شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ساک حاملگی

1. سلام
    من با انجام سونو متوجه شدم که ساک حاملگی تشکیل شده ولی ضربان قلب شنیده نمی شد. دکتر گفت 10 روز دیگه برای سونو مجدد بیا. می خواهم بدونم اولا با توجه به اینکه  4 هفته و  6 روز بوده برای ضربان قلب دیر نشده؟ و آیا 10 روز دیگه برای مراجعه مجدد زود نیست؟(MSD= 9 mm)

2. nini84 نوشته است: سلام
    من با انجام سونو متوجه شدم که ساک حاملگی تشکیل شده ولی ضربان قلب شنیده نمی شد. دکتر گفت 10 روز دیگه برای سونو مجدد بیا. می خواهم بدونم اولا با توجه به اینکه  4 هفته و  6 روز بوده برای ضربان قلب دیر نشده؟ و آیا 10 روز دیگه برای مراجعه مجدد زود نیست؟(MSD= 9 mm)

با سلام!
    دوست عزیز پزشک شما توصیه ی درستی کرده و حتما به توصیه های ایشون عمل کنین. ممکن گاهی ضربان جنین دیرتر شنیده شود، همانطور که ممکن است ساک حاملگی دیرتر دیده شود و این تا زمانی که از حد نرمال خارج نشده باشد قابل پیگیری است. احتمالا پزشک شما می خواهد بهتر جنین را مورد بررسی قرار دهد! معمولا در هفته ی هفتم و هشتم بارداری صدای قلب جنین شنیده می شود. البته با سونو! نه با گوشی پزشکی و به صورت واضح!
    پس با آرامش کامل در زمان تعیین شده مراجعه کنین.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    من امروز دوباره بعد از گذشتن  10روز از سونوی قبلی رفتم سونو. و 6 هفته و 6 روز بود اما بازم ضربان قلب شنیده نشد. دکتر گفت شکل ساک حاملگی خوبه MSD=20mm و احتمال 97 درصد هفته بعد ضربان قلب شنیده میشه. اما من خیلی نگرانم. اگه هفته بعد هم نشه باید چیکار کنم. یعنی جنین تشکیل نشده؟ یا سقط شده؟ اگه اینطوری باشه نباید خونریزی داشته باشم؟ البته علائم ظاهری بارداری مثل ویار و غیره را دارم.

4. nini84 نوشته است: سلام
    من امروز دوباره بعد از گذشتن  10روز از سونوی قبلی رفتم سونو. و 6 هفته و 6 روز بود اما بازم ضربان قلب شنیده نشد. دکتر گفت شکل ساک حاملگی خوبه MSD=20mm و احتمال 97 درصد هفته بعد ضربان قلب شنیده میشه. اما من خیلی نگرانم. اگه هفته بعد هم نشه باید چیکار کنم. یعنی جنین تشکیل نشده؟ یا سقط شده؟ اگه اینطوری باشه نباید خونریزی داشته باشم؟ البته علائم ظاهری بارداری مثل ویار و غیره را دارم.

سلام،
    بهتر است تا نتیجه سونوی هفته بعد صبور باشید؛

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید