شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

lمشکل دو طرفه(مرد و زن )برای بارداری

1. با  سلام
    من 26 سالمه و همسرم 33 تقریبا 4 ساله که عروسی کردیم و از نه ماه پیش برای بارداری اقدام کردیم.پارسال حوالی تیر ماه همسرمبه توصیه من آزمایش اسپرم داد.چون از دی ماه قرار بود جلوگیری نکنیم خواستیم اگه موردی داره بفهمیم . غلظت بیش از حد مایع منی  ما رو به شک انداخته بود.
    گفته همسرم دکترهیچ توضیحی در مورد نتیجه نداده بود و فقط یک سری دارو نوشته بود.و از همسرم خواسته بود بعد از اتمام داروها دوباره آزمایش بده .
    همسر بنده بعد از اتمام یکی از داروها بقیه رو هم مصرف نکرد و  صرفا چون چسبندگی منی کمتر شده بود میگه مشکلی ندارم. نتیجه آزمایش پارسال رو براتون مینویسم تا لطفا هم برام تفسیرش کنید هم بفرمایید آیا با خوردن سه ماه دارو قابل درمان هست یا بی خیالی از همسر بنده هست.
    البته من خودم  هم به علت لک بینی قبل و بعد از پریود روزی دو عدد قرص بروموکریپتین می خورم. و به همین خاطر هر دو خیلی استرس داریم که نکنه مشکل داشته باشیم.
    فبلا ازتون ممنونم.
    Volume:5      color :  milky       odor :normal   liquefaction :-----  liquefaction state :normal        agglutination: none   viscosity  :high  ph:8.3
    Motility:
    Class A :4.9%   Class B :14.7%     Class C :9.2%     Class D:71.2%
    Count 99 M/ml     Round cells .M/ml :0     WBC:1-2  RBC  0-1 bactria:0
    Morphology:
    Norm, 40%   head pathology :60% midpiece  pathology0 % Tail pathology 0%

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با تشکر از اینکه وقت بار ارزشتون رو میگذارید تا سوالات ما رو بخونید و جواب بدهید
    با توجه به مشکلاتی که تو همین قسمت گفتم می خواهم از دکتر درخواست تجویز داروهای تحریک تخمک گذاری را بکنم .نظر شما چیه؟
    و آیا همچین داروهایی برای مردها هم هست ؟ خواهش میکنم جواب بدهید.
    وقتی میبینم بیشتر از هفتاد بار روی این سوال کلیک شده و سول من خوانده شده تعجب میکنم چرا تا حالا کسی لطف نکرده و حداقل یه جمله کوتاه ننوشته میخواهم از همهکسانیکه این سوال راخوانده اند خواهش کنم که از تجربیاتشون واز نظراتشون برام بنویسند درسته دکتر نیستند .ولی حداقل شاید بتوانندجواب آزمایش رو برام تفیسر کنند و از اقداماتی که دوست و آشنا تو همچین موقعیتی انجام می دهند برایم بنویسند
    ممنونم.
    بعد از مطالعه سوالات دوستان احساس کردم باید چند نکته رو اضافه کنم .ما تو این 4 سال از کاندوم برای جلوگیری استفاده میکردیم.من قبلا تخمدان کیست ساز داشتم که به کمک خانم دکتر رحیمی 4 ساله که اصلا کیست ندارم و تقریبا هر 6 ماه یکبار سونوگرافی شدم و  تمام موارد فولیکول غالب 22 یا 21میلیمتری داشتم که خانم دکتر گفتن دیگه لازم نیست خیلی وسواس به خرج بدم.
    ولی الان تقریبا دو ساله لک بینی قبل و بعد از پریود دارم (حدود 4 روز )و ازمایش مقدار بسیار کمی افزایش هرمون پرولاکتین را نشان داد.و قرص مونو بروموکریتین مصرف کردم بر طرف نشد و خانم دکتر مجبور شد قرص پروزسترون و بروموکریپتین رو با هم تجویز کنه .این بار مشکلم حل شد ومصرف دارو رو قطع کردم.ولی بعد از سه ماه دوباره مشکلم عود کرد .الان هم روزی دو عدد قرص استفاده می کنم.و بعد از گذشت دو ماه مشکلم حل نشده حتی مقدار لک ها افزایش پیدا کرده.با اسپرمهای کم تحرک همسرم  مشکل من هم احتمال بارداری رو کاهش میده ؟
    آیا مصرف این قرص و باردار شدن مشکلی نداره؟و ایا همسرم باید تحت درمان باشه؟
    سوال آخرم ربطی به این بخش نداره ولی چون دنباله سوالهای قبلی مجبور شدم بنویسم .شما ببخشید.خواهش میکنم جواب بدین .
    ممنون.
    همسرم سونوگرافی بیضه کرده که واریکوسل نداشت.

3. با سلام
    ان شاا... که مشکلی نداشته باشید ولی بهتر نیست با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

4. akvil نوشته است: با  سلام
    من 26 سالمه و همسرم 33 تقریبا 4 ساله که عروسی کردیم و از نه ماه پیش برای بارداری اقدام کردیم.پارسال حوالی تیر ماه همسرمبه توصیه من آزمایش اسپرم داد.چون از دی ماه قرار بود جلوگیری نکنیم خواستیم اگه موردی داره بفهمیم . غلظت بیش از حد مایع منی  ما رو به شک انداخته بود.
    گفته همسرم دکترهیچ توضیحی در مورد نتیجه نداده بود و فقط یک سری دارو نوشته بود.و از همسرم خواسته بود بعد از اتمام داروها دوباره آزمایش بده .
    همسر بنده بعد از اتمام یکی از داروها بقیه رو هم مصرف نکرد و  صرفا چون چسبندگی منی کمتر شده بود میگه مشکلی ندارم. نتیجه آزمایش پارسال رو براتون مینویسم تا لطفا هم برام تفسیرش کنید هم بفرمایید آیا با خوردن سه ماه دارو قابل درمان هست یا بی خیالی از همسر بنده هست.
    البته من خودم  هم به علت لک بینی قبل و بعد از پریود روزی دو عدد قرص بروموکریپتین می خورم. و به همین خاطر هر دو خیلی استرس داریم که نکنه مشکل داشته باشیم.
    فبلا ازتون ممنونم.
    Volume:5      color :  milky       odor :normal   liquefaction :-----  liquefaction state :normal        agglutination: none   viscosity  :high  ph:8.3
    Motility:
    Class A :4.9%   Class B :14.7%     Class C :9.2%     Class D:71.2%
    Count 99 M/ml     Round cells .M/ml :0     WBC:1-2  RBC  0-1 bactria:0
    Morphology:
    Norm, 40%   head pathology :60% midpiece  pathology0 % Tail pathology 0%

سلام،
    با توجه به اینکه هر دو طرف مشکل باروری دارند، بهتر است از روشهای کمک باروری (ART) استفاده نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید