شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا این همه علت کمبودی هورمن تستورون بوده ؟

1. سلام آقای دوکتور
    با تشکر از بنیانگذاران این سایت زیبا. من پسری هستم که 24 سال عمر دارم با قد 169cmو 73kgوزن

مشکلی دارم خواستم با شما درمیان بگذارم . اندامم نرم .شل و بدون عضله بوده شکمم یکمقدار به پیش افتاده
    مشکلی عمده اینکه سینه نیز یکمقدار به شکل غیر نارمل به پیش ظاهر شده
    آیا این همه علت کمبودی هورمن تستورون بوده ؟چگونه میتونم ازین مشکل بدر آیم لطفا رهنمایم کنید
                                                                               ممنون

2. سلام

کمبود هورمون مردانه این چیزایی که شما گفتی رو می تونه باعث بشه اما اینجوری نیست که ما از اینجا بتونیم بگیم بله شما مشکل کمبود تستسترون دارید
    باید آزمایش خون بدهید

ممکنه هیچ ربطی هم به تستسترون نداشته باشه . بنظر من اگر رویش موی صورتتون کامله و اگر میل جنسی به جنس مخالف در شما هست و اگر بیضه هاتون نرمال هستند ( بلحاظ اندازه ) اونوقت احتمال اینکه ربطی به هورمون نداشته باشد اتفاقا بیشتر هم هست .

توصیه من اینه که به متخصص داخلی مراجعه کنید و آزمایش خون در حد هورمون های
    T
    FSH
    LH
    TSH
    T4
    PROLACTINE
    رو انجام بدید ( مشکلتون رو به متخصص بگید خودشون موارد لازم رو لیست می کنن ) اگر مشکلی نباشه احتمالا به فیزیولوژی بدنتون مربوطه و با تحرک و ورزش و کاهش وزن ، مشکل تاحد مطلوبی حل میشه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام و خسته نباشید

آقای سامی خیلی ممنون از رهنمایی خوب شما
    البته گفت به نظر من  رویش موی صورت .میل جنسی به جنس مخالف خیلی نارمله اما صرف بیضه ها و آلت تناسلی ام کو چکه آیا ضرورت به آزمایش خون است؟؟

4. منظور من طول آلت نیست عزیزم
    اندازه بیضه دقیقا منظورمه . البته دقیقش در سونوگرافی مشخص میشه ولی همینطوری مثلا خیلی کوچک نیست ؟
    البته با توضیحاتت بعید می دونم مشکلی از جهت تستسترون در بین باشه

ورزش و رژیم اصولی بهت کمک می کنه اما

اگر حس کردی بیضه هات دارن کوچک میشن
    یا میل جنسیت کم شده
    یا سینه هات دارن برجسته تر میشن
    بهتره به متخصص داخلی مراجعه کنی و مواردی که گفتم رو چک کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید