شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آزمایشها برای ترشح واژن

1. سلام
    من19 سالمه و مجردم. تا حالا با عادت ماهانه ام مشکلی نداشته ام ولی الان که یک هفته از تمام شدنش می گذره و من دایماً احساس خیس بودن می کنم و ترشحات بیرنگ یا متمایل به زرد و گاهی هم سبز رنگ دارم و این موضوع هم خیلی من رو نگران کرده . و ترس دیگری که من دارم اینه که اگه برم دکتر بفهمم که کیست یا عفونت دارم.  می خواستم بدونم دکتر چه طور تشخیص عفونت می دهد و اغلب چه جور درمانی را پیشنهاد می کنند ؟ آیا نیازی به آزمایش گرفتن و از این جور چیز ها هم هست چون من خجالت می کشم و در ضمن یک کم هم می ترسم .
    خیلی متشکرم

2. ba19 نوشته است: سلام
    من19 سالمه و مجردم. تا حالا با عادت ماهانه ام مشکلی نداشته ام ولی الان که یک هفته از تمام شدنش می گذره و من دایماً احساس خیس بودن می کنم و ترشحات بیرنگ یا متمایل به زرد و گاهی هم سبز رنگ دارم و این موضوع هم خیلی من رو نگران کرده . و ترس دیگری که من دارم اینه که اگه برم دکتر بفهمم که کیست یا عفونت دارم.  می خواستم بدونم دکتر چه طور تشخیص عفونت می دهد و اغلب چه جور درمانی را پیشنهاد می کنند ؟ آیا نیازی به آزمایش گرفتن و از این جور چیز ها هم هست چون من خجالت می کشم و در ضمن یک کم هم می ترسم .
    خیلی متشکرم

اصولا این جور چیزا جای ترس و اضطراب نداره چون به حدی درمان این جور مسائل آسونه که نگو
    البته  اکثر مواقع ترشحاتی بیرنگ بی بو ترشح میشه
    به نظر میاد عفونت شما از نوع انگلی (تریکومونا )باشه(چون رنگ سبز گفتین گفتما وگرنه قطعی نگفتم،چون علائم دیگری مثل سوزش هنگام ادرار خارش در ناحیه تناسلی...داره)
    اصلا هم خجالت نداه حتی میتونین به یه پزشک عمومی مراجعه کنین(اما عقل سلیم میگه تا متخصص هست عمومی چرا!!)یه آزمایش ادرار ...
    ترس هم نداره با یه دوره درمان دارویی مشکل شما حل میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. ترشحات سبز رنگ امکان بروز عفونت را دارند مخصوصا بوی بد داشته باشن
    پیشنهاد میکنم برای سلامتی خودتون سریع تر به پزشک مراجعه کنید

4. سلام رفیق
    این مشکل خیلی از خانمهاست و اصلا جای نگرانی نداره
    فصل گرماست.......
    ممکنه استخر که رفتی اینطور شده باشه
    یا شایدم لباس زیر رو زود به زود عوض نکردی
    و خیلی دلایل دیگه
    چند توصیه دارم برات
    =====================
    1- به یک متخصص زنان و زایمان دلسوز مراجعه کن
    یا یک پزشک عمومی بسیار با تجربه و دلسوز
    2- ازمایش ادرار براتون مینویسن......
    در ضمن از اینکه معاینه بشی نه خجالت بکش.........نه بترس.......
    این باید برات عادی باشه به هر حال هر خانمی اینو تجربه میکنه
    3- روزی 3 بار لباسهای زیرتو عوض کن
    بشور و در افتاب مستقیم خشک کن و اتو بزن
    4- دامن بپوش.......
    5- ژل شستشوی واژینال از داروخانه بخر و پس از هر بار دستشویی رفتن لبهای منطقه تناسلی رو بشور
    ولی یادت باش داخل وان نری..........استخر نری...........و حمام رو ایستاده انجام بدی

5. دامن پوشیدن چه تاثیری رو کم کردن یا از بین بردن عفونت داره؟

6. دوباره سلام خانمی
    برای رشد و تکثیر قارچها یا باکتری باید محیط مرطوب و گرم باشه........
    شلوارهای جین و یا تنگ باعث به وجود امدن چنین محیطی میشن.......
    ولی پوشیدن دامن باعث میشه محیط خشک و خنک باقی بمونه........

7. سلام
    من 19 سال دارم و مجردم . بعد از به ÷ایان رسیدن دوره عادت ماهانه این ماهم به مدت یک هفته دایما احساس خیس بودن می کردم به طوری که باید روزی سه مرتبه لباس زیر خود را عوض می کردم البته این احساس خیسی به خاطر ترشحات رنگ و وارنگی بود که داشتم و بیشتر از همه داشتن ترشح سبز رنگ من را نگران کرد در ضمن اخساس خارش شدیری هم داشتم . به متخصص زنان مراجعه کردم . ایشان گفتند که احتمالا عفونت قارچی است و داروهای زیر را تجویز کردند:یک بسته 10 تایی از کپسول های فلوکونازول 50
    پماد کلوتریمازول برای شبها(موضعی)و پماد تریامسینولون ان ان برای روزها
    من ابتدا که خود را وارسی می کردم یک سری ذرات سفید رنگ در برن خود می دیدم البته خیلی کم بود ولی الان بعد گذشت 5روز از مصرف داروهایم که می بینم که یک سری چیز های سفید رنگ در آن ناحیه زیاد شده و لی آن احساس خیسی و ترشحات دیگر نیستند . چه مشکلی وجود دارد که آن ذرات سفید در آن ناحیه بیشتر شده است ؟
    متشکرم

8. ba19 نوشته است: سلام
    من 19 سال دارم و مجردم . بعد از به ÷ایان رسیدن دوره عادت ماهانه این ماهم به مدت یک هفته دایما احساس خیس بودن می کردم به طوری که باید روزی سه مرتبه لباس زیر خود را عوض می کردم البته این احساس خیسی به خاطر ترشحات رنگ و وارنگی بود که داشتم و بیشتر از همه داشتن ترشح سبز رنگ من را نگران کرد در ضمن اخساس خارش شدیری هم داشتم . به متخصص زنان مراجعه کردم . ایشان گفتند که احتمالا عفونت قارچی است و داروهای زیر را تجویز کردند:یک بسته 10 تایی از کپسول های فلوکونازول 50
    پماد کلوتریمازول برای شبها(موضعی)و پماد تریامسینولون ان ان برای روزها
    من ابتدا که خود را وارسی می کردم یک سری ذرات سفید رنگ در برن خود می دیدم البته خیلی کم بود ولی الان بعد گذشت 5روز از مصرف داروهایم که می بینم که یک سری چیز های سفید رنگ در آن ناحیه زیاد شده و لی آن احساس خیسی و ترشحات دیگر نیستند . چه مشکلی وجود دارد که آن ذرات سفید در آن ناحیه بیشتر شده است ؟
    متشکرم

سلام

شما دچار عفونت شده اید و درمان مرسومی هم براتون تجویز شده
    ضمن رعایت بهداشت شخصی خودتون و لباسهای زیرتون ، دستورات پزشک رو هم منظم انجام بدید ، مشکل حل می شود و اگر نشد دوباره به متخصص مراجعه کنید . عفونت قرار هم نیست 5 روزه برطرف بشود
    اون ترشحات پنیری هم جزو عفونت واژن هستند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید