شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عضویت در اهدای عضو

1. سلام.من میخوام کارت اهدای عضو بگیرم اما نمیدونم باید برای این کار به کجا مراجعه کنم؟!! اگه میشه یه سری اطلاعات کامل در مورد این کار به من بدید.
    1-باید برای عضویت کجا برم(تو تهران)
    2-چه شرایطی داره؟
    3-چه مدارکی لازمه؟
    4-چقدر هزینه داره؟
    5-چقدر طول میکشه؟
    و....

2. سلام شما می تونی به سایت iran-ehda.com مراجعه کنی.منم چند ماه پیش عضو شدم و کارتمم اومد.خیلی راحت.
    خیلیارو می شناسم که اونام از این طریق عضو شدنو کارت واسشون صادر شده حالا از هر جای کشور فرقی نمی کنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. راستی واسه عضویت هیچ هزینه ای هم نمی خواد فقط باید مشخصات بدی تا کارت صادر بشه

4. عضو میشیم که چیزی رو اهدا کنیم یا نه ایکه واسه گرفتن عضو بدن عضویت پیدا میکنیم ؟؟
    بیشتر توضیح دهید چی هست؟؟

5. منظورتونو درست متوجه نشدم.خوب معلومه که اهدای عضو یعنی اینکه عضوی از بدنو اهدا می کنیم.در کل باید بگم من خودم واسه این عضو شدم که اگه اتفاقی واسم افتاد که دیگه به زنده بودنم امید نباشه بتونن عاضامو به افرادی که نیاز دارن بدن.البته اینم بگم که رضایت پدر و مادر شرط و تا اونا راضی به این کار نشن هیچ عضوی از شما گرفته نمیشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام رفیق
    سایت ایران اهدا یک سایت بین المللی بوده وابسته به بیمارستان دکتر مسیح دانشور در منطقه انتهای نیاوران اگر درست گفته باشم....در تهران
    براحتی بدون صرف هزینه میتونید دراون از طریق اینترنت عضو بشید.......
    شرایط به این صورت که بعد از مرگ شما به هر دلیلی ........طبق اجازه رسمی خودتون اعضای حیاتی شما که لیستش در سایت هست به افراد متقاضی اهدا میشه....
    مثل کبد ...قلب.......کلیه ها.....و حتی قرنیه چشم.....یا ریه ها
    بیمارستان دانشور مسیح که بیمارستان تخصصی و فوق التخصصی ریه میباشد.....
    اعضای این سایت همچنین میتونن از مزایای اینکار بهرمند بشن.......که اون هم در سایت گفته شده
    البته قوانین و محدودیتهایی برای عضویت وجود داره.......ولی مرحله اول براحتی امکان پذیره.....
    البته اینم بگم.......اگر بر حسب اتفاق و یا تصادف اهدا کننده فوت کرد.....ولی به دلایلی پدر و مادر اجازه اهدا کردن رو ندن........این عضویت ملغی محسوب شده......و هیچ عضوی گرفته نمیشه مگر پدر و مادر رضایت بدن......
    البته تا اونجا که من میدونم..........از نظر قانون......اینطوریه
    -===============
    باید نام حقیقی و همچنین تاریخ تولد و شماره ملی خود رو در سایت ثبت کنی......
    کارت اهدا در مدت یک تا 3 ماه به نشانی پستی شما ارسال میشه.......
    ===============
    و احتمالا دوستان زیادی هم در سایت پیدا میکنی........که همیشه برای میلت نامه میفرستند.......
    دوست عزیز اینکار بسیار پسندیده و بشر دوستانس.......موفق و شاد باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید