شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی در مورد آنمی و خوردن فولیک اسید و رابطه اون با بارداری؟

1. با سلام

من و همسرم نزدیک به یک سال و نیم است که تلاش می کنیم تا بچه دار بشیم بارها با خوردن قرص های مختلف و آمپول های مختلف این کار را تکرار کرده ایم ولی فایده ای نداشته با اینکه هم آزمایش منی موردی نداشته و هم عکس رنگی که از رحم گرفته شده موردی دیده نشده

شوهرم میگویند چنیدین سال پیش با مراجعه به دکتر خون معلوم شده مینور است ولی پیگیری خاصی نکرده الان هم دکتر هم برای خودم و هم شوهرم فولیک اسید تجویز کرده آیا این قضایا ربطی به حاملگی من داره آیا مینور بودن باعث میشه که حاملگی صورت نگیره

البته دکتر معالجم از این قضیه بی اطلاع بوده و این قرص رو برام داده علاوه بر اون مصرف 3 قرص کلوموفین از روز 5 تا 9 قاعدگی و یک آمپول در روز 15 قاعدگی هم تجویز شده لطفا اگر راهنمایی دارید یا کسی تجربه شخصی داره دریغ نکنه

2. tehran2003 نوشته است: با سلام

من و همسرم نزدیک به یک سال و نیم است که تلاش می کنیم تا بچه دار بشیم بارها با خوردن قرص های مختلف و آمپول های مختلف این کار را تکرار کرده ایم ولی فایده ای نداشته با اینکه هم آزمایش منی موردی نداشته و هم عکس رنگی که از رحم گرفته شده موردی دیده نشده

شوهرم میگویند چنیدین سال پیش با مراجعه به دکتر خون معلوم شده مینور است ولی پیگیری خاصی نکرده الان هم دکتر هم برای خودم و هم شوهرم فولیک اسید تجویز کرده آیا این قضایا ربطی به حاملگی من داره آیا مینور بودن باعث میشه که حاملگی صورت نگیره

البته دکتر معالجم از این قضیه بی اطلاع بوده و این قرص رو برام داده علاوه بر اون مصرف 3 قرص کلوموفین از روز 5 تا 9 قاعدگی و یک آمپول در روز 15 قاعدگی هم تجویز شده لطفا اگر راهنمایی دارید یا کسی تجربه شخصی داره دریغ نکنه

سلام،
    بارداری با موضوع مینور بودن ارتباطی ندارد؛ درمان مناسبی برایتان شروع شده ، درمان را پیگیری نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید