شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاپاراسکوپی برای عمل پیوند کلیه

1. سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم آیا عمل پیوند کلیه رو هم میشه از طریق لاپاراسکوپی انجام داد؟اگه نمیشه آیا راهی هست که بعد پیوند جای عمل روی پوست نمونه؟

2. سلام
    بله این مورد بصورت لاپاروسکوپی هم انجام می شود
    در صورت نیاز می تونید با جراحی زیبایی و استفاده از لیزر تا حد خوبی جای بخیه ها رو از بین ببرید . ولی توصیه می کنم در بدو انجام جراحی با متخصص زیبایی در تماس باشید . گاهی پمادهایی جهت ترمیم بهتر زخم تجویز می شوند که باید از فردای جراحی مورد استفاده قرار گیرند0

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. ممنون از جوابتون.یه سرال دیگه اینکه،کسی که یکی از کلیه هاش از کار افتاده و فقط 20%از کلیه ی دیگه اش سالمه،با توجه به اینکه افرادی که دارای نارسایی کلیه هستند نباید قرص ترامادول مصرف کنند،اگه کسی با این خصوصیات که گفتم استفاده کنه(با هر دزی )،تا چه حد ممکنه واسه اش مشکل ایجاد کنه؟

4. 20377718 نوشته است: ممنون از جوابتون.یه سرال دیگه اینکه،کسی که یکی از کلیه هاش از کار افتاده و فقط 20%از کلیه ی دیگه اش سالمه،با توجه به اینکه افرادی که دارای نارسایی کلیه هستند نباید قرص ترامادول مصرف کنند،اگه کسی با این خصوصیات که گفتم استفاده کنه(با هر دزی )،تا چه حد ممکنه واسه اش مشکل ایجاد کنه؟

خودتون پاسخ خودتون رو دادید
    استفاده از این دارو در چنین موردی بنظر من ، ندیده ، به هیچوجه مجاز نیست . بازهم نظر پزشک معالجشون شرطه
    درصد نمی تونم بدم خدمتتون فقط می تونم بگم منع مصرف داره .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. درسته من جواب خودمو دادم ولی می خواستم بدونم اگه مصرف شه چه عوارضی ایجاد میشه.آخه یکیو می شناسم با اون مشخصات که ذکر کردم،گفته که ترامادول مصرف کرده واسه اینکه درد داشته.اونموقع شناختی در مورد این دارو نداشتم.برای همین چیزی بهش نگفتم.الانم که عمل پیوند انجام داده.باهاش دگه در ارتباط نیستم.ممنون میشم اگه این ابهاممو بر طرف کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید