شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شکم درد

1. با سلام خدمت آقای دکتر
    حدود دو هفته پیش با سایت شما آشنا شدم و تو این مدت خیلی استفاده کردم از زحمتهای شما بی نهایت ممنونم

من هر ماه از حدود 15 روز مانده به پریود دچار شکم درد میشوم که سه چهار روز اول کم ولی رفته رفته بیشتر میشود درست مثل علائم پریود گاهی دردها تا پاهایم تا نوک انگشتان کشیده میشود احساس سرما میکنم و کلا به خاطر درد بی حوصله میشوم.در ضمن درد کاملا روی رحم هست و ابعاد قسمتی که درد میکنه 4در 10 میشه. .که شدت درد در ان ناحیه بیشتر است به توصیه دوست و اشنا دم کرده گل گاو زبان  استفاده میکنم که به طور موقت مشکلم رو حل میکنه ولی بعد از سه چهار ساعت دوباره همان آش و همان کاسهو می ترسم مصرف زیاد این دم کرده عوارض بدی داشته باشد
    .البته شکم من به طور مداوم شدید درد نمیکنه معمولا هر روز صبح از ساعت 9 تا 11 و عصر از ساعت 6 تا 8 یا 9 و شب موقع خواب درد خفیفی حس میکنم .
    چند روز مانده به پریود و چند روز بعد لک بینی دارم روز دو عدد قرص بروموکریپتین مصرف میکنم .حدود دو سال هست که این مورد رو دارم.و هر بار معاینه شدم و سونوگرافی شدم و عفونت و کیست یا زخم ندارم .
    خواهش میکنم کمکم کنید.
    ممنون

2. احیانا شما در مورد دردهای تخمکگذاری صحبت نمی کنید ؟

ضمنا داروهایی که مصرف می کنید طبق تجویز متخصص هست ؟

3. با سلام

خانمی21 ساله هستم

مدت 1 ماه است که دردی در قسمت پایین شکمم در سمت راست احساس می کنمبه دکتر رفتم و آزمایش ادرار دادم در ازمایش اثری از میکروب نیست اما چیزدیگری به نام leucocyles و hematies البته به مقدار کم لازم به توضیح استپریود منظم دارم ، داروی خاصی استفاده نمی کنم ، قبلا در موقع شب درد روبیشتر احساس می کردم اما چند روزی هست که مدام درد دارم البته دردم زیادنیست .
    با توجه به این مشخصات من باید چکار کنم ؟
    البته من می دونم این سایت جای تشخیص بیماری نیست اما متاسفانه چاره ای ندارم در شرایط مناسبی نیستم !
    جواب ازمایشو ضمیمه می کنم جاهای لازمو ترجمه می کنم
        be nodrat leucocytes           kamtar az 10/mm3
          be nodrat hematies          kamtar az 10/mm3
                 cylindres vojood nadarad
                  cristaux vojood nadarad

germe voojood nadarad
    mohasebe germ: kamtar az 1000/ml
      feshar microbi vojood nardarad

mohite estefade: boite gelose cps id2 (bio merieux)

از کمکتون پیشاپیش تشکر می کنم

4. RILAX88 نوشته است: با سلام

خانمی21 ساله هستم

مدت 1 ماه است که دردی در قسمت پایین شکمم در سمت راست احساس می کنمبه دکتر رفتم و آزمایش ادرار دادم در ازمایش اثری از میکروب نیست اما چیزدیگری به نام leucocyles و hematies البته به مقدار کم لازم به توضیح استپریود منظم دارم ، داروی خاصی استفاده نمی کنم ، قبلا در موقع شب درد روبیشتر احساس می کردم اما چند روزی هست که مدام درد دارم البته دردم زیادنیست .
    با توجه به این مشخصات من باید چکار کنم ؟
    البته من می دونم این سایت جای تشخیص بیماری نیست اما متاسفانه چاره ای ندارم در شرایط مناسبی نیستم !
    جواب ازمایشو ضمیمه می کنم جاهای لازمو ترجمه می کنم
        be nodrat leucocytes           kamtar az 10/mm3
          be nodrat hematies          kamtar az 10/mm3
                 cylindres vojood nadarad
                  cristaux vojood nadarad

germe voojood nadarad
    mohasebe germ: kamtar az 1000/ml
      feshar microbi vojood nardarad

mohite estefade: boite gelose cps id2 (bio merieux)

از کمکتون پیشاپیش تشکر می کنم

سلام،
    عفونت ادراری در شما وجود ندارد، شاید علت دردهای تخمک گذاری باشد؛ با این حال اگر درد ادامه یافت یا شدیدتر شد بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید