شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واري كوسل + كوردي

1. آلت تناسل من داراي كردي (انحنا) شديدي بود بيشتر از 90 در جه به سمت پايين و 20درجه به سمت چپ بود ولي عملي انجام دادم يه كمكي بهتر شد ولي هنوز مقداري انحراف به سمت پايين حدود 40در جه داره ومقداري هم به سمت راست منحرف ميشود ولي ازهمه بدتر اينه كه وقتي كه آلتم سيخ ميشه درد داره مخصوصا اگه ايستاده يا به پهلو دراز كشيده باشم اگه به پشت دراز كشيده باشم اين دردو ندارم درد هم در محل جراحي هست چون يه قده كوچولويي كه فكر ميكنم نخ جراهي باشه به باقي مونده بعد وقتي كه آلتم تحريك ميشه و كاملا سيخ ميشه با كوچيك ترين فشار روي سر آلتم كمرش ميشكنه يعني از محل عمل كاملا خم ميشه در حالي كه قبل عمل اينطوري نبود به نظرتون عمل ديگه اي نيازه  بعدش هردو بيضه هام واري كوسل داره كه گاهن درد هم ميگيره بعد دكترم كه آزمايشاتي داده بود ميگه تحرك اسپرم هام خيلي كمه بنظرتون بايد عمل كنم يا نه چون مشكلم 2چندان شده - بعد ازعمل خيلي زود زود جنوب ميشم تقريبا هر يه روز درميون ولي قبل از عمل آلتم اينطوري نبودم
    ممنون ميشم اگه جواب بدين بخاطر طولاني شدنش هم شرمنده  

2. با سلام

واریکوسل ربطی به این جریان ندارد و تشخیص اینکه باید جراحی بشوید یا خیر با متخصص اورولوژیست هست . کم تحرکی اگر شدید نباشد بدون جراحی هم قابل درمان هست اما باید وضعیت بیضه ها مشخص بشه و سونوگرافی در این مورد حرف اول رو می زنه

در مورد خم شدن آلتتون ؛ این حالت مثل شکستگی آلت تناسلی هست . یعنی نعوظ کامل رخ می ده اما از محل شکستگی آلت در عین نعوظ به راحتی خم می شه !
    ممکنه واقعا دچار شکستگی آلت شده باشید و احتمال بیشتر هم اینه که جراحی بخوبی صورت نگرفته باشه ، در هرحال طبیعی نیست و احتمالا بعدها در نزدیکی اذیتتون می کنه .
    بهتره به جراح مراجعه کنید . به احتمال زیاد میشه درستش کرد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. مرسي از اينكه جواب دادين ولي كامل نبود من پيش دوكترم رفتم و ميگه مشكلي نيست ولي من قبل از اين عمل مشكلاتم كمتر بود براي همين يكم اعتمادم به دكترم صلب شده بعد من ميتونم آزمايشات و عكسامو به صورت خصوصي براي شما ميل كنم تا جواب كاملتري به من بدين
    چرا من بعد از گزشت 1 روز نمي تونستم دوباره چيزي ارسل كنم علانم بعد از دو روز دارم اين نامه را ميدم
    چطور ميشه زودتر درجم از كار بر عادي بالاتر بره

اينم سوال دفه قبلم
    (آلت تناسل من داراي كردي (انحنا) شديدي بود بيشتر از 90 در جه به سمت پايين و 20درجه به سمت چپ بود ولي عملي انجام دادم يه كمكي بهتر شد ولي هنوز مقداري انحراف به سمت پايين حدود 40در جه داره ومقداري هم به سمت راست منحرف ميشود ولي ازهمه بدتر اينه كه وقتي كه آلتم سيخ ميشه درد داره مخصوصا اگه ايستاده يا به پهلو دراز كشيده باشم اگه به پشت دراز كشيده باشم اين دردو ندارم درد هم در محل جراحي هست چون يه قده كوچولويي كه فكر ميكنم نخ جراهي باشه به باقي مونده بعد وقتي كه آلتم تحريك ميشه و كاملا سيخ ميشه با كوچيك ترين فشار روي سر آلتم كمرش ميشكنه يعني از محل عمل كاملا خم ميشه در حالي كه قبل عمل اينطوري نبود به نظرتون عمل ديگه اي نيازه بعدش هردو بيضه هام واري كوسل داره كه گاهن درد هم ميگيره بعد دكترم كه آزمايشاتي داده بود ميگه تحرك اسپرم هام خيلي كمه بنظرتون بايد عمل كنم يا نه چون مشكلم 2چندان شده - بعد ازعمل خيلي زود زود جنوب ميشم تقريبا هر يه روز درميون ولي قبل از عمل آلتم اينطوري نبودم)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید