شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تزریق تستسترون؟

1. سلام.من پسری هستم 20 ساله که ریش و سبیلم هنوز به صورت کامل در نیومده به همین دلیل برای رفع این مشکلم به متخصص غدد مراجعه کردم.دکتر گفت باید آزمایش هورمون بدم.این کار را کردم و جواب آزمایشم نشون داد که از نظر هورمونی هیچ مشکلی ندارم و کاملا سالم هستم.دکتری که پیشش رفتم گفت که نهایتا تا 25 سالگی مشکلم حل میشه.اما برای اینکه زودتر این مشکلم حل بشه 2 عدد آمپول testostrone enanthate داد و گفت که با فاصله یک ماه این 2 آمپول را تزریق کنم.
    اما من شنیدم تزریق  تستسترون برای بدن ضرر داره و به همین علت شک دارم که تزریق بکنم یا نه اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید که مضرات این آمپول چیه؟ممنون

2. با سلام
    دوست گرامی اصولاً روند هر کاری بطور طبیعی یکی از کلیدهای موفقیت درست انجام شدن اونه ، لذا بنظرم اگه عجله نداری ،تحمل کن تا به مرور زمان معضل حل بشه (طبق گفته متخصص) از طرفی پیشنهاد میکنم  به یک دکتر متخصص دیگه هم مراجعه کنی و مجدداً یکبار چک بشی .
    چون دارو ها مانند شمشیر دو دمند که هم خوب میکنند و هم از طرفی امکان دارد در عضو دیگه بدن موجبات اخلال رو فراهم کنن. لذا استفاده از آنها  میبایست آخرین راه باشد.
    انشالله مشکل حل میشه. نگران نباش
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. تستسترون در درمان کمبود آندروژن فتاخیر بلوغ در مردان ،سرطان پستان کم خونی ،تاخیر در رشد،میکروسفالوس به کار برده میشه
    این از این
    حالا عوارض:
    در کودکان و نوجوانان در حال رشد خطر انسداد پیش از بلوغ اپی فیز های استخوانی ،بلوغ جنسی زود رس(که در مورد شما این موارد منتفیه)
    رشد استخوان باید هر 6 ماه کنترل بشه(که این مورد هم منتفیه!)
    در مردان احتمال ایجاد اولیگو اسپرمی ،آزواسپرمی و ناباروری طی درمان با مقادیر بالا وجود دارد
    در بیماریهای کبدی ،قلبی و کلیوی ريا،بیماریهای ایسکمیک قلب ،زیادی فشار خون ،صرع ،میگرن،متاستاز استخوان دارو باید با احتیاط تجویز بشه
    احتباس سدیم به همراه ادم ،افزایش کلسیم خون ،افزایش رشد استخوان ،نعوظ غیر طبیعی و مداوم آلت تناسلی،توقف اسپرماتوژنز در مردان و تحریک پذیری مثانه یا عفونت دستگاه ادراری

حالا خود دانی و صد البته ! پزشک مربوطه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید