شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی جنسی و پرستات (خواهش می کنم،هیچ جا جوابشو نگرفتم)

1. سلام
    من 14 سالمه و حدود دو سال خود ارضایی داشتم. روزی 1،2 یا سه سا بعضی وقتا هم هیچی.البته الان ترکش کردم.حالا از پروستات خیلی می ترسم.البته نه پدر بزرگم و تا حالا نه پدرم سرطان پروستات نداشتن
    (البته پدر بزرگ مادریم و از پدر بزرگ پدریم مطلع نیستم) ولی خب یکی از عمو های مامانم داشته.
    در ضمن من هیچ کدوم از عوامل سرطان پروستات رو ندارم بجز اینکه بعضی وقت ها البته نه همیشه ادرارم دو شاخه می شه که فقط برای چند لحظه هسا.بعلاوه هیچ غده ی خاصی رو احساس نمی کنم.
    البته چند وقت پیش یه جوش روی اون مجرای ادراریم بود که فکر نکنم چیز خاضی باشه.
    حالا می حوام بدونم:
    1- غده رو بیضه هاست یا اون قسمت مجرای ادراری؟
    2- آیا ممکن است سرطان پروستات تو این سن داشته باشم.
    3-خب حالا می خوام بدونم که خود ارضایی با عث عقیم شدن می شه؟ و یا باعث ناقص الخلقه شدن بچه در آینده؟
    4- با وجود پیشرفت علم که می تونند مرد رو به زن و بالعکس تبدیل کنند،نگرانیم درسته؟
    2-اگه به فرض مجبور پشم پروستاتم رو عمل کنم و بیشه هام رو ور دارم،بعدا می تونم با توجه به نکته ی بالا کاری کنم؟
    در ضمن من همه ی علائم بلوغ رو دارم.
    6-ممکنه الان پروستات نگیرم و با وجود ترکش مثلا 10 سال آینده به سراغم بیاد؟ 7-حالا چکار کنم؟
    در ضمن پدرم خودش دکتره،صلاح می دونید که باهاش صحبت کنم؟

2. mohsen1995_shir نوشته است: سلام
    من 14 سالمه و حدود دو سال خود ارضایی داشتم. روزی 1،2 یا سه سا بعضی وقتا هم هیچی.البته الان ترکش کردم.حالا از پروستات خیلی می ترسم.البته نه پدر بزرگم و تا حالا نه پدرم سرطان پروستات نداشتن
    (البته پدر بزرگ مادریم و از پدر بزرگ پدریم مطلع نیستم) ولی خب یکی از عمو های مامانم داشته.
    در ضمن من هیچ کدوم از عوامل سرطان پروستات رو ندارم بجز اینکه بعضی وقت ها البته نه همیشه ادرارم دو شاخه می شه که فقط برای چند لحظه هسا.بعلاوه هیچ غده ی خاصی رو احساس نمی کنم.
    البته چند وقت پیش یه جوش روی اون مجرای ادراریم بود که فکر نکنم چیز خاضی باشه.
    حالا می حوام بدونم:
    1- غده رو بیضه هاست یا اون قسمت مجرای ادراری؟
    2- آیا ممکن است سرطان پروستات تو این سن داشته باشم.
    3-خب حالا می خوام بدونم که خود ارضایی با عث عقیم شدن می شه؟ و یا باعث ناقص الخلقه شدن بچه در آینده؟
    4- با وجود پیشرفت علم که می تونند مرد رو به زن و بالعکس تبدیل کنند،نگرانیم درسته؟
    2-اگه به فرض مجبور پشم پروستاتم رو عمل کنم و بیشه هام رو ور دارم،بعدا می تونم با توجه به نکته ی بالا کاری کنم؟
    در ضمن من همه ی علائم بلوغ رو دارم.
    6-ممکنه الان پروستات نگیرم و با وجود ترکش مثلا 10 سال آینده به سراغم بیاد؟ 7-حالا چکار کنم؟
    در ضمن پدرم خودش دکتره،صلاح می دونید که باهاش صحبت کنم؟

سلام دوست عزیز
    انشالله پیش نمییاد ولی به شما توصیه میکنم طرف خود ارضایی نرید با توجه به اینکه تا ازدواج فاصله زیادی دارید و خدا رو شکر کنید که تونستید ترکش کنید.سوالاتی مشابه سوال شما در سایت به کرات پرسیده شده.شما میتونید با سرچ واژه استمنا و خود ارضایی و ... به جوابتون برسید
    موفق باشید

3. با سلام

برای درک بهتر مکان پروستات و درک اینکه ربط خاصی از لحاظ جایگاه به بیضه ها ندارد تصویر زی به شما کمک خواهد کرد

1- عکس رو با دقت ببینید

2- خیر ، سرطان پرستات در این سن از نادر هم نادر تره

3-  باعث هیچکدوم نمیشه

4- تغییر جنسیت تنها وقتی زمینه هاش ( هورمونی و جسمی ) وجود داشته باشه انجام میشه و متوجه منظورت نشدم اصلا

5- شما وقتی مشکلی ندارید چرا باید پروستات رو بردارید و بیضه ها رو هم به همچنین ؟ چرا الکی شلوغش می کنید ؟

6-  خودارضایی ارتباطی با سرطان پروستات نداره ، شما هم که خودارضایی رو ترک کرد دیگه مشکلت چیه ؟

بد نیست با ایشون صحبت کنید تا اطلاعات خوبی به شما بدن ( حالا خودارضایی رو هم بهشون نگفتی نگفتی چون اولا ربطی نداره دوما پدرتون خودشون می تونن حدس بزنن که خودارضایی داشتی ) ولی وقتی اطلاعاتت بالا بره این نگرانی های عجیب و غریب هم ازت دور میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید