شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جراحی پرده بکارت حلقوی

1. با سلام .
    می خواستم بدونم که جراحی پرده بکارت حلقوی با بی حسی موضعی هست یا با بی هوشی کامل و اگر با بی هوشی کامل هست چه مدت زمان طول میکشه و حداقل هزینه ی اون چه قدره و آیا بعد از برداشتم پرده مشکلی پیش میاد یه نه و چرا متخصصین زنان استفاده از اسپری لیدوکائین رو تجویز نمیکنند آیا اسپری ضرر داره چون من درد شدیدی دارم و به همین خاطر هم بوده که با این که مدتی هست که از ازدواجم میگذره اما موفق به دخول نشده ایم و پیش هر پزشکی که مراجعه کردم این اسپری رو تجویز نکرده اند وتنها داروی دیکلوفناک داده اند میخواستم بدونم این دارو میتونه اثری داشته باشه؟
    ممنون

2. smwin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من در این حد میدونم که این کار غیر قانونی هست در ایران و هر کسی انجام نمیده و تنها با مجوز پزشکی قانونی و اونهم در صورت تجاوز این مجوز داده میشه

و جایی هم خوندم که باعث عفونت های بدی میشه بعد از عمل

3. aghaghia نوشته است: با سلام .
    می خواستم بدونم که جراحی پرده بکارت حلقوی با بی حسی موضعی هست یا با بی هوشی کامل و اگر با بی هوشی کامل هست چه مدت زمان طول میکشه و حداقل هزینه ی اون چه قدره و  آیا بعد از برداشتم پرده مشکلی پیش میاد یه نه و چرا متخصصین زنان استفاده از اسپری لیدوکائین رو تجویز نمیکنند آیا اسپری ضرر داره چون من درد شدیدی دارم و به همین خاطر هم بوده که با این که مدتی هست که از ازدواجم میگذره اما موفق به دخول نشده ایم و پیش هر پزشکی که مراجعه کردم این اسپری رو تجویز نکرده  اند وتنها داروی دیکلوفناک داده اند میخواستم بدونم این دارو میتونه اثری داشته باشه؟
    ممنون

سلام

اسپری لیدوکائین مضر نیست اما تجویزش به دو دلیل با احتیاط صورت می گیره

1- این دارو مجوز مصرف داخلی نداره ولی ممکنه زوجین جهت محکم کاری یا از شدت درد به مقدار زیادی حتی بصورت داخلی هم مصرفش کنند
    2- استفاده از این دارو تقریبا پاک کردن صورت مساله هست و درمان اصلی درد نیست و از طرفی ممکنه زوجین به استفاده از این اسپری شرطی بشن اونوقت در تمام روابطشون سعی می کنن از این دارو استفاده کنن که اصلا درست نیست .

جراحی بکارت هم در ایران با رضایت همسر شما انجام میشه
    در مورد هزینه اش هم می تونم بگم دقیقا به پزشک و کلینیک مربوط میشه . از حداقلش هم خبر ندارم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. من فقط بگم تا اونجائي كه از گوشه و كنار اطلاع دارم هزينه اش حداقل 150 تومانه.

5. [RIGHT ALIGN=RIGHT]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]<o> </o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]من سوالی در مورد پرده بکارت داشتم. من 2 سال پیش در اثر یه حادثه ناخاسته بکارت خود را از دست داده ام و بلا فاصله بعد از دو هفته از این اتفاق به دکتر زنان مراجعه کردم و اقدام به دوختن پرده بکارتم کردم.که البته در همین حین موتوجه شدم که پرده من از نوع حلقوی غیر ارتجاعی هست. اما برای من همچنان این سوال باقی مانده که آیا این امکان وجود داره که بعد ا از گذشت این مدت باز هم اثری از جراحی انجام شده باقی مانده یا نه؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]یعنی اگر بعدا برای ماعینه به دکتر مراجعه کنم اثرات دوخته شدگی معلوم هسن هنوز یا نه؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]با تشکر<o></o>[/RIGHT ALIGN]

6. شما نگفتين كه اين حادثه چي بوده؟ آيا پرده بكارت شما بر اثر ضربه از بين رفته يا بر اثر داشتن رابطه جنسي؟
    به هر حال هر چند وقت هم كه بگذره قابل تشخيصه ولي فقط توسط پزشكي قانوني و متخصص.در ضمن اگه بر اثر ضربه بوده( كه باز هم پزشكي قانوني تشخيص ميده) گواهي سلامت رو صادر ميكنن.

7. [SIZE=3][FONT=Times New Roman][RIGHT ALIGN=RIGHT]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [/FONT][/SIZE][RIGHT ALIGN=RIGHT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]من در اثر نزدیکی پرده بکارتم رو از دست دادم و می خوام بدونم به نظر شما حالا باید چه کار کنم اگر که برگه سلامت رو ندادن. البته من خواستگاری نداشتم و ندارم اما این موضوع که اگر این موقعت پیش بیاد چه باید بکنم شب و روز ذهنم رو مشغول کرده. من بیشتر از هر چیز نگران ابروی خانواده بی گناهم هستم .به نظر شما راهی برای حل کردن این مشکل وجود داره؟ یا اینکه من باید تا اخر عمرم تابان یه اشتباه رو که تو 24 سالی مر تکب شدم رو بدم و نا امیدان همینطور مجرد بمونم تا پیر بشم و یا خودکشی میتونه اخرین راه حل من بشه؟
    چون من حتی با این وضعیتی که توش گیر اتادم بیوه هم حساب نمیشم.<o></o>[/FONT][/SIZE][/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]با تشکر [/SIZE][/FONT]

<o></o>[/RIGHT ALIGN]

8. سلام. من از نظر پزشکي نميتونم به سوالت  جواب صد درصدي بدم. اگه خواستي برام پيغام خصوصي بذار واست توضيح بدم.

اما  چرا فکر مي کني با از دست دادن هايمنت دنيا به آخر رسيده؟

اشتباهيه که مرتکب شدي. قرار نيست اشتباهتو با يه اشتباه بزرگتر جبران کني. اين براي شما بايد يه تجربه باشه براي ساختن بقيه زندگيتون، نه دليل از بين بردن زندگي و حق حياتتون. بايد بعد از اين دقت کني که ديگه راهتو  اشتباه نري.
    ببين هر مشکلي راه حلي داره. مهم اينه که شما از راه درست و منطقيش وارد بشي.
    دوست عزيز، بنظرم قبل از هر کاري برو پيش يک مشاور خوب و مشکلتو باهاش در ميون بذار.  مساله رو از بالا نگاه کن، فکر کن اين اتفاق براي يکي از نزديکانت افتاده. بهش چي ميگفتي که آرومش کني؟ مي گفتي آب دستته بذا زمين برو خودتو بکش؟؟؟!! مطمئنم که نمي گفتي...
    ازدواج يک مساله کاملا شخصيه. نميشه براي کسي نسخه پيچيد که حتما بايد ازدواج کني  ولاغير!!! من همينقدر ميدونم که ازدواج هم مثه هر تصميم بزرگي نياز به روحيه و شرايط خوب  و از همه مهمتر موقعيت مناسب داره. مجرد بودن يا متاهل بودن دليل خوشبختي يا بدبختي نميتونه باشه. مشکل اصلي شما هم نداشتن خواستگار و کيس ازدواج نيست. مشکل از ذهن شماست که نميخواي مشکلتو با خودت حل کني.

درسته که اکثريت مرداي ايراني با توجه طرز فکري که باهاش بزرگ شدن، به بکارت دختر اهميت زيادي ميدن (من به درست يا غلط بودن اين طرز فکر هيچ کاري ندارم) اما مرداي زيادي هم هستن که ميتونن درک کنن که يه دختر از سر اشتباه يه کاري کرده. مثه همه آدما که اشتباه ميکنن. مردي که اين اشتباه رو بتونه درک کنه  با شما به راحتي کنار مياد. زندگي که روي دروغ بنا بشه بهتره هيچوقت شروع نشه.
    پس دنبال مردي باش که به شما اجازه جبران اشتباه و فرصت خوشبختي بده. اما خودتو براي هيچ مردي کوچيک و حقير نکن.

از طرفي تصور کن توي همين شرايط ازدواج کرده باشي. تو که با اين حس و حال و نشاط و سرزندگي فراووني که از خودت نشون ميدي، زندگي رو براي اون مرد بيچاره زهرمار ميکني!!!
    خب حق داره کسي سراغت نياد! منم اگه پسر بودم دنبال دختري که بخاطر يک اشتباه، همچين فکرايي به سرش ميزنه و انقدر منفي فکر ميکنه ن م ي ر ف ت م!
    شايد شما در طول 24 ساعت هيچ کار و سرگرمي ديکه اي نداري که مدام داري به اين مساله فکر ميکني. خودتو با مطالعه و ورزش و کار و... سرگرم کن.

باور کن دنيا به آخر نرسيده. فکراي منفي رو  بذار کنار. يقين داشته باش مساله به اين بزرگي که تو فکر ميکني نيست. خيليا از اين دست اشتباهات کردن و الانم دارن به تلافي اون تجربه تلخ ، خيلي بهتر و با تجربه تر زندگي ميکنن.
    اول طرز فکر و روحيه خودتو درست کن. اونوقت ميبيني که همه چيز با منطق و توکل به خدا درست ميشه. فرصت براي مردن زياده، به زندگي فکر کن که فرصتمون کمه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. دوست عزیز شما قبلا" یه اشتباهی کردی اول این که قبل ا ز هر چیز از اشتباه خودت توبه کن که خدا توبه پذیره و به ارامش میرسی ودیگه به خودکشی فکر نکن که باز یه اشتباه دیگه استدوم این که همه دخترها برگه سلامت نمیگیرن تو هم یکی از اونها واگه مجبور شدی برگه سلامت بگیری بگرد دنبال دکتری که این کار را برات بکنه کار نشد نداره اگه تو بخوای میشه

10. آیا در سونوگرافی وضعیت پرده مشخص میشود؟
    چون یکی از دوستان من بدلیل کمر درد به متخصص زنان مراجعه میکنه و براش سونو مینویسه و دکتر با مشاهده جواب سونو بهش میگه پرده بکارتت نازک شده مواظب باش.
    میخواستم بدونم باز این نازک شدن یعنی چی؟!... نا گفته نمونه که دوست من تا به حال نه نزدیکی داشته و نه چیزی داخل واژنش کرده.
    ممنونم از جواب شما

11. googool

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز خانم zm-rshayan.هرگز از معجزه حل شدن كارها توسط آشنا بازي و زدوبند غافل نشو.به جاي اينكه به خاطر همچين مسئله نه چندان مهمي زانوي غم بغل بگيري بيفت دنبال دكتري كه آشناي يكي از دوستان مورد اعتمادت باشه.بالاخره يكي دو نفر بفهمن و مشكلت حل بشه بهتر از اينه كه همه بفهمن و مشكلت حل نشه
    ضمنا حتي در شرايط هزاربرابر بدتر از اين هم به فكر خودكشي نيفت.چون هر چقدر هم مشكل داشته باشي مربوط به همين دنيات ميشه(البته اگر آدم گناهي كرده بايد توبه كنه)ولي با خودكشي آخرت جاودانت رو خراب ميكني
    انشا ا... مشكلت هر چه زودتر حل بشه.برات آرزوي موفقيت ميكنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید