شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج بيش از حد مايع بيرنگ از الت تناسلي

1. سلام جناب دكتر
    من 25 سالمه مشكلي كه دارم اينه كه با كوچكترين تحريك جنسي يه مايه بيرنگي ازم خارج ميشه. اين مايع حتي گاهي تو خيابون كه تحريك ميشم يا فيلم رابطه جنسیي مي بينم ازم خارج ميشه.
    البته من خيلي گرم مزاجم مثلا شده تو يه روز تا 4 بار هم ارضا شدم.
    خيالپردازي جسيمم خيلي قويه.
    اگه توضيحاتم كافيه لطفا بهم بگين كه من از نظر جنسي مشكل دارم يا نه. ي امثلا پروستاتم ممكنه مشكل داشته باشه. البته  دكترم من مشكوك به واريكوسل بود كه فيزيوتراپيست اين شك رو برطرف كرد و گفت مشكلي نداري
    با تشكر از سايت راهناي شما!!

2. سلام

نکته بامزه سوال شما اینه که به هردلیلی ( فرضا بخاطر ترشح مایع پیش از انزال ) دکتر شما تشخیص واریکوسل داده اونوقت فیزیوتراپیست ! گفته نه مشکل ندارید !
    فیزیوتراپیست چه ربطی به واریکوسل داره و از کجا گفته شما مشکلی ندارید ؟!

بهرحال این مشکل شما ربطی به واریکوسل نداره و اگر احساس می کنید واریکوسل دارید بهتره به متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

شما همونطور که گفتید میل جنسی بالایی دارید و ترشح مایع پیش از انزال در حین تحریک شدن نشونه سلامت جنسی شما هست و تنها راه پیش روی شما کنترل میل جنسی و پرهیز از قرار گرفتن در شرایط تحریک آمیز هست . بهرحال همه ما کما بیش میل جنسی داریم ولی در کوچه و خیابان انقدر تحریک نمی شویم که کار به انزال هم بکشید
    باید کمی روی خودتون کار کنید و کنترل ذهنتون رو بدست بگیرید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید