شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واریکوسل +بیبی چک مثبت

1. با سلام بنده به مدت 3 سال است که ازدواج کردم و حدود 1 ماه است که نزدیکی حفاظت نشده دارم با توجه به اینکه همسر بنده دارای واریکوسل گرید 2 است(البته با اسپرموگرام طبیعی)امروز از بیبی چک استفاده کردم و مثبت شد آیا احتما بارداری وجود دارد؟موعد پریودم 2روز دیگر است.با تشکر

2. love_story نوشته است: با سلام بنده به مدت 3 سال است که ازدواج کردم و حدود 1 ماه است که نزدیکی حفاظت نشده دارم با توجه به اینکه همسر بنده دارای واریکوسل گرید 2 است(البته با اسپرموگرام طبیعی)امروز از بیبی چک استفاده کردم و مثبت شد آیا احتما بارداری وجود دارد؟موعد پریودم 2روز دیگر است.با تشکر

سلام

وقتی آزمایش اسپرم نرمال است بیانگر این موضوع است که واریکوسل هیچ تاثیری در اسپرم های همسرتان نداشته

دوباره از یک بی بی چک معتبر تر استفاده کنید اگر مثبت بود برای تایید آزمایش بتا hcg  خون را انجام دهید تا نتیجه قطعی نمایان گردد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید