شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روماتبسم مفصلی

1. mamary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من چند سال پیش یه سری آزمایش کامل برا چکاپ دادم که " تست لاتکس "هم توش بود .نتیجه ی این تست +++ بود اما هیچ علامت مفصلی نداشتم.بعد از 8 سال که مجددا" آزمایشو تکرار کردم نتیجه همون بود از طرفی چون سابقه ی فامیلی داریم (دختر خالم در سن 45 سالگی مبتلا شده طوری که تقریبا"یه مدت زمین گیر شده بود)ممکنه منم در سالهای بعد مبتلا بشم آیا روشی برای پیشگیری از ابتلا وجود داره ؟آیا روشی برای تشخیص احتمال ابتلا به این بیماری در آینده  وجود داره؟
    (ضمنا" من خانمی 29ساله و مجردم)
                      ممنون

2. mamary نوشته است: سلام.
    من چند سال پیش یه سری آزمایش کامل برا چکاپ دادم که " تست لاتکس "هم توش بود .نتیجه ی این تست +++ بود اما هیچ علامت مفصلی نداشتم.بعد از 8 سال که مجددا" آزمایشو تکرار کردم نتیجه همون بود از طرفی چون سابقه ی فامیلی داریم (دختر خالم در سن 45 سالگی مبتلا شده طوری که تقریبا"یه مدت زمین گیر شده بود)ممکنه منم در سالهای بعد مبتلا بشم آیا روشی برای پیشگیری از ابتلا وجود داره ؟آیا روشی برای تشخیص احتمال ابتلا به این بیماری در آینده  وجود داره؟
    (ضمنا" من خانمی 29ساله و مجردم)
                      ممنون

سلام،
    لطفا نتیجه آزمایشها را کامل ارسال نمایید.

3. mamary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تشکر از پاسخگوئی شما.
    آزمایشاتی که من انجام دادم  C.B.C بود که همه موارد اون در رنج نرمال آزمایشگاه بود همچنین دو مورد دیگه هستند که پایین نوشتم(غیر از اینها چیز دیگه ای توی برگه آزمایشم نبود) اگه فکر می کنید آزمایشات دیگه ای لازمه انجام بدم لطفا"بفرمائید که من پیگیری کنم .

Test                                    Result
          (+) C- reactive protein            Posetive  
         (++)R.F.(latex)                       Posetive

4. mamary نوشته است: با سلام و تشکر از پاسخگوئی شما.
    آزمایشاتی که من انجام دادم  C.B.C بود که همه موارد اون در رنج نرمال آزمایشگاه بود همچنین دو مورد دیگه هستند که پایین نوشتم(غیر از اینها چیز دیگه ای توی برگه آزمایشم نبود) اگه فکر می کنید آزمایشات دیگه ای لازمه انجام بدم لطفا"بفرمائید که من پیگیری کنم .

Test                                    Result
          (+) C- reactive protein            Posetive  
         (++)R.F.(latex)                       Posetive

سلام،
    RF مثبت ممکن است در جمعیت طبیعی هم مشاهده شود، ولی مثبت بودن CRP نشاندهنده یک روند التهابی در شماست. با اینکه معمولا علایم بالینی در صورت بیماری وجود دارد ولی بهتر است زیر نظر پزشکتان آزمایشهای تکمیلی را انجام دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید