شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نرم و تکه تکه بودن مدفوع

1. با سلام

پسری با 20 سال سن هستم. من حدود 7 ماه پیش درد شدید معده و شکم داشتم همراه با مشکل در رفع مدفوع  که از مایشها هیچی نشان نداد و دکتر امپرازول بیسموت  کلوفاکت تجویز کرد. و بعد 1 ماه درست شد ا.ز اون موقع به بعد من دیگر احساس دردی نداشتم اصلا .فقط کمی احساس می کردم شکل و تعداد دفعات دفع  مد فوعم کم شده  ولی اذیت کننده نبود .و 3 ماه پیش در مدفوعم یک کرم  10 سانتی دیدم که به دکتر هم گفتم گفت چیز خاصی نیست.

اما 3هفته هست من خیلی کم حالت دفع مدفوع برایم می اد و وقتی می رم دستشویی مقدار دفع خیلی کم می باشد
    حالت مدفوع خیلی نرم هست تکه تکه و بودار و هنگام شستشو از کاشی دستشویی به سختی پاک می شود و وقتی هم هنگام شستشو اب رو طرف مقعدم می گیرم اب زرد رنگ می شود و بعد دفع که می رم بیرون این مدفوع باعث می شه 10 دقیقه بعد دفع مقعد سوزش داشته باشه.اما دردی در شکم و معده ندارم.

در ضمن من از کودکی سردرد(میگرن تشخیص دادن)دارم که این روزا تشدید یافته ودرد سر به گردنم هم میزند
    خواهشا یک راهنمایی کنین   و نگین که به دکتر مراجعه کن  چون می خوام نظر شما رو بدونم

2. saeedmogadamy نوشته است: با سلام

پسری با 20 سال سن هستم. من حدود 7 ماه پیش درد شدید معده و شکم داشتم همراه با مشکل در رفع مدفوع  که از مایشها هیچی نشان نداد و دکتر امپرازول بیسموت  کلوفاکت تجویز کرد. و بعد 1 ماه درست شد ا.ز اون موقع به بعد من دیگر احساس دردی نداشتم اصلا .فقط کمی احساس می کردم شکل و تعداد دفعات دفع  مد فوعم کم شده  ولی اذیت کننده نبود .و 3 ماه پیش در مدفوعم یک کرم  10 سانتی دیدم که به دکتر هم گفتم گفت چیز خاصی نیست.

اما 3هفته هست من خیلی کم حالت دفع مدفوع برایم می اد و وقتی می رم دستشویی مقدار دفع خیلی کم می باشد
    حالت مدفوع خیلی نرم هست تکه تکه و بودار و هنگام شستشو از کاشی دستشویی به سختی پاک می شود و وقتی هم هنگام شستشو اب رو طرف مقعدم می گیرم اب زرد رنگ می شود و بعد دفع که می رم بیرون این مدفوع باعث می شه 10 دقیقه بعد دفع مقعد سوزش داشته باشه.اما دردی در شکم و معده ندارم.

در ضمن من از کودکی سردرد(میگرن تشخیص دادن)دارم که این روزا تشدید یافته ودرد سر به گردنم هم میزند
    خواهشا یک راهنمایی کنین   و نگین که به دکتر مراجعه کن  چون می خوام نظر شما رو بدونم

سلام

احتمالا شما دچار مدفوع چرب شده اید - اغلب نشانه هایی که فرمودید به این موضوع مربوطه - که می تونه علل بی اهمیت و بسیار با اهمیت داخلی داشته باشد و باید مورد بررسی قرار بگیره .
    طبق فرمایشتون توصیه می کنم به پزشک به مراجعه نکنید !
    اما خدمتتون عرض کنم که برخی اوقات مدفوع چرب نشون از یک مشکل جدی داخلی دارد که اگر پیگیری نکنید بدجوری ضرر خواهید کرد .
    می تونید عبارت " مدفوع چرب " رو چک کنید و اطلاعات بدست بیاورید .

همچنین اون چه پزشکی بوده ! که وجود انگل در سیستم گوارشی شما رو " چیزی خاصی " ندونسته !!!!
    در مورد انگل هم باید مورد بررسی و درمان قرار بگیرید .

در هر دو مورد باید به متخصص بیماریهای گوارشی و یا متخصص داخلی مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید