شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داشتن یک دوست

1. سلام
    باتشکراز همه و مخصوصا مدیر سایت
    در جایی از همین سایت خوندم که دختری گفته بود: متوجه شدم دوست پسرم خود ارضایی داره. آقای دکتر درجواب گفتند: پسری که یه دوست دختر داره خود ارضایی نمیکنه مگر اینکه بیش از یک دوست دختر داشته باشه
    خواستم بدونم چه ارتباطی بین تعداد دوست دخترهای یک پسر و ارضای اون وجود داره؟ و اینکه دوست دختری که هیچ رابطه ای ( فقط در حد تلفن و دیدنه جند بار در ماه ) نداره چه سودی برای پسرها داره که باعث بشه مثلا دست به خود ارضایی نزنند؟
    آیا وجود دختر و صحبت کردنه با اون برای پسرها کافیه که ارضا بشن؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ببینید در مورد دوستی پسر و دختر 3 نوع وجود داره البته از نظر من به صورت کلی میگم
    نوع اول که دو دوست کاملا معمولی به حساب میان که با هم میرن بیرون و میگن میخندن و از کنار هم بودن لذت میبرند
    نوع دوم که از نوع اول ریشه اش شروع میشه بعد چند وقت این دوستی استحکام پیدا میکنه و به ازدواج ختم میشه
    نوع سوم هم که معلومه برای ایجاد رابطه جنسی دوستی پدید میاد که به نظر من پوچی بیش نیست
    حال شما میگید که دوست شدن یه پسر با یه دختر چه سودی داره که دست به خود ارضایی نمیزنه جوابش این میشه که طرف وقتی با دختری دوست میشه و ابراز علاقه میکنه اگه واقعا دونبال رابطه جنسی نباشه و دختر رو به خاطر رفتار و کردارش انتخاب کرده حالا قیافه هم شرط باشه حتی دیدن دختر برای یه ثانیه هم موجب آرامشش میشه و چون دوست داشتن دختر فقط به خاطر خود دختر هستش ( کاری هم به ازدواج و این مسایل نداریم ) به طبع به رفتار جنسی کمتر فکر میکنه و بیشتر روی این مساله تمرکز میکنه از در کنار هم بودن لذت ببرن
    بازم به خود فرد بستگی داره اگه واقعا دنبال یه هم صحبت باشه دیگه ارضا شدن و این چیزا بی معنیه ولی افرادی هستند که فقط با رابطه ارضا میشن و صحبت با دختر موجب تحریکشون میشه
    در کل ولی پسر اگه با دختری واقعا به معنی واقعی کلمه دوستی دوست شه اصلا به چیزهای انحرافی فکر نمیکنه

3. رابطه جنسی با کسی که دوسش داری حتی اگه فقط در حد دوستی باشه نه ازدواج, انحراف نیست.

رابطه جنسی بخشی از عشقه که حتی ممکنه تو مرحله دوستی هم پیش بیاد.

شاید یک پسر اول دوستی با کسی که واقعا دوسش داره حتی نتونه به این چیزا فکر کنه و با فکر کردن بهش احساس گناه کنه ولی وقتی مدت این دوستی به چند سال بکشه و زیاد بشه احساس خلا میکنه انگار به یکی نیاز داره که با عشق و یک رابطه کاملا عاطفی بتونه نیاز جنسیش و مثل سایر نیازاش برطرف کنه و این احساس فقط به پسرا محدود نمیشه و دخترا هم همین احساس رو دارن.

البته قبول دارم اکثر پسرا قصدشون سوء استفادست ولی نمیشه قاطع گفت هیچ پسری از رو علاقه این کارو نمیکنه (یعنی اگه علاقه واقعی باشه پسر سمت رابطه جنسی نمیره).

اصلا منشا رابطه جنسی عشقیه که بین دو جنس مخالف به وجود میاد که در مراحل اولیه باعث ارضای روحی میشه و در مراحل بعدی به ارضای جنسی و جسمی هم ختم میشه.

حالا به نظر من نظرات اقای clooney مختص سال های اول دوستیه.که اگر بعد از این سال ها دوستی به ازدواج ختم بشه یا نشه اخرش دو نفر که همدیگر و واقعا میخوان و دوست دارن وقتی به مرحله ای از عشق برسن رابطه جنسی برقرار میکنن چه به هم برسن چه نرسن.

و درباره سوال منم منظور اقای دکتر و نمیفهمم ولی به نظر من چه یکی چه چند تا وقتی ادم رابطه ای نداشته باشه امکان خودارضاییش زیاده مگر اینکه واقعا اراده کنه سمت خودارضایی نره.

4. maryam68 نوشته است: رابطه جنسی با کسی که دوسش داری حتی اگه فقط در حد دوستی باشه نه ازدواج, انحراف نیست.

رابطه جنسی بخشی از عشقه که حتی ممکنه تو مرحله دوستی هم پیش بیاد.

شاید یک پسر اول دوستی با کسی که واقعا دوسش داره حتی نتونه به این چیزا فکر کنه و با فکر کردن بهش احساس گناه کنه ولی وقتی مدت این دوستی به چند سال بکشه و زیاد بشه احساس خلا میکنه انگار به یکی نیاز داره که با عشق و یک رابطه کاملا عاطفی بتونه نیاز جنسیش و مثل سایر نیازاش برطرف کنه و این احساس فقط به پسرا محدود نمیشه و دخترا هم همین احساس رو دارن.

البته قبول دارم اکثر پسرا قصدشون سوء استفادست ولی نمیشه قاطع گفت هیچ پسری از رو علاقه این کارو نمیکنه (یعنی اگه علاقه واقعی باشه پسر سمت رابطه جنسی نمیره).

اصلا منشا رابطه جنسی عشقیه که بین دو جنس مخالف به وجود میاد که در مراحل اولیه باعث ارضای روحی میشه و در مراحل بعدی به ارضای جنسی و جسمی هم ختم میشه.

حالا به نظر من نظرات اقای clooney مختص سال های اول دوستیه.که اگر بعد از این سال ها دوستی به ازدواج ختم بشه یا نشه اخرش دو نفر که همدیگر و واقعا میخوان و دوست دارن وقتی به مرحله ای از عشق برسن رابطه جنسی برقرار میکنن چه به هم برسن چه نرسن.

و درباره سوال منم منظور اقای دکتر و نمیفهمم ولی به نظر من چه یکی چه چند تا وقتی ادم رابطه ای نداشته باشه امکان خودارضاییش زیاده مگر اینکه واقعا اراده کنه سمت خودارضایی نره.

شما وقتی که کسی هیچ گونه تعهد اخلاقی به شما نداره ( شرعی و غیر شرعی رو کار ندارم ) چطور میتونید این اطمینان رو کنید که از رو هوس با شما رابطه جنسی بر قرار نکرده و از عشق بوده؟؟؟؟
    اول باید تعهد به شما داشته باشه بعد رابطه جنسی بازم میگم مریم خانم همه رو به دید خودتون نبینید که با فردی هستید که که بعد دوم رو دوستی رو با شما داره و قرار همسرتون شه
    فقط یه لحظه خودتون بذارید توی این موقعیت که فرد از زیر بار همسر بودن شما شانه خالی کنید نمیگم مساله مهمیه ولی یه کم باعث وجدان درد و افسردگیتون میشه گرچه بعد به روال عادی بر میگردید
    من چندین خانواده رو میشناسم و باهاشون گفتگو کردم که با تفکر کاملا اروپایی با اینکه 10 سال 5 سال با هم دوست بودند از مسافرت دو نفره گرفته تا در مراسم همدیگه شرکت کنن گرفته تا رفتن بیرون با هم و ازدواجم کردند به هیچ عنوان فکر رابطه جنسی به ذهنشون نرسید و خیلیهاشون توی خونه همدیگه به تنهایی نمیرفتند چه پسر چه دختر ولی آنچنان همدیگر رو دوست دارند و زندگی موفقی دارن که نگو
    یه شریک جنسی دلیل نمیشه که همسر خوبی هم در آینده باشه
    منم با نظرتون موافقم که رابطه جنسی نوعی نشون دادن عشق و علاقه طرفین به همدیگر هستش و این مطلبو نفی نمیکنم ولی اگه کسی فقط طرفو برای خودش بخواد به همچین سویی کشیده نمیشه و در 99% روابط جنسی حین دوستی پیشنهادش از طرف پسر میشه !!!!!!
    باید آنچنان برای عشق و پاکی اون ارزش قائل شد که با چنین لغزشهایی موجب تیره رنگ شدن نشیم

5. بعد از ازدواجم  7080٪ پیشنهاد برقراری رابطه از طرف مرده.حالا میخواید قبل از ازدواج و اولین رابطه تو دوستی پیشنهادش با دختر باشه این غیر ممکنه؟
    من میگم نمیشه قاطعانه گفت همه پسرا فقط قصدشون سوء استفادست یا اگه کسی فقط طرف و برای خودش بخواد به سمت رابطه جنسی نمیره.
    وهر کسی میدونه بدون شناخت نباید همچین حماقتی بکنه و بعد از 3 4 سال تقریبا دیگه طرفت و می شناسی.
    بعد تو این جامعه نمیشه گفت که فقط منم که این شرایط و دارم خیلیا هستن که رابطه دارن و واقعا همدیگه رو دوست دارن.

6. movafagh نوشته است: سلام
    باتشکراز همه و مخصوصا مدیر سایت
    در جایی از همین سایت خوندم که دختری گفته بود: متوجه شدم دوست پسرم خود ارضایی داره. آقای دکتر درجواب گفتند: پسری که یه دوست دختر داره خود ارضایی نمیکنه مگر اینکه بیش از یک دوست دختر داشته باشه
    خواستم بدونم چه ارتباطی بین تعداد دوست دخترهای یک پسر و ارضای اون وجود داره؟ و اینکه دوست دختری که هیچ رابطه ای ( فقط در حد تلفن و دیدنه جند بار در ماه ) نداره چه سودی برای پسرها داره که باعث بشه مثلا دست به خود ارضایی نزنند؟
    آیا وجود دختر و صحبت کردنه با اون برای پسرها کافیه که ارضا بشن؟
    ممنون

سلام

میشه لینک مطلبی که از آقای دکتر نقل کردید رو اینجا بذارید ؟ بنظرم کل موضوع یکم عجیب و غریبه یا شما بدتعریف کردی !
    خودارضایی ربطی به تعداد دوستها نداره !

7. به نظرم به عنوان یه پسر میگم اگه پسری دختری رو دوس داشته باشه احتمال اینکه بهش پیشنهاد چیزای جانبی بده کمه..ینی فقط به دوس داشتن فک میکنه و پاک نگه میداره اون احساسشو

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید