شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشخات رنگی

1. سلام
    من 19 سالمه و مجرد هستم و تا به امروز مشکلی با عادت ماهانه نداشته ام ولی الان به مدت دو روز است که ترشحات سبز رنگی را می بینم و یکدفعه احساس می کنم که لباس زیرم نمناک شده است البته مقدار این رنگ سبز خبلی زیاد نیست و نکته قابل ذکر دیگر این که این اتفاقات بلافاصله پس از تمام شدن دوره عادت ماهانه ام اتفاق افتاد در ضمن هیچ گونه دردی هم ندارم حالا می خواستم بپرسم که آیا این ها علامت بیماری خاصی است یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بعید هست با توجه به این گفته ها نشانه بیماری باشد
    اگر به واسطه ترشحات درد یا سوزش یا خارش و یا بوی بد دارید احتمال عفونت هست و باید به پزشک مراجعه کنی در غیر این صورت بعید به نظر میرسه مشکلی باشه

3. ترشحات سبز رنگ بندرت ترشحات طبیعی هستند و اغلب نشانه نوعی عفونت دستگاه تناسلی می باشند . بخصوص اگر بوی نامطبوعی هم داشته باشند .
    به متخصص زنان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام عزيزم.دوستان گفتند كه مشكل شما عفونت هستش و من چون قبلا اين مشكل رو داشتم تاكيد ميكنم عفونت داريد و خيلي خيلي خيلي سريع به پزشك مراجع كن.علت عفونت هم در اين سن استفاده از نوارهاي بهداشتي در زمان قاعدگي و دير عوض كردن اون هست.اوصولا در اين سن چون يا دانشجو هستيم يا شاغل موقعيت مناسب براي اين كار رو نداريم و تو همچين دردسرهايي مي افتيم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید