شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد آزمايش

1. سلام

من يك سري مشكلات داشتم سرگيجه، حالت رنگ پريدگي و تپش قلب فراوان كه آزمايش دادم و حالا اين قسمت از آزمايش را نمي فهمم مي شود راهنمايي كنيد؟

ِdifferential

Neutrophils   56%
    Lymphocytes   42%
    Monocyte    1%
    Eosinophil   1%

-----------
    W.B.C /hpf 2-4
    R.B.C /hpf 0-1
    Ep.Cells hpf 15-18

فكر كنم مشكل دارم درسته؟

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    موارد یاد شده ربطی به علائم شما ندارد -شما آزماش خون وادرار را بدنبال هم نوشتید که هیچ ربطی بهم ندارند

3. سلام من حسين 18 سالمه هر چي مي خورم چاق نميشم
    مي خوام ازمايش بدم شكمم خيلي لاغره دور كمر هر چي ورزش يا هر چي مي خورم اب ميشه نميدونم كجا ميره
    چه ازمايشاتي رو بايد بدم در ضمن اضطراب زيادي هم دارم نفس تنگي

4. hosseinali نوشته است: سلام من حسين 18 سالمه هر چي مي خورم چاق نميشم
    مي خوام ازمايش بدم شكمم خيلي لاغره دور كمر هر چي ورزش يا هر چي مي خورم اب ميشه نميدونم كجا ميره
    چه ازمايشاتي رو بايد بدم در ضمن اضطراب زيادي هم دارم نفس تنگي

سلام

اگر آزمایشات مربوط به تیروئید TSH  T3 T4 T3UP  FTI  رو انجام بدید ضرر نمی کنید
    بعد از اون اگر مشکلی نبود ، به متخصص تغذیه رجوع کنید و با یک رژیم اصولی وزنتون رو بالا ببرید

5. سلام
    می خواستم بدانم این آزمایش چیستAnti tpo وبرای چه مواردی از این ازمایش استفاده می شود.       با تشکر

6. elina44 نوشته است: سلام
    می خواستم بدانم این آزمایش چیستAnti tpo وبرای چه مواردی از این ازمایش استفاده می شود.       با تشکر

سلام
    انزیم خود ایمنی تیروئید هست و علت تقاضای بررسی اون توسط پزشک بسیار متعدد است
    مشکلات تیروئید ، ناباروری و  الی ماشاالله

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با سلام
    مي خواستم بدونم حد نرمال Anti tpo چقدره؟چون براي من 0.1 است .همچنين tshمن برابربا0.1
    است. اگه مممكنه منو راهنمايي كنيدوتوضيح بديد چه مشكلي دارم؟با تشكر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید