شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بيضه و فشار شديد جنسي و ...

1. سلام
    من الان 34 سال دارم و هنوز نتونستم ازدواج کنم
    قبلا موقعي که حالا به هر دليل دچار تصورات جنسي يا همون حالت نعوذ مي شدم بعدش دوباره به حالت طبيعي بر مي گشتم بدون اين که بخواهم انزالي داشته باشم منظورم در دوران جواني تا مثلا يکي دو سال قبل هست هيچ مشکلي نداشتم ولي مهرماه سال گذشته بود که من يه جايي نشسته بودم اومدم پام رو روي پام بندازم که درد شديدي در بيضه ها احساس کردم بعد نتونستم پام رو روي پام بندازم در حالت نشسته و بي خيال شدم
    بعد از اون دوباره هم اين اتفاق افتاد به پزشک متخصص مراجعه کردم تا ديد گفت واريکوسل داري و براي اطمينان سونو نوشت و انجام دادم دکتر سونو هم بهم گفت مشکلي نداري بعد جواب رو پيش دکتر بردم گفت خيلي خيلي کم يعني اگه سه درجه قائل بشيم براي واريکوسل درجه شديد يا يک اون بايد عمل کنند درجه دو شايد نياز به عمل داشته باشند شايد هم که نه شما که الان درجه سه هستيد و نيازي نداريد و هيچي گفتند سالي يک بار سونو انجام بده و تمام شد بدون دارو و هيچ چيزي
    حالا مشکل من در حال حاضر:
    من وقتي که تحت فشار جنسي قرار مي گيرم مي تونم خودم رو کنترل کنم حتي اگه بدترين فيلم ها رو ببينم و دوست دارم که انزال نشم ولي متاسفانه شديد بعدش بيضه هام درد مي گيره طوري که مجبورم حتما با دست انزال رو انجام بدهم و خروج صورت بگيره که با شدت بسيار عين شيلنگ آبي که جلوش رو مي گيري به بيرون مي ريزه و خيلي هم شل و ول و رقيق هست و زماني که جوانتر بودم عين يک مايع سفت بود که مي شد اسپرم ها رو درونش ديد ولي  الان شده عين شيلنگ آبي و با فشار زياد و هيچ اسپرمي درونش نيست و فقط يه مايع رقيق بدون هيچي آب خالص هست
    و اگه اين کار رو نکنم اين درد در بيضه ها مي پيچه
    حالا موندم چرا قبلا که جوانتر بودم اين مشکلات رو نداشتم و بيضه هام درد نمي گرفت و الان چرا انقدر درد مي گيره و بايد حتما مني رو خارج کنم وگرنه اذيت مي شم البته مي تونم باز هم خروج مني نداشته باشم و بي خيال بشم ولي نمي شه و مي گم بزار خارج بشه که راحت بشم مثل اين که شما يه جوش روي صورتت باشه که خيلي درد داشته باشه و بدوني که اگه خالي بشه راحت مي شي من هم همين حس رو دارم
    به نظرتون من چيکار کنم چرا اين مشکل براي من پيش اومده با اينکه جوانتر که بودم چنين مشکلي نبود و اگه بي خيال انزال مي شدم هيج دردي نداشتم
    علت اين که نمي خواهم خارج بشه ازم اين که نمي خواهم کتروم باشم يعني پکر باشم و فکر مي کنم اگه مايع درون بدن باشه سر حال تر هستم و چشمام نوراني تر هست و صورتم ماه تر مي شه وقتي که خروج انجام مي شه صورتم اون برق و چشمام اون حالت گيراي اش رو از دست مي ده و به همين دليل هم ديگه زياد شريک دوست دختر ندارم چون مجبورم خودم رو تخليه کنم و فکر مي کنم روي چهره ام اثر مي گذاره
    چون از نوجواني و جواني فکر مي کردم هر چي بيشتر صبر کنم و خروج مني نداشته باشم چهره ام نوراني تره و خيلي ها بهم جذب مي شن طوري که در جواني هر دختري رو مي ديدم با اين که خوشگل هم نيستم بهم علاقه مند مي شد ولي الان اينطوري نيست و از ريخت و قيافه هم افتادم
    خيلي هم چاق شدم و صورت حالت پف کرده شده که بعضي دوستام هم بهم مي گم البته شايد به خاطر بالا رفتن سن هست ولي خيلي تپلي شدم و صورتم خيلي پف مي کنه طوري که خودم هم خجالت مي کشم ولي قبلا اينطوري نبودم و خيلي صورت رو فرمي داشتم و چشمان نافذي
    اين نکته رو هم فراموش کردم عرض کنم بعد از انزال به خاطر همين فشار جنسي ودرد بيضه انزال که مي کنم بعدش باز هم بيضه ام براي چند دقيقه شايد تا مثلا نيم ساعت يا کم و بيش انگار داخل بيضه هام درد مي کنه ولي بعدش مي دونم ديگه خوب مي شه ولي ترسم از اينه که ارضاء نکنم خود رو و بعد اين فشار شديد که داخل بيضه ها هست بزنه پدر همه چي رو در بياره دکتر هم بهم گفت جلوي خودت رو نگير و بزار بياد و من هم نگرفتم ولي اگه بخواهم اين کار رو بکنم بايد روزي يک دو بار انزال کنم خودم رو که درد نکشم که خوب مي ترسم اين مشکلاتي جسمي که در بالا ذکر شد برام بوجود بياره
    لطفاً راهنمايي بفرمائيد
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

* شما پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار تشریف بردید ؟ یا شما اشتباه می کنید یا پزشکتون خیلی ... چرا ؟
    چون گرید های واریکوسل رو دقیقا برعکس تفسیر می کنند یعنی اون واریکوسلی که نیاز به جراحی نداره گرید 1 هست و اون گریدی که مستقیما طرف رو می فرسته زیر تیغ جراحی گرید 3 هست .

در مورد گرید 1 توصیه اینه که از کارهای سنگین و پرفشار پرهیز کنید . اما همیشه احتمال بالا رفتن گرید واریکوسل هست . پس توصیه من به شما اینه حتما به متخصص اورولوژی دیگری مراجعه کنید و دقیقا مورد بررسی قرار بگیرید . همه میل جنسی دارند ، بعضی ها هم مثل شما میل جنسی بالایی دارند اما داشتن درد در کیسه بیضه طبیعی نیست و به میل جنسی ربطی نداره

* در مورد تغییر مایع منی و فشارش خروجش ، شما مشکل خاصی ندارید .با بالارفتن سن و تغییرات تغذیه مایع منی هم دچار تغییراتی میشه . ضمنا شما یک سری به مسئولین گینس بزنید بد نیست چون رکورد دیدن اسپرم با چشم غیرمسلح در اختیار شماست !
    دوست من ، اون چیزی که شما سابق می دیدید و الان نمی بینید لخته های منی بوده نه اسپرم . اسپرم رو مگه میشه با چشم غیرمسلح دید ؟ بود و نبود اون لخته های منی نشونه مسئله خاصی نیست همچنان که تغییر رنگش از بی رنگ تا شیری و سفید و زرد هم نشانه بیماری نیست . شما باید درد بیضه رو پیگیری کنید .

* در مورد خودارضایی هم بهتره کنترلش کنید که بحالت افراطی در نیاد . از لحاظ پزشکی داشتن انزال به دستگاه تناسلی کمک می کنه فقط به روزی چند بار و هفته ای 7 روز نکشونیدش و سعی کنید ابتدا ذهنتون رو کنترل کنید بعدش این میل هم کمی تعدیل می شه

* پف صورت در صورت چاق شدن عادیه که اینم به سنتون بر می گرده
    اما اگر بطور مشخص پف واضحی در اطراف پلکها و چشم دارید بهتره برای بررسی بیشتر به متخصص داخلی مراجعه کنید چون می تونه نشونه بیماری خاصی باشه .
    توصیه کلی در این زمینه اینه که مدتی مصرف نمک رو محدود کنید و شبها زیر سرتون بالشت مرتفع تری بگذارید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. sami28 نوشته است: سلام

* شما پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار تشریف بردید ؟ یا شما اشتباه می کنید یا پزشکتون خیلی ... چرا ؟
    چون گرید های واریکوسل رو دقیقا برعکس تفسیر می کنند یعنی اون واریکوسلی که نیاز به جراحی نداره گرید 1 هست و اون گریدی که مستقیما طرف رو می فرسته زیر تیغ جراحی گرید 3 هست .

در مورد گرید 1 توصیه اینه که از کارهای سنگین و پرفشار پرهیز کنید . اما همیشه احتمال بالا رفتن گرید واریکوسل هست . پس توصیه من به شما اینه حتما به متخصص اورولوژی دیگری مراجعه کنید و دقیقا مورد بررسی قرار بگیرید . همه میل جنسی دارند ، بعضی ها هم مثل شما میل جنسی بالایی دارند اما داشتن درد در کیسه بیضه طبیعی نیست و به میل جنسی ربطی نداره

* در مورد تغییر مایع منی و فشارش خروجش ، شما مشکل خاصی ندارید .با بالارفتن سن و تغییرات تغذیه مایع منی هم دچار تغییراتی میشه . ضمنا شما یک سری به مسئولین گینس بزنید بد نیست چون رکورد دیدن اسپرم با چشم غیرمسلح در اختیار شماست !
    دوست من ، اون چیزی که شما سابق می دیدید و الان نمی بینید لخته های منی بوده نه اسپرم . اسپرم رو مگه میشه با چشم غیرمسلح دید ؟ بود و نبود اون لخته های منی نشونه مسئله خاصی نیست همچنان که تغییر رنگش از بی رنگ تا شیری و سفید و زرد هم نشانه بیماری نیست . شما باید درد بیضه رو پیگیری کنید .

* در مورد خودارضایی هم بهتره کنترلش کنید که بحالت افراطی در نیاد . از لحاظ پزشکی داشتن انزال به دستگاه تناسلی کمک می کنه فقط به روزی چند بار و هفته ای 7 روز نکشونیدش و سعی کنید ابتدا ذهنتون رو کنترل کنید بعدش این میل هم کمی تعدیل می شه

* پف صورت در صورت چاق شدن عادیه که اینم به سنتون بر می گرده
    اما اگر بطور مشخص پف واضحی در اطراف پلکها و چشم دارید بهتره برای بررسی بیشتر به متخصص داخلی مراجعه کنید چون می تونه نشونه بیماری خاصی باشه .
    توصیه کلی در این زمینه اینه که مدتی مصرف نمک رو محدود کنید و شبها زیر سرتون بالشت مرتفع تری بگذارید .

سلام
    ممنون که راهنمايي فرموديد
    نه حالا اين گريد که من گفتم شايد برعکس گفته باشم و ايشون درست گفتند
    من پيش متخصص  اورولوژي رفتم و اون فقط روز اول يک معاينه لمسي کرد و گفت واريکوسل هست وقتي جواب رو بردم جواب رو ديد و گفت چيزي نيست سالي يک بار سونو رو انجام بدهيد
    کارم اصلا سنگين نيست و بيشتر نشستم و اصلا چيز سنگين بلند نکرده و  نمي کنم
    ولي نمي دونم انگار داخلش با يک کم تحريک مثلا حالا با خيال پردازي يا هر چيزي داخلش حس مي کنم درد مي گيره و بعد اگه فشار جنسي بالا بره همراه با تخيلات جنسي و يا تحريک با ديدن يا لمس کردن و اگه در اين حالت خودم رو نگه دارم و با دست انزال يا خود انزالي انجام ندهم درد شديد مي گيره ولي اگه خود انزالي کنم در اين حالت با فشار بسيار زياد و جهش بسيار شديد به بيرون تراوش مي کنه ولي اگه در حالت معمول خود انزالي صورت بگيره ديگه اين فشار شديد نيست اش و درد بيضه هم نيست
    نکته ديگه اين که بعد از رهايي از فشار زياد و خود انزالي در وضعيتي که عرض کردم باز هم بعدش يه کم بيضه ها درد مي کنه و بعد از چند ساعت ديگه چون از شدت و حدت اون فشار کم شده خوب مي شه و ديگه ملموس نيست تا مثلا بعد باز هم با بالا رفتن فشار شايد بعد از يک روز يا کمتر باز هم اين وضعيت برام تکرار مي شه مگه اين که اصلا به اين مسائل فکر نکنم که اصلا نمي شه و اين چيزها مثل فيلم جلوم تجسم مي شه و کاريش نمي شه کرد و باز هم همون فشار بيضه و درد شديد و فوران و بعدش احساس آرامش
    در ضمن حمام هم که مي رم و خوب به خاطر نظافت بدن و اندام جنسي بعدش انگار به خاطر دست زدن و لمس باز هم درد مي گيره
    در مورد چاقي صورت هم نه منظورم پف زير يا دور چشم نيست اش مشکلي نيست از اين لحاظ منظور شما همون آبي هست که شب جمع مي شود و زير چشم ورم کرده نشون مي ده نه اين مشکل رو ندارم صورتم زياد چاق شده حالا نمي دونم ربطي به هورمون هاي تيروئيد داره يا خير سن من هم توجه داشته باشيد 34 هست اش و مجرد
    با تشکر و سپاس

4. سلام مجدد

خب شما درد مدامی در کیسه بیضه دارید که با تحریک بیشتر میشه و این یعنی باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید . نه سالی یکبار . اونکه جای خود
    همین شنبه باید مراجعه کنید چون درد در کیسه بیضه طبیعی نیست و بنظر من مشکل همون واریکوسل هست .برای اینکه اگر واریکوسل با معاینه لمسی تشخیص داده بشه قطعا گرید بالایی داره و حالا یا سونوگرافی درست نبوده یا تفسیرش دقیق نبوده
    اما احتمال مشکلات دیگر هم هست مثل فتق و عفونت و حتی مشکلات پروستات ولی نظر شخصی من همون واریکوسل هست .

شما باید به متخصص دیگری مراجعه کنید . متاسفانه راه دیگری ندارید

در مورد پف صورت هم مشکلات تیروئید بی تاثیر نیست . ممکنه مشکل خاصی نباشه و همو ن توصیه بالشت بلند و محدود کردن مصرف نمک کافی باشه ولی از اونجایی که ابتدا باید علت این مشکل بررسی بشود و از اونجایی که ورم صورت می تواند ناشی از یک بیماری داخلی هم باشد . بهتره به متخصص داخلی مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با تشکر از راهنمايي خوبتون
    يه خورده دکتر رفتن براي کسي که در اين کشور بيمه نيست کار سختي هست و هزينه هاش کمر شکن
    يه سوال ديگه هم داشتم من يه مدتي شايد همين الان هم پيش بياد يه خورده در خود ارضايي زياده روي مي کردم و طوري بود که شايد پشت سر هم انجام مي دادم در يک روز
    بعد يه مسئله ديگه بعد از چند بار يه حالت سر گيجه هم بهم دست مي ده ايا مشکلي برام پيش نمي ياد؟
    مي خواستم ببينم اين خود انزالي هاي شديد ممکنه باعث همين درد بيضه شده باشه
    در ضمن هر کاري مي کنم بزارم کنار نمي شه به خاطر مشکلات فکري انگار مرحمي هست بر ناراحتي ها و مشکلات موجود و بعضي اوقات ممکنه يکي دو روز تحريک نشم ولي يه دفعه يک زمان ممکنه چندين و چند بار خود ارضايي شايد تا 5 - 6  بار يا بيشتر هم بشه در يک روز
    لطفا راهنمايي بفرمائيد
    جواب سونو رو هم مي تونم اينجا بزارم براتون ولي چيزي که هست همون متخصصي که داشت سونو انجام مي داد تقريبا يه نيم ساعتي گير سونو بود و هر چي مي گفت مثلا فشار بيار يا هوا رو باد کن يه همچين کارهايي که دقيق يادم نيست الان چي مي گفت همون اقا موقع سونو که نيگاه مي کرد مي گفت نه اصلا مشکلي نداري و خيلي کم اصلا قابل توجه نيست يعني بارها اين کار رو کرد که بعد من ديگه از همين جا خيالم راحت شد که مشکلي ندارم و خوشحال شدم و يه خورده اون خود ارضايي ها رو هم کم کرده بودم ولي الان به خاطر مشکلات زندگي و مجردي در اين سن و خيلي مسائل روحي که کلا به ذهن و روان انسان بر مي گرده يه دفعه مي شه همون طور که در بالا هم عرض کردم يک روز ممکنه چندين مرتبه پشت سر هم خود ارضايي کنم اون هم در هر حالتي که بشه و يه حالت سر گيجه بهم دست مي ده و هر کاري مي کنم نمي تونم اين رو بي خيال بشم البته همونطوري که گفتم هميشه اينطوري نيستم ولي به طور معمول چون درد بيضه بهم فشار مي ياره و انگار مخزنش پر مي شه مجبورم خود ارضايي کنم که از اين درد رهايي پيدا کنم  
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید