شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سونوگرافی کی؟

1. با سلام
    من درحدود 10 روز است که متوجه بارداری خودم شدم چه زمانی برای تعیین سن جنین باید سونوگرافی انجام دهم؟لازم به ذکر است که پزشکی که من زیر نظر ایشان هستم فعلاً در خارج از کشور هستند.

2. سلام دوست عزيز به شما تبريك ميگم اميدوارم بارداري سالمي را پشت سر بگذاريد.
    شما ميتونيد حتي با مراجعه به پزشك عمومي درخواست سونو بگيريد و اين مشكلي را ايجاد نميكنه اما اگر تمايل داريد حتماً تحت نظر پزشك خودتون باشيد ميتونيد صبر كنيد! اما خانم باردار نياز به مراقبت‌هايي داره و بايد يكسري از آزمايشات روتين بارداري انجام بده دريافت قرص اسيد فوليك استفاده از مولتي ويتامين هم هست پس بهتره تا پزشك خودتون بياد به يك متخصص زنان ديگه مراجعه كنيدسونو گرافي هميشه الزامي نيست مگر مواردي كه پزشك تشخيص بده اگر شما تاريخ اولين روز از آخرين قاعدگي‌تون را بدونيد و اون را از تاريخ امروز كم كني عددي بدست مياد كه تقسيم بر 7 بشه هفته‌ي حاملگيت بدست مياد.
    سالم و پيروز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    مباركه
    براي تعيين سن جنين هفته چهارم بارداري بايد سونوگرافي بشين.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید