شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پف زیر چشم و سر درد

1. monaoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و سپاس
    مدت سه هفته است که سردرد دارم این در به شکل فشار و سنگینی در کل جمجمه است و گاهی به چشم هایم می زند.دکتر داخلی تشخیص سینوزیت داد و یک ورق سفیکسیم و پزدو افدرین با شست و شوی بینی را به من تجویز کرد. بعد از اتمام داروها که دو هفته است،فقط آب ریزش بینی ام قطع شده اما سردردم همچنان ادامه دارد. نزدیک به یک هفته هم هست که زیر یکی از چشم هایم متورم شده است. میخواهم بدانم آیا این نشانه ها مربوط به سینوزیت مزمن است یا....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به التهاب سینوسی که دست کم به مدت سه هفته طول بکشد سینوزیت مزمن می گویند که این حالت ممکن اغلب برای ماه ها یا حتی سالها ادامه پیدا کند اما عوارض سینوزیت مزمن گرفتگی بینی و آبریزش وگاهی فشار های داخل سینوس و حفره های صورت و  وازدست دادن حس چشایی
    اما با توجه به علایم شما می توان گفت سیینوزیت  شما مزمن بوده اما سر دردتان ربطی به سینوزین ندارد چون در سینوزیت مزمن اصلا سردرد وجود ندارد ممکن سردرد شما میگرنی باشد  که با سینوزیتتون امده که با انتی بیو تیک هم درمان نمی شود پیشنهاد  من این است که متخصص داخلی رجوع کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز شمامی بایست هرچه سریع تربه پزشک مراجعه کنید.این که یک هفته است زیریکی ازچشماتون متورم شده نشان دهنده یک وضع خاصه که باید حتمانزدپزشک برید.

4. monaoo نوشته است: با سلام و سپاس
    مدت سه هفته است که سردرد دارم این در به شکل فشار و سنگینی در کل جمجمه است و گاهی به چشم هایم می زند.دکتر داخلی تشخیص سینوزیت داد و یک ورق سفیکسیم و پزدو افدرین با شست و شوی بینی را به من تجویز کرد. بعد از اتمام داروها که دو هفته است،فقط آب ریزش بینی ام قطع شده اما سردردم همچنان ادامه دارد. نزدیک به یک هفته هم هست که زیر یکی از چشم هایم متورم شده است. میخواهم بدانم آیا این نشانه ها مربوط به سینوزیت مزمن است یا....

با سلام!
    دوست عزیز تمامی موارد زیر می تونه باعث تورم زیر چشم بشه!
    - نوشیدن کم آب که در برخی موارد حین استفاده از داروهایی مانند آنتی بیتیک ها که نیاز به نوشیدن مایعات کافی دارند نیز ممکن است بروز کند.
    - کشیدن سیگار
    - کم خوابی و بی خوابی و خستگی و خوابیدن زیاد
    - آلرژی
    - بیماری پوستی
    - به دنبال یک بیماری عفونی در بدن
    - مالیدن زیاد چشم ها
    - بیماری های ویروسی ای مانند مونونوکلئوز
    - تجمع مایعات
    - کم کاری تیروئید
    - گریه کردن
    - بیماری التحابی چشم
    - و ... و ... و ...
    پس برای کامل کردن وادامه ی درمانتون به پزشکتون مراجعه کنید و حتما از بهبودی کامل خودتون مطمئن شین و تشخیص بعدی رو هم به عهده ی ایشون بذارین و بدونین که ایشون با آگاهی از تمامی موارد بالا ، تشخیص داده اند و اقدامات درمانی کرده اند!
    البته عکس رنگی از سینوس ها خیلی به تشخیص این بیماری کمک می کنه!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید