شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دليل FSH بالا چيست؟؟؟؟

1. demiter

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،خسته نباشيد،حدودا هشت،نه ماهه پيش با مراجعه به متخصص زنان متوجه شدم دچار pcod هستم وتا الان متفورمين مصرف مي كنم،اما تا الان باردار نشدم،به تازگي آزمايش هرموني در روز سوم پريودم انجام دادم كه fsh :19 نشون داده شده بود مي خواستم بدونم آيا fsh بالا باعث ناباروري ميشه؟در ضمن اين ماه من قرص ld خوردم ودر طي اين ماه حدود 1.5 كيلو وزن كم كردم آيا اين امر اتفاقيه يا اينكه به اختلال هرموني من ربط داره؟

2. demiter نوشته است: سلام،خسته نباشيد،حدودا هشت،نه ماهه پيش با مراجعه به متخصص زنان متوجه شدم دچار pcod هستم وتا الان متفورمين مصرف مي كنم،اما تا الان باردار نشدم،به تازگي آزمايش هرموني در روز سوم پريودم انجام دادم كه fsh :19 نشون داده شده بود مي خواستم بدونم آيا fsh بالا باعث ناباروري ميشه؟در ضمن اين ماه من قرص ld خوردم ودر طي اين ماه حدود 1.5 كيلو وزن كم كردم آيا اين امر اتفاقيه يا اينكه به اختلال هرموني من ربط داره؟

سلام،
    بالا بودن FSH نشاندهنده این است که احتمال ناباروری در شما زیاد است، درمان را زیر نظر پزشک ادامه دهید.

3. demiter

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    اخيرا آزمايش هرموني دادم و fsh من 19 گزارش شده و از اونجايي كه ميدونم دليل ناباروري من همينه ميخواستم بدونم آيا از طريق رژيم غذايي يا دارويي ميتونم اون رو پايين بيارم و اينكه احتمال بارداري من در اين شرايط وجود داره يا نه؟
                                                                                                                                 ممنون از جوابتون

4. demiter نوشته است: با سلام
    اخيرا آزمايش هرموني دادم و fsh من 19 گزارش شده و از اونجايي كه ميدونم دليل ناباروري من همينه ميخواستم بدونم آيا از طريق رژيم غذايي يا دارويي ميتونم اون رو پايين بيارم و اينكه احتمال بارداري من در اين شرايط وجود داره يا نه؟
                                                                                                                                 ممنون از جوابتون

سلام،
    رژیم غرایی تاثیری در درمان ندارد، درمان دارویی می بایست زیر نظر پزشک انجام شود. با درمان احتمال بارداری وجود خواهد داشت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید