شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ندادن آزمايش پاپسمير

1. 1)من حدودا 2 ساله كه ازدواج كردم ولي تا حالا آزمايش پاپسمير انجام ندادم. يك ماه پيش عفونت داشتم كه حل شد الان مي تونم آزمايش بدم؟اينكه تا حالا انجام ندادم اشكالي نداره؟
    2)من وقت نزديكي با شوهرم خيلي كم پيش مي آد كه به ارگاسم برسم ولي ترشحات خيلي زياد سفيد رنگ از من خارج ميشه اينها نشون دهنده چيه؟براي به ارگاسم رسيدن بايد چه كار كنم از هر روشي نميشه.
    مرسي لطفا راهنماييم كنيد.

2. سلام رفیق
    عفونت در خانمها به دلایل مختلف ایجاد میشه....
    شنا....و رفتن به استخر .......بودن در وان حمام به مدت طولانی.......عوض نکردن لباسهای زیر در فواصل طولانی مدت
    و رعایت نکردن بهداشت........
    و باید خدمتون عرض کنم........عفونتهای قارچی به ندرت به صورت کامل از بین میرن و هر از گاهی برگشت دارن......
    بنابراین وقتی یکبار دچار این مشکل شدی اونو جدی بگیر و بدون تمام شدنی در کار نیست...
    رعایت کردن بهداشت خیلی خیلی میتونه به این امر کمک کنه
    1- عوض کردن لباسهای زیر روزی 3 بار.......مخصوصا موقع خواب ....و هنگام بیدار شدن از خواب.......
    2- شستن لباسها و خشک کردن در افتاب مستقیم و سپس توسط اتو......
    3- تعویض کامل لباسهای زیر هر دو ماه....
    4- چکاپ پزشکی هر  6 ماه......
    البته آزمایش پاپ اسمیر همیشه مورد نیاز نیست.........مگر اینکه دکتر بخواد نوع عفونت رو مشخص کنه یا مشکوک به مشکلی در دهانه رحم باشه.......
    به هر حال این هم بخشی از آزمایشات پزشکی خانمهاست که توسط پزشکان انجام میشه...
    و تا اونجا که من میدونم بعد از 30 سالگی به خانمها توصیه میشه هر چند وقت یکبار اونو انجام بدن مثل معاینه سینه......
    به هر حال بهتر قبل از اقدام به هر کاری با مامای شخصی خودتون یا پزشک متخصص زنان خودتون مشورت کنید.......
    یادتون باشه بهترین روش برای جلوگیری از بیماری مثل سرطان دهانه رحم یا سرطان سینه یا عفونتهای مختلف چکاپ کردن سالانه میباشه......
    عفونت رو جدی بگیرید......
    =====================
    در رابطه با به ارگاسم نرسیدن......
    1- یا مشکل روحی.......یا جسمی......
    البته در اکثر خانمها مشکل روحی..........یا اینکه اصلا نمیدونن ارگاسم رسیدن یعنی چی
    فرق ما با اقایون در اینه که مردها به دلیل خروج منی و سست شدن دقیقا نسبت به تغییرات و حالات بدن و روحشون واقفن.........ولی ما خانمها ب این قضیه مشکل داریم.......
    شما باید ریشه یابی کنید ببینید چرا لذت نمیبرید .......یا شاید میبرید ولی انتظار چیز بهتری رو دارید
    2- هنگام رابطه جنسی حواستون به انجام و کارهای هسرتون هست؟
    3- ایا هسرتون برای تحریک شما وقت میزاره؟
    4- ایا لمس میکنه........میخوره........مک میزنه.؟؟؟؟؟؟؟؟کارشو بلده؟؟؟؟ باهاتون حرف میزنه...
    5- ایا شما نقاط حساس بدنتون رو میشناسید؟؟؟؟؟؟؟؟ به همسرتون میگید از چه کاری لذت بیشتری میبرید؟
    6- ممکنه دوست داشته باشید همسرتون سینه های شما رو لمس کنه........ازش بخواید....یا اینکه براتون بخوره........
    7- نقاط حساس بدن یک زن......
    زیر گردن....
    پشت گوشها
    سینه ها........زیر بغل
    نوک انگشتان دست و پاها......کناره دست
    زانو ها........
    قوزک پاها مخصوصا اگر خورده بشن.........دیوانه کنندس.....
    پشت چشمها
    موها........
    شکم و ناف........
    منطقه تناسلی......
    کنارهای داخلی پاها مخصوصا رانها.......
    8- میتونید از فیلمهای اموزشی یا پزشک متخصص س.کسولوژی کمک بگیرید......
    در ایران مخصوصا تهران برخی از متخصصین روانپزشک این دورها رو طی کرده و بهتون اموزش میدن
    9- خانمها 7 مرحله برای رسیدن به ارگاسم طی میکنن و مردها 4 مرحله.....
    باید همسر شما یاد بگیره که وقتی شما به مرحله 3 مرسید شروع کنه تا با هم به اوج برسید........
    10 - نشانه های ارگاسم خانمها
    1- برانگیختگی موهای بدن........پوست بدن زن مثل پوست مرغ پر کنده دون دون میشه.و موها سیخ.....
    2- نوک سینهای زن برجسته و زبر میشه
    3- منطقه تناسلی بسیار حساس و پر از خون
    4- گونهای صورت ملتهب
    5- تعرق بدن بسیار زیاد
    6- نفسهای عمیق ..........یا تند تند.......
    7- نا له های خفیف .........و صداهای تایید کننده مرد
    8- لبها برجسته تر و گوشتالود.......
    9- لرزشهای خفیف در سطح بدن.........
    10 - در اخر سر سست شدن کل بدن همراه جیغ یا نا له بلند
    مثل این میمونه که یک خانم اول شارژ بشه و بعد دشارژ کامل صورت بگیره.........من همیشه ارگاسم رو به برق گرفتگی تشبیه میکنم........
    اینکه اولش غیر قابل تحمل .......ولی وقتی اجام میشه و موج سراسر بدن رو در بر میگره.......انسان انگاری روحش جدا میشه و برمیگرده.........
    بعد از خواب چند ساعته..........تمام قوای جسمی برمیگرده ضمن اینکه روز خوب و پر انرژی شروع میشه.........
    ========================
    در ضمن برای اینکه تنوع داشته باشید .......از پوزیشنهای مختلف استفاده کنید و بهترینش رو پیدا کرده از همون برای رسیدن به ارگاسم استفاده کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید