شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه خواب رفتن انگشتان دست و سرگیجه

1. gagarin

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام خدمت شما دختری 22 ساله هستم بیش از یک سال است که گهگاهی دچار گیجی  منگی  یا سرگیجه میشوم گاهی در رختخواب هنگام پهلو به پهلو شدن  گاهی در روز یا شب  به طوری که بعضی مواقع نمیتوانم به روی زمین یا به طرف بالا نگاه کنم یا راه میروم احساس سبکی میکنم  کم خونی ندارم فشارم خوب است قندم هم 83 کلسترول 142 است گاهی در انگشتان دستم احساس خواب رفتگی یا بی حسی میکنم گاهی هم کف دست و پایم عرق میکنندو سرد میشوند لطف کنیداگر امکان دارد جواب را ایمیل کنید          soheil324037@yahoo.com

2. gagarin نوشته است: با عرض سلام خدمت شما دختری 22 ساله هستم بیش از یک سال است که گهگاهی دچار گیجی  منگی  یا سرگیجه میشوم گاهی در رختخواب هنگام پهلو به پهلو شدن  گاهی در روز یا شب  به طوری که بعضی مواقع نمیتوانم به روی زمین یا به طرف بالا نگاه کنم یا راه میروم احساس سبکی میکنم  کم خونی ندارم فشارم خوب است قندم هم 83 کلسترول 142 است گاهی در انگشتان دستم احساس خواب رفتگی یا بی حسی میکنم گاهی هم کف دست و پایم عرق میکنندو سرد میشوند لطف کنیداگر امکان دارد جواب را ایمیل کنید  

سلام

توصیه می کنم حتما به متخصص مغز و اعصاب رجوع کنید . مشکل شما مولتی فاکتوریل هست و با مشاوره اینترنتی به جایی نمی رسید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید