شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیرون آمدن آب هندوانه ای رنگ بعد از هر بار ارضا

1. با سلام خدمت دکتر پور قربان و دیگر اعضا محترم
    یکسال هستش که عقد هستم و پس از هر بار ارضا شدن حدود نیم الی یک ساعت بعد  آب هندوانه ای رنگی ازم خارج میشه
    البته بعضی وقتها اینجوری میشه ،خواهشمندم مرا رهنمایی کنید که دلیلش چیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    منظورتون ترشحات خوني رنگه ديگه؟يا عفونت واژن داريد يا در هنگام دخول واژن و رحم زخم ميشه.به نظر من بهتر است يه دكتر مراجعه كنيد.در ضمن خارش يا سوزش هم داريد؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    آره منظورم همان ترشحات خونی می باشد،من عقد می باشم و هیچ گونه دخولی انجام نمی شود در ضمن بعضی اوقات سوزش و خارش نیز دارم .از خانم دکتر پور قربان هم که خبری نیست کاشکی یکی پیدا میشد جواب منو می داد با تشکر

4. دوست عزیز ، خانم لی لی به خوبی شما رو راهنمایی کردند و  اگر سرکار خانم دکتر پورقربان هم که جاشون واقعا خالیه تشریف داشتند ، بعید می دونم از راه دور کمک بیشتری می تونستند بکنند .
    اگر رابطه برقرار نمی کنید ، پس احتمال آسیب دیدن بافت واژن منتفی هست و مشکل شما با توجه به سوزش و  خارش ، بیشتر به عفونت های تناسلی می خوره که خانم لی لی هم همین رو فرمودند .
    باید به متخصص زنان مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. با سلام خدمت خانم دکتر پور قربان
    خانم دکتر می خواستم نظرتون را درباره ترشحات هندوانه ای رنگ بعد از هر ارضا حدود نیم ساعت بعد بهم بگین. در ضمن در دوران عقد به سر می برم

6. سلام
    شما اگه خیلی مایلید که جواب سوالتون رو خانم دکتر پور قربان بدن به وبلاگش سر بزنید تو اطلاعاتی که واسه این سایت پر کرده وبلاگشو پیدا میکنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید