شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

به شدت احساس تنهایی می کنم

1. نمیدانم چند وقتی است که خیلی احساس تنهایی میکنم...شاید چون با فامیل هایمان رفت و امد زیاد نداریم اینجوریه....ولی دلیل دیگه ای شاید داشته باشه...من چند وقت پیش با یه 2ختر اشنا شدم و تمتم وقتم را با اون بودم.....زنگ میزدم حرف میزدیم اما اون دیگه جوابم رو نمیده...از اون به بعد یه همچین حسی دارم......لطفا راهنمایی کنید چطور فراموش کنم...ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز  بدون این موقعیت شما گذراست و همه تقریباً اونو داشتن و پشت سر گذاشتن یه مدت سر خودتو به مطالعه ،ورزش ، مسافرت و با دوستان بودن ، گرم کن حتماً فراموش میکنی ضمناً در اولین فرصت مناسب ازدواج کن .مشکل حله.
    روزی میشه که خودت به این وضعیت که فکر میکنی خنده ات میگیره ! باور کن. زیاد خودتو نرنجون.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. DMSjoon نوشته است: نمیدانم چند وقتی است که خیلی احساس تنهایی میکنم...شاید چون با فامیل هایمان رفت و امد زیاد نداریم اینجوریه....ولی دلیل دیگه ای شاید داشته باشه...من چند وقت پیش با یه 2ختر اشنا شدم و تمتم وقتم را با اون بودم.....زنگ میزدم حرف میزدیم اما اون دیگه جوابم رو نمیده...از اون به بعد یه همچین حسی دارم......لطفا راهنمایی کنید چطور فراموش کنم...ممنون

خب این کاملا واضح و مبرهنه که الان همچی احساسی داشته باشین
    روابط این جوری کلا تمام وقت آدم  و میگیره و اگه تموم شه آم احساس خلا میکنه
    این احساس تنهایی یه حس کاذبه
    زمان حل میکنه
    اما کاتالیزورهایی وجود دارن که این روند و سریعتر میکنه
    مثل تفریح گردش با دوستا خانواده
    ورزش مطالعه
    خلاصه هر کاری که دوست داری  و باعث میشه شرایطت عوض شه و به آینده ای بهتر فکر کنی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید