شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح نرمال از واژن

1. سلام
    من حدودآ دو سال پیش کیست داشتم و با مراجعه به پزشک قرص LD مصرف کردم ولی بعد از مصرف موهای زائدو ضخیمی زیر چانه، ناف و در کشاله ران ظاهر شدند. من برای از بین بردن آنها از موکن برقی (اپیلیدی) استفاده می کنم. ولی در قسمت کشاله ران جوشهایی می زنه که جای لکشون اصلاً از بین نمیره. الان یک ماهه که برای این قسمت اپیلیدی استفاده نکرده و از کرو موبر استفاده کردم ولی باز هم این جوشها رو (چرکی) می زنه.
    1.میخواستم بدونم اصلاً این جوشها ربطی به اپیلیدی داره یا نه؟ یا ممکنه از چیز دیگری باشه.
    2.به نظر شما بهترین راه حذف این موهای زائد چیه؟
    3. از چه راهی میتونم جای لک جوشهای قبلی رو از بین ببرم؟
    4. یه سوال دیگه هم دارم، میزان نرمال ترشح از واژن در روز چقدر باید باشه؟
    ببخشید سوالام زیاد شد. ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید؟

2. با سلام

1- اپیلیدی می تونه با تحریک پوستهای مستعد جوش ، باعث بروز جوش هم بشه . بخصوص اگر بهداشت خود دستگاه رعایت نشه اما این جوشها فی البداهه به اپیلیدی مربوط نمیشن و احتمالا اختلالات هورمونی باعث بوجود آمدن آنها شده . اگر اضافه زون هم دارید ، این خودش می تونه عامل دیگه بوجود آمدن این جوشها باشه

2- بهترین راه اون راهیه که به پوست شما بسازه . یعنی یکی می بینید با اپیلیدی هیچ مشکلی نداره یکی مثل شما داره . یکی با موم مشکل نداره ، یکی داره . خلاصه بهترین روش یک روش مشخص نیست ، شما بهتره اول کمی به پوستت استراحت بدی تا جوشها کنترل بشن بعد فکر رفع موهای زائد باشی . فرضا لیزر شاید خیلی برای شما مناسب باشه

3- اولین حرکت شما باید این باشه که بلحاظ کیست و هورمون یکبار دیگه چک بشید . اگر هنوز استفاده از ال دی اجتناب ناپذیره شاید بهتر باشه از قرصهای دیگری مثل یاسمین استفاده کنید که عوارض جانبی کمتری دارند . برای جای جوشها هم می تونید زیر نظر متخصص پوست از لایه بردار استفاده کنید اما فکر می کنم به مرور از بین می رن خودشون و بهتره سخت نگیرید . همچنین می تونید از کرم اسکراب ( ساینده ) در انتهای حمام برای برداشتن لایه های مرده پوست کشاله ران استفاده کنید .

4- اندازه مشخصی نداره . فقط می تونم بگم ترشح زیاد و بیش از حد هم می تونه نرمال باشه هم می تونه یکی از نشانه های عفونت واژن باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید