شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نشدن و درد سینه

1. سلام آقای دکتر . من همیشه پریودهام نامنظم بوده و ماه پیش  با تزریق آمپول پروژسترون پریود شدم . دکتر می گفت این آمپول پریودتو منظم می کنه و تو باید 28 روز بعد پریود بشی. ولی این ماه  33 روز از پریود قبلی گذشته و هنوز پریود نشدم . در ضمن سینه هام تقریبا2 هفته ست به شدت درد می کنه. به نظرتون من این ماهم پریود نشدم و باید دوباره برم دکتر و با تزریق آمپول پریود بشم ؟ یا باید منتظر پریود باشم .
    ممنون

2. با سلام
    وقتتون بخیر

با این تفاسیری که دادید خدمتتون عارضم که:
    با مادرتون به پزشک متخصص مراجعه کنید تا ازمایشات لازمه رو براتون تجویز کنه ویک سونوگرافی از تخمدانتون انجام بدن شاید کیس داشته باشید.

3. سلام . تروخدا کمکم کنید
    من ماهی یکبار خودارضایی می کنم . خوارضایی من بصورت فشار یک پتوی کوچیک به ناحیه تناسلی هست.(البته از روی شلوار). من امروز چندبار اینکارو کردم بعد اینکه رفتم دستشویی یه لخته خون ازم خارج شد و بعدش الان هم سوزش و خونریزی دارم.  تروخدا بگید امروز که 34 روز از پریود قبلی من گذشته من پریود شدم یا این خونها مال پرده هست ؟ ممکنه در اثر این فشار پرده آسیب دیده باشه ؟
    خواهش می کنم کمکم کنید خیلی می ترسم

4. nooshin69 نوشته است: سلام . تروخدا کمکم کنید
    من ماهی یکبار خودارضایی می کنم . خوارضایی من بصورت فشار یک پتوی کوچیک به ناحیه تناسلی هست.(البته از روی شلوار). من امروز چندبار اینکارو کردم بعد اینکه رفتم دستشویی یه لخته خون ازم خارج شد و بعدش الان هم سوزش و خونریزی دارم. تروخدا بگید امروز که 34 روز از پریود قبلی من گذشته من پریود شدم یا این خونها مال پرده هست ؟ ممکنه در اثر این فشار پرده آسیب دیده باشه ؟

بی خودی نترسید هایمن با این فشارها آسیب نمیبینه فقط اگه شی وارد واژن شه هایمن آسیب میبینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. مرسی آقای clooney. خیلی می ترسم تروخدا کاربرای دیگه هم راهنمایی کنن
    ممکنه در اثر فشار به کلیتوریس و دهانه واژن پرده دچار پارگی شده باشه ؟
    اگه فشار زیاد باشه امکان آسیب به بکارت هست ؟
    خواهش می کنم بگید من پریود شدم یا پردم پاره شده ؟

6. سلام اصلا نترسيد من هم با clooney هم عقيده هستم فقط برخورد شي يا تصادفات باعث پارگي پرده بكارت ميشه اميدوارم خونسرديت و حفظ كني

7. آقای دکتر لطفاً شما جواب بدید

8. nooshin69 نوشته است: سلام آقای دکتر . من همیشه پریودهام نامنظم بوده و ماه پیش  با تزریق آمپول پروژسترون پریود شدم . دکتر می گفت این آمپول پریودتو منظم می کنه و تو باید 28 روز بعد پریود بشی. ولی این ماه  33 روز از پریود قبلی گذشته و هنوز پریود نشدم . در ضمن سینه هام تقریبا2 هفته ست به شدت درد می کنه. به نظرتون من این ماهم پریود نشدم و باید دوباره برم دکتر و با تزریق آمپول پریود بشم ؟ یا باید منتظر پریود باشم .
    ممنون

سلام
    دوست عزیز
    نا منظم بودن پریودهای شما میتواند دلایلی چون استرس و اضطراب و یا ... داشته باشد
    اول اینکه نگران نباشید و به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا برسی بیشتری انجام دهد تا دلیل آن مشخص شود در کل عقب افتادن خونریزی دلایل نگران کننده ای ندارد .

دوم  اگر دچار استرس و نگرانی و اضطراب هستید باید زمینه پیدایش آن ها را اگر میتوانید خود و اگر نمیتوانید با کمک مشاور و یا روانشناس پیدا و برطرف کنید چون عامل شایع  بی نظمی های عادت ماهانه مشکلات عصبی و روحی است .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. nooshin69 نوشته است: سلام . تروخدا کمکم کنید
    من ماهی یکبار خودارضایی می کنم . خوارضایی من بصورت فشار یک پتوی کوچیک به ناحیه تناسلی هست.(البته از روی شلوار). من امروز چندبار اینکارو کردم بعد اینکه رفتم دستشویی یه لخته خون ازم خارج شد و بعدش الان هم سوزش و خونریزی دارم.  تروخدا بگید امروز که 34 روز از پریود قبلی من گذشته من پریود شدم یا این خونها مال پرده هست ؟ ممکنه در اثر این فشار پرده آسیب دیده باشه ؟

سلام دوست عزیز
    به این ترتیبی که گفتید هیچ آسیبی به پرده بکارت شما وارد نشده است خونریزی مربوط به عادت ماهانه بوده
    نگران نباشید ولی وقتی ماهی یکبار خود ارضایی میکنید پس میتوانید این ماهی یکبار را هم ترک کنید  از خود ارضایی  دوری کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید