شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرمزی و التهاب پوستی

1. سلام/حدودا 2ماه صورتم جوشهاي ريز قرمز رنگ زده و خارش داره.اولين دكتر كه رفتم گفت:چون قارچ كشاله ران داشتي دستت آلوده بوده به صورتت زدي ومبتلا شده و يك سري داروهاي ضدقارچ به من داد.كمي بهتر شدولي مقداري جوش داشتم .بعداز 1ماه دوباره همان جوشها به همان صورت پيدا شد.اينبار پيش متخصص پوست رفتم و اون گفت اصلا مشكل قارچي نبوده و داروهاي ضدحساسيت و التهاب مثل هيدروكورتيزون1%--داكسي سيلين--هيدروكسي زين--لوراتادين--آمپول دگزامتازون -صابون بچه گلمارداد.خواهشا نظر خودتون رو بگيد.من بايد چيكار كنم.صورتم خيلي قرمز و ملتهب است و از اين بابت كه بعدا لكه هايي رو صورتم بمونه عصبيم كرده چون پوستم سبزه است و خيلي زود لك ميشه.با تشكر از شما.

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    جوشهاسی صورت هیچ ربطی به کچلی کشاله ران چه بعلت درماتوفیت باشد چه کندیدا ندارد اصولا واکنشهای التهابی یا به اصطلاح اید در کچلی پا بیشتر بروی دستها ظاهر میشودو بدن  و هیچ ارتباطی با صورت ندارد

3. sana29 نوشته است: سلام/حدودا 2ماه صورتم جوشهاي ريز قرمز رنگ زده و خارش داره.اولين دكتر كه رفتم گفت:چون قارچ كشاله ران داشتي دستت آلوده بوده به صورتت زدي ومبتلا شده و يك سري داروهاي ضدقارچ به من داد.كمي بهتر شدولي مقداري جوش داشتم .بعداز 1ماه دوباره همان جوشها به همان صورت پيدا شد.اينبار پيش متخصص پوست رفتم و اون گفت اصلا مشكل قارچي نبوده و داروهاي ضدحساسيت و التهاب مثل هيدروكورتيزون1%--داكسي سيلين--هيدروكسي زين--لوراتادين--آمپول دگزامتازون -صابون بچه گلمارداد.خواهشا نظر خودتون رو بگيد.من بايد چيكار كنم.صورتم خيلي قرمز و ملتهب است و از اين بابت كه بعدا لكه هايي رو صورتم بمونه عصبيم كرده چون پوستم سبزه است و خيلي زود لك ميشه.با تشكر از شما.

سلام،
    در مورد بیماری قارچی که در بالا توضیح داده شد، در مورد قرمزی و التهاب هم با توجه به معاینه پزشک درمان مناسبی شروع شده است... درمان را ادامه دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید