شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استمنا قبل از نزديكي

1. با سلام
    من يه مطلب تو يه سايت خوندم كه نوشته بود مرد قبل از اينكه با همسرش نزديكي كنه بهتره يه بار استمنا كنه تا در حين نزديكي بتونه بيشتر دووم بياره نظر شما در اينباره چيه ،‌اصلا اين كار درستيه يا نه؟

2. نه تنها کار خوبی نیست بلکه باعث تنفر همسرتون هم میشه.اصولا خانم ها از این مسئله خودارضایی همسرشون شدیدا بدشون میاد و احساس بدی بهشون دست میده.برای دوام بیشتر در مدت زمان نزدیکی راه های بهتری وجود داره.درضمن هرچی تو اینترنت نوشته شه دلیل بر درستی اون مطلب نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    این کار برای افرادی که انزال زودرس دارند تا حدودی کارسازه(نه خیلی)!!!!!!ولی زمانیکه فرد انزال زودرس نداره و امکان رابطه جنسی هست چرا استمنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. mr_mamali نوشته است: با سلام
    من يه مطلب تو يه سايت خوندم كه نوشته بود مرد قبل از اينكه با همسرش نزديكي كنه بهتره يه بار استمنا كنه تا در حين نزديكي بتونه بيشتر دووم بياره نظر شما در اينباره چيه ،‌اصلا اين كار درستيه يا نه؟

می تونید از خانومتون بخواین که این کار رو برای شما انجام بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    در بیشتر موارد شاهد بودیم که خانومها از استمنا کردن آقایان شدیدا متنفر بودند و به دلیل اینکه این حس را پیدا میکنند که همسرشون رضایت جنسی از آن ندارد حتی اگر پیش خودشان این کار انجام شود این فکر را خواهند کردند.راه های بهتر جهت افزایش مدت زمان نزدیکی وجود دارد که این مشکلات را به همراه ندارد.این عمل شاید انزال را به تاخیر بیندازد اما مقاوت و سرعت هنگام نزدیکی را کاهش میدهد.
    موفق باشید.

6. میتونید ابتدا از راه های دیگه بجز دخول یک بار ارضا بشید (توسط همسرتون) مثل دهانی رابطه جنسی که دیگه اسمش استمنا نیست.
    دفعه ی بعدی با دخول هر دو با هم ارضا بشید البته اگر زود انزالی دارید.

7. خوب چرا این کارو کنید.می تونید با استفاده از کاندوم های تاخیری یا از کرم هایی که باعث تاخیر در انزال می شه استفاده کنید تا هم مدت زمان رابطه بیشتر بشه هم لذت ببرید

8. سلام
    من فکر می کنم دوستان در مورد این اقا زود قضاوت کردند.ایشون نگفتن انزال زودرس دارن فقط گفتن این مطلب را جایی خوندن و درباره صحتش سوال کردن!!!
    در جواب می تونم شخصا بگم همچین چیزی برای افراد طبیعی اصلا توصیه نشده .

9. با سلام
    دوست گرامی ضمن تایید صحبتهای دوستان و رد مطلب مذکور ،باید بگم وقتی که بصورت طبیعی همسری دارید که میتونه نیاز جنسیتونو هر چند بار که بخواهید (البته با رضایت طرفین) تامین کنه پس چه نیازی به خود ارضائی؟؟!  چون اغلب مردها در اولین نزدیکی تقریباً زود به نقطه انزال میرسند لذا  پیشنهاد میکنم برای همون اول بار بطور طبیعی و از طریق معاشقه با همسرتون به انزال برسید و بعد از مدتی  مجدداً این عملو تکرار کنید قطعاً معضل حل میشه.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید