شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پسوريازيس يا داءصدف

1. با سلام وخسته نباشيد
    ميخواستم بدونم دارويي برلي بيماري پسوريازيس كشف نشده ؟من دختر 26 ساله اي هستم كه مدت 16 سال است به اين بيماري مبتلا هستم به پزشك هاي زيادي هم مراجعه كردم ولي نتيجه اي نگرفتم از داروهاي گياهي هم استفاده كردم ولي اثري نداشت.ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد.

2. سلام دوست عزیز درکتون میکنم من مدت 10 سال به این بیماری مبتلا هستم اگر در حد حاد نیست نگران  نباشید بهترین راه صابون و شامپو کل تا ر هست . البته من قرصهایی رو هم مصرف کردم ولی به کسی پیشنها د نمی کنم چون ضرر ش از فایده اش بیشتره  دوست گرامی من متاها هستم ودر روابط زنا شویی هم دمشکلی ندارم البته استحمام روزی 2 بار حتماضروری می باشد نگران نباشید

3. سلام ممنون به خاطر راهنماييتون خوشحال مي شم اگه تجربياتتون رو در اختيار منم بذاريد.<xml><o></o>
    وضع من اصلا خوب نيست يعني كل بدنم درگير هست از صورتم گرفته تا دستام كمتر جاي سالمي مي تونم پيدا كنم كه در گير بيماري نشده.<o></o>
    تازگي ها از عطاري يك مقدارداروي گياهي گرفته ام كه از كتاب ابو علي سينا پيدا كردم كه براي درمان اين بيماري در آن زمان استفاده مي كردن نمي دونم تاثيري داره يا نه؟ ازبس كتاب ومطلب راجع به اين بيماري خوندم ديگه مي تونم بگم همه چي درباره اين بيماري مي دونم .<o></o>
    راستي شما هم مفصلاتون درد مي كنه من درد شديدي در مچ دستم دارم و پاي راستمم يك كم متورم شده تو يك جايي خوندم كه اين بيماري مفاصل رو هم درگير مي كنه.<o></o>
    بازم ممنون<o></o>
    ما آزموده ايم در اين شهر بخت خويش <o></o>
    بيرون كشيد بايد از ورطه رخت خويش <o></o>
    از بس كه دست مي گزم وآه مي كشم <o></o>
    آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خويش<o></o>

4. سلام دوست من خیلی ناراحت شدم من مشکلم تا این حد نیست ولی از خداوند قادر کمک بخواه بدو ن که کمکت میکنه منهم از رب بزرگ براتون بهبودی آرزو میکنم       امیدم را ن*** از من خدایا ..... دل تنکه مر........

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید