شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاريك شدن جلوي چشم

1. با عرض سلام وخسته نباشيد

مادر من چند وقت است كه دچار مشكلي در هردو چشمش شده كه گاهي اوقات جلوي چشماش كاملاَ تاريك ميشه وچند ثانيه بيشتر طول نمي كشه مثل وقتي كه از تاريكي ميريد تو نور زياد يا برعكسش والبته اينو هم بايد بگم كه ايشون از وقتي كه
    پدربزرگك فوت كردن اينطوري شدن  لطفاَ منوراهنمايي كنين ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. درضمن بايد بگم كه ايشون به چشم پزشك مراجعه كردن ودكتر گفته كه هيچ مشكلي ندارن چشمشون 10/10 وفشار چشمشون هم 17 است وسنشون هم48 سال هست لطفاَ سريعتر منو راهنمايي كنيد ممكنه اين مشكل مال مغز واعصاب باشه يا مربوط به افسردگيش مي شه؟

3. لطفاَ جواب سوال منو بديد من خيلي براشون نگران هستم در ضمن ايشون چون مبتلا به بيماري لپوس هستند البته خيلي وقت حدوداَ 10 سال هست كه اين بيماري رو دارن وكورتون وآزارام وكلروكين مصرف مي كنند بعضي وقتها هم ميزان مصرف بعضي داروهاش بسته به آزمايشاتش كم يا زياد مي شه به نظر شما اين مشكل به اين بيماري مربوطه چون قبلاَ طي اين 10 سال اينطوري نبوده؟

4. سلام

سیاهی رفتن چشم علل مختلفی داره که دم دست ترینش مشکلی در فشار خون هست
    کم خونی هم که بی ارتباط با لوپوس نیست می تونه این مشکل رو بوجود بیاره
    بنظر من
    ایشون باید به متخصص داخلی مراجعه کنند و البته با شرح حال کامل از وضعیت سلامتی و داروهای مصرفی
    چون در حالت عادی سیاهی رفتن چشم می تونه بدلیل مسائل کم اهمیت هم رخ بده

5. bahar80 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشيد

مادر من چند وقت است كه دچار مشكلي در هردو چشمش شده كه گاهي اوقات جلوي چشماش كاملاَ تاريك ميشه وچند ثانيه بيشتر طول نمي كشه مثل وقتي كه از تاريكي ميريد تو نور زياد يا برعكسش والبته اينو هم بايد بگم كه ايشون از وقتي كه
    پدربزرگك فوت كردن اينطوري شدن  لطفاَ منوراهنمايي كنين ممنون

سلام،
    با اینکه شما زمان ایجاد این حالت را بعد از یک استرس شدید بیان کردید ولی با این حال نمی توان علل ساختمانی، مشکلات عروقی و ... را نادیده گرفت به نظر من بهتر است این مورد را با مراجعه به پزشک پیگیری نمایید و آن را به دلایل کم اهمیت ارتباط ندهید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید