شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین لایه بردار و ضد آفتاب بالاخره چیه؟

1. bndgirl

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    من 19 سالمه  و نوع پوستم معمولیه. روی پیشونیم جای جوش مونده و بصورت قهوه ای هستند. موثرترین لایه بردار رو که هر چه زودتر این لکه ها رو از بین ببره می خواستم و همچنین ضد افتاب مناسب برای پوست های معمولی چیه؟ طریقه استفاده لایه بردار هم لطف کنید بگین...
    اگه ممکنه سریعتر چون یه جشن بزرگ داریم به زودی...
    مرسی

2. بیژن مارک خوبیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

شما فکر می کنی با کرم لایه بردار 10 روزه به جواب می رسید ؟ دستکم 3 ماه وقت لازمه تا نتایج ظاهر بشه و اگر عجله دارید باید از لیزر در مطب و کلینیک استفاده کنید .

روش استفاده از کرم لایه بردار هم اینه که شبها نیم الی یکساعت قبل از خواب روی پوست تمیز مالیده و کمی ماساژ داده میشه . صبح صورت رو می شویید و در تمام طول روز اگر در معرض نور خورشید هستید از ضدآفتاب استفاده می کنید .

ضمنا بهترین کرم لایه بردار اونیه که با پوست شما بسازه و این جز با تجربه کردن و داشتن اطلاعات کافی از وضعیت پوست شما شدنی نیست .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. bndgirl

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sami28 جون مرسی از راهنماییت.
    منظوره منم 10 روز نبود گلم. می دونم که به این سرعت لکه ها با لایه بردار از بین نمی رند، واسه راهنماییت ممنون.

5. سلام
    جایه جوشایی که رویه بدن(رویه شونه ها و بازو ها وگردن)هست میشه با چه روشی رفعشون کرد میشه جوری رفعشون کرد دیگه معلوم نشن ؟؟؟؟خواهش میکنم یه راهی بهم بگید؟؟؟؟
          ممنون
    ------------------------------------------------

تمام چیزی که باید از زندگی آموخت ، تنها یکی کلمه است
    ((میگذرد))

6. forogh نوشته است: سلام
    جایه جوشایی که رویه بدن(رویه شونه ها و بازو ها وگردن)هست میشه با چه روشی رفعشون کرد میشه جوری رفعشون کرد دیگه معلوم نشن ؟؟؟؟خواهش میکنم یه راهی بهم بگید؟؟؟؟
          ممنون
    ------------------------------------------------

تمام چیزی که باید از زندگی آموخت ، تنها یکی کلمه است
    ((میگذرد))

با این عجله ای که شما داری ، لیزر رو بهت پیشنهاد می کنم
    در غیراینصورت استفاده از لایه بردارهای شیمیایی مثل کرم aha ویا ترتینوئین که خودتون می شناسید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید