شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستگاه مجاريادرارو پروستات

1. جناب آقاي دكتر رهام صادقي
    با سلام
    از تدوين چنين سايت وابتكارجديد به جنايعالي تبريك ميگويم.

براي صرفه جويي در همه موارد از جمله بروز خستگي و وقت شما به طرح سئوال مي پردازم:
    1-علائم سرطان مجاري ادارار و پروستات كدامند؟
    2-در صورت بروز درد در اين ارگانها چقدر مسئله را بايد جدي گرفت؟

مدتها است از اين مسئله رنج ميبرم. امسال حاد تر شده و سال گذشته در پايان يك سفر از تركيه به
    Interlal Hemroid مبتلا شدم البته خون دفع ميكردم كه تشخيص به Internal Hemroid داده شد. در فصل تابستان بيشتر به اين قبيل درد ها مبتلا هستم.

3-آيا(روش جديد) كپسول اندوسكپي در ايران وجود دارد؟و آيا ميتوان جايگزين اندوسكپي وكولون سكپي نمود؟آدرس موسسه يا دكتر هاي مربوط به اين موضوع چيست؟
    4- آيا قبل از انجام كپسول اندوسكپي به اندوسكپي و كولون سكپي اوليه نياز است يا مستقيمآ ميتوان مبادرت به كپسول اندوسكپي نمود؟

5- 56=سن      مرد=جنس    و  متاهل ميباشم
    6-وزن= 84 كيلو گرم     دور كمر 106=سانتيمتر ( PSA=3.8,)
    (Fasting Blood suger =81)
    ( cholestrol=244 )
    (Triglycerides 176 )
    HDL=63     LDL=145.8       Ceatinine=1.1     Urea=40

در پايان از پاسخ سريع جنابعالي قبلا و قلبآ تشكر ميكنم.

2. chautenqua نوشته است: جناب آقاي دكتر رهام صادقي
    با سلام
    از تدوين چنين سايت وابتكارجديد به جنايعالي تبريك ميگويم.

براي صرفه جويي در همه موارد از جمله بروز خستگي و وقت شما به طرح سئوال مي پردازم:
    1-علائم سرطان مجاري ادارار و پروستات كدامند؟
    2-در صورت بروز درد در اين ارگانها چقدر مسئله را بايد جدي گرفت؟

مدتها است از اين مسئله رنج ميبرم. امسال حاد تر شده و سال گذشته در پايان يك سفر از تركيه به
    Interlal Hemroid مبتلا شدم البته خون دفع ميكردم كه تشخيص به Internal Hemroid داده شد. در فصل تابستان بيشتر به اين قبيل درد ها مبتلا هستم.

3-آيا(روش جديد) كپسول اندوسكپي در ايران وجود دارد؟و آيا ميتوان جايگزين اندوسكپي وكولون سكپي نمود؟آدرس موسسه يا دكتر هاي مربوط به اين موضوع چيست؟
    4- آيا قبل از انجام كپسول اندوسكپي به اندوسكپي و كولون سكپي اوليه نياز است يا مستقيمآ ميتوان مبادرت به كپسول اندوسكپي نمود؟

5- 56=سن      مرد=جنس    و  متاهل ميباشم
    6-وزن= 84 كيلو گرم     دور كمر 106=سانتيمتر ( PSA=3.8,)
    (Fasting Blood suger =81)
    ( cholestrol=244 )
    (Triglycerides 176 )
    HDL=63     LDL=145.8       Ceatinine=1.1     Urea=40

در پايان از پاسخ سريع جنابعالي قبلا و قلبآ تشكر ميكنم.

سلام،
    اگر علایم مرتبط با دستگاه ادراری مثل تکرر، شب ادرار کردن، فوریت ادرار و ... و یا تاخیر در ادرار، قطره قطره آمدن، کاهش قدرت ادرار و یا هر علاممتی دیگری مرتبط با این دشتگاه دارید قطعا می بایست با توجه به سنتان آن را دنبال کنید تا با معاینه بالینی و انجام آزمایشهای مربوطه علت مشخص شود.
    در مورد هموریوئید با توجه به درجه آن تصمیم گیری می شود و از رعایت رژیم غذایی تا جراحی ممکن است برای درمان تصمیم گیری شود.
    در مورد مکان انجام کپسول آندوسکوپی اطلاعی ندارم ولیروشهای استاندارد برای ارزیابی همان اندوسکوپی و کولونسکوپی هستند و در کتب مرجع برای غربالگری مشکلات گوارشی معمولا از این دو روش استفاده می شود.
    آزمایشها هم در حال حاضر مشکلی ندارند.

3. درود فراوان خدمت دکتر فرهام
    بنده پس از آزمایشاتی متوجه شدم به التهاب پروستات مبتلا شدم و الان دقیقا 7ماه که از این مشکل زجر میکشم که حتی باعث افسردگی هم شده سوزش و تکرار ادرار بخصوص در شبها و احساس سرد شدگی و یخ زدگی در ناحیه باسن و اندام تناسلی بخصوص بعد از ادرار دارم بعضی مواقع هم سوزش در مقعد. واقعا نا امید شدم از زندگی لطفا دکتر فرهام بنده را راهنمای کنید این بیماری تا کی ادامه داره چه دستورالعمل های رو باید انجام بدم در ضمن من قبلا خود ارضایی می کردم و متاسفانه الان هم بعضی وقتها انجام میدم در ضمن  بعضی وقتها هم مشروب می خورم که تا چند روز بعدش دردم کمتر میشه که احتمالا کاذبه!! آیاهر دو این کارها که انجام میدم چقدر تاثیر منفی داره در بهبود التهاب پروستات ؟می ترسم نکنه سرطان بگیرم یا دکتر بگه جراحی که همونجا میمیرمممممممم دکتر فرهام لطفا بنده رو راهنمایی کنید و داروهایی که الان مصرف می کنم
    رازو-پزارویسن1میلی   شب هنگام خواب
    آلپرازولام5   شب هنگام خواب که جدیدا بهم جواب نمیده
    سلکوکسیب روزی 2تا
    باکلوفن 10روزی 2تا که شنیدم عوارض داره که کمتر می خورم
    و افلوکساسین 200 روزی2تا
    آدم سالم هم اگه این همه قرص بخوره میمیره ه ه انوم اگه هفت ماه بخوره

مشتاقانه منتظر جوابتون هستم دکتر فرهام قبلا از جواب شما سپاسگزارم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید