شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رنج از نرسیدن به ارگاسم (کمک)

1. tanaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من یک خانم متاهل هستم وچند سال از  ازدواج من میگذرد.
    من بااینکه مطالب متعددی از روابط جنسی می دانم اما در 90%از تعداد نزدیکیها به ارگاسم نمیرسم فقط چند بار آن هم به صورت کاملا اتفاقی در حالتی که من روی همسرم بودم به ارگاسم رسیدم وبا اینکه باز هم همان روش را تکرار کردم موفق نشدم .
    من ازاین بابت خیلی رنج میبرم چون همیشه بعد از پایان نزدیکی احساس نیاز وناامیدی میکنم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید:

1-آیا راهی هست که در بیشتر موارد به ارگاسم کامل برسم؟

2-آیا صرفا  خیس شدن و کمی لذت بدون لرزش بدن میتواند علامت ارگاسم باشد؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. شما وقتی خودتون میگید ارگاسم نمیشید یعنی نمیشید .. و با توجه به این که چند بار هم تجربه اش رو دارید میدونید که دقیقا چه حالتی داره .. و در واقع بهترین کسی که میتونه به ارگاسم رسیدن شما رو تعیین کنه خود شمایید ...

به طور طبیعی ارگاسم در خانمها دیرتر از آقایون اتفاق میفته و به همین دلیل این مشکل خیلی وقت ها دیده میشه ...
    قبل از دخول همسرتون شما رو به اندازه ی کافی تحریک میکنن؟
    یکی از شایع ترین دلایل اینه که وقت کافی به معاشقه و تحریک قبل از دخول اختصاص پیدا نمیکنه و رابطه فورا با دخول همراه میشه ... که با توجه به زمان نسبتا طولانی که خانم باید طی کنه تا به ارگاسم برسه مرد ارضا میشه و پروسه ی رابطه جنسی تموم میشه ...

ولی اگه قبل از دخول زمان کافی به معاشقه اختصاص داده بشه و مرد همسرش رو تا حد زیادی تحریک کنه پس از دخول همزمان و یا حتی در خانم زودتر ارگاسم صورت میگیره..

مشکلتون ممکنه از لحاظ روحی باشه .. چون ارگاسم بیشتر یه فرایند روحیه .. و اگه شما از رابطه تون رضایت کافی نداشته باشید سخت به ارگاسم میرسید ..

نوع تحریک هم تاثیر گذاره .. هر کسی از یه راه بیشتر تحریک میشه و راحتتر به ارگاسم میرسه .. تحریک کلیتوریس در حین نزدیکی توسط همسرتون یا خودتون .. انجام رابطه در حالت هایی که نقطه ی جی بیشتر تحریک میشه و.. میتونه به ارگاسم بهتر و سریعتر شما کمک کنه ...
    خود شما بهترین کسی هستین که میتونه بفهمه از چه راهی بیشتر و بهتر تحریک میشه ...

این مسئله رو با همسرتون در میون گذاشتید؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. به نظر من شما با فکر کردن به اینکه اینبار هم ارگاسم رو تجربه نخواهید کرد،ذهنتون رو مشغول می کنید و باعث به تعویق رساندن حالت ارگاسم در خودتون می شید...یعنی وقتی همش سعی می کنید که خودتون رو ارضا کنید و هرجور شده این حالت رو تجربه کنید...در عمل جنسی باید تمرکز داشته باشید....همسر خودتون رو راهنمایی کنید.یعنی کارهایی که باعث لذت بردن بیشتر شما می شه رو ازش بخواید که براتون بیشتر انجام بده....ذهنتون رو فقط به همون لحظه محدود کنید و در همون زمان زندگی کنید....به روابط قبلی با همسرتون فکر نکنید و به این بیاندیشید که هم شما توانایی به ارگاسم رسیدن رو دارید و هم اینکه همسرتون می تونه شما رو به اون مرحله برسونه...اگه همسرتون زودتر ارضا می شن و اینکارشون باعث هراس شما می شه که وقت کمی برای رسیدن به ارگاسم دارید،از ایشون بخواید که وقت بیشتری برای شما بذارن...معاشقه ی طولانی تری رو قبل از عمل دخول داشته باشید...معمولا باید خانم نزدیک به مرحله ارگاسم شده باشه و اون موقع از همسرش بخواد که عمل دخول رو انجام بده که بیشتر در این مواقع همراه با جیغ این درخواست رو می کنه و این یعنی اوج آمادگی برای رسیدن به ارگاسم قوی....در هنگام عمل جنسی مخصوصا وقتی به ارگاسم نزدیک می شید نفسهای عمیق بکشید ....بذارید اکسیژن کافی به سلولهاتون برسه تا اون لرزش خفیف رو به اوج لذت جنسی تبدیل کنه....
    و همیشه چند دقیقه ای قبل از همسرتون به رختخواب برید و کمی ذهنتون رو برای روابط زناشویی آماده کنید...با فکر کردن به حالتها و روابطی که دوست داشتید و دارید....و حتی تحریک کردن ذهن خودتون....
    ایندفعه به خودتون تلقین نکنید که به ارگاسم نخواهید رسید یا باید زحمت زیادی بکشید تا به اون مرحله برسید....تمامی کارها رو با لذت دنبال کنید....انشاالله به ارگاسم قوی خواهید رسید.
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. با سلام
    دوست گرامی آیاهنگام نزدیکی از نظر مکان ،زمان،نور،طرز و روش آمیزش و... را طوری انتخاب کرده اید که کمترین استرس را داشته باشید؟ آیا از اول ازدواجتان به همین صورت بوده اید؟ آیا قبل از دوخول معاشقه لازم را که متضمنه تحریک شدن و به ارگاسم رسیدنه ، انجام دادید؟
    آیا همسرتون زود انزال نیستند ؟(شاید ایشون زود به انزال رسیده و دیگر از آن به بعد با قطع رابطه شما به ارگاسم نمیرسید!)
    در وهله اول پیشنهاد میکنم یک بازنگری در جزئیات این عمل نموده و نقاط ضعف و قوت آنرا مشخص کنید. اگر با این حلاجی کردن به جائی نرسیدید.بهتر است به یک متخصص زنان مراجعه نمائید. ضمناً بد نیست یک تست هورمونی هم بدهید.
    انشالله معضل حل خواهد شد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید