شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کسیت 35 MM

1. سلام و خسته نباشید. من 23 سالم و نامزد دارم. حدود یک ماه پریود بودم با خون ریزی شدید....... و یک مقاربت با نامزدم داشتم . دکتر با سونوگرافی گفتند کیست 35 میلی متری دارم.. و یک مدت HD مصرف کردم.که تهوع داشتم و ادار شدید. سوالم این است که ایا میشود کیست 35 MM با جنین10 روزه تشخیص داد؟؟ و مایع قبل منی می تواند باردار کند؟؟ منی نامزدم وارد نشده اما چون پریود بودم میترسم منافذ رحم باز باشه........ قرصم تمام شده 4 روز اما پریود نشدم و رحم کمرم درد می کنه. 6 روز پسش تست BABYCHEK دادم منفی بود. ایا من باردارم؟ مرسیی منتظرممم

2. SAHAR64 نوشته است: سلام و خسته نباشید. من 23 سالم و نامزد دارم. حدود یک ماه پریود بودم با خون ریزی شدید....... و یک مقاربت با نامزدم داشتم . دکتر با سونوگرافی گفتند کیست 35 میلی متری دارم.. و یک مدت HD مصرف کردم.که تهوع داشتم و ادار شدید. سوالم این است که ایا میشود کیست 35 MM با جنین10 روزه تشخیص داد؟؟ و مایع قبل منی می تواند باردار کند؟؟ منی نامزدم وارد نشده اما چون پریود بودم میترسم منافذ رحم باز باشه........ قرصم تمام شده 4 روز اما پریود نشدم و رحم کمرم درد می کنه. 6 روز پسش تست BABYCHEK دادم منفی بود. ایا من باردارم؟ مرسیی منتظرممم

با سلام!
    بین یک کیست 35 م.م . جنین ده روزه تفاوت های زیادیه که یک متخصص زنان و یا سونولوژیست به خوبی اون رو تشخیص میده.
    در مورد مایع قبل منی بارها گفته شده که حاوی میزان کمی اسپرمه و می تواند منجر به بارداری شود. منظورتون از منافذ رحم باز باشه چیه؟
    در دوران خونریزی ماهانه محیط رحم برای پذیرش بیماری ها و آلودگی ها آمادگی بیشتری دارد و به همین دلیل توصیه میشه در این دوران از روش جلوگیری مثل کاندوم استفاده بشه.
    معمولا بعد از استفاده از داروهای هورمونی ، نا منظمی در سیکل ماهانه طبیعیه که در دوره های بعدی رفع میشه. در ضمن برای بررسی مجدد و اطمینان از رفع مشکلتون حتما به متخصص زنان مراجعه کنین.
    در هر صورت شما باردار نیستید.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید