روز هم رسیده)، به دکتر مراجعه کردم و ایشون به من  قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کرد. گفت به مدت دو هفته مصرف کنم روزی 2 عدد. علت مصرف این دارو چیست؟
و اینکه دکتر به من گفت اگر باردار شدم که هیچ اگر نه از روز 5 قاعدگی روزی یک عدد قرص لتروزول مصرف کنم(مقدار این قرص 5 عدد) حالا علت مصرف این دارو چیست؟ آیا نظم دوران قاعدگی رو برمی گردونه یا ربطی به بارداری هم داره؟
ممنون

امضا" از دی که گذشت هیچ از او یاد مکن.... فردا که نیامده است فریاد مکن "

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 12 مرداد 1388 - 18:36    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1388 - 08:54    عنوان:  Re: اطلاعات در مورد لتروزول آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
chaste نوشته است: با سلام. من به علت برهم خوردن نظم پریودهام (قبل از ازدواج و زمان مصرف قرص جلوگیری 28 روز بود حالا که تصمیم به بارداری دارم حدود 7 ماهی هست که نظم دورهها بهم خورده و به 33 روز هم رسیده)، به دکتر مراجعه کردم و ایشون به من  قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کرد. گفت به مدت دو هفته مصرف کنم روزی 2 عدد. علت مصرف این دارو چیست؟
و اینکه دکتر به من گفت اگر باردار شدم که هیچ اگر نه از روز 5 قاعدگی روزی یک عدد قرص لتروزول مصرف کنم(مقدار این قرص 5 عدد) حالا علت مصرف این دارو چیست؟ آیا نظم دوران قاعدگی رو برمی گردونه یا ربطی به بارداری هم داره؟
ممنون

سلام،
پروژسترون برای تنظیم هورمونی و قاعدگی است، لتروزول هم برای تحریک تخمک گذاری تجویز می شود.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shima110
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1900 روز قبل (22 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد مصرف طولانی مدت پروپرانول 3 sayeh71 574 پنج‌شنبه 2 خرداد 1392 - 20:30
gershin مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف طولانی مدت لوراتادین 2 karim65 2359 پنج‌شنبه 15 اردیبهشت 1390 - 07:25
amirali1 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درخواست اطلاعاتی در مورد آمپول و روش درمانی soliris 1 clergyman 1457 سه‌شنبه 5 شهریور 1387 - 07:22
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توضیحاتی در مورد قرص ايبوپروفن 5 galaxy 7389 دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 - 09:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مدت اثر فیناستراید 1 hessam 1975 دوشنبه 18 دی 1385 - 03:42
labnews مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید