شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اطلاعات درباره سرطان پروستات

1. من برادرم به سرطان پروستات گفتار شده.می خواستم اطلاع در مورد این بیماری داشته باشم و راه درمان

2. سلام دوست عزیز
    شما میتوانستید با استفاده از گزینه جستجو عبارت سرطان پروستات را جستجو کنید و پاسخ خودتان را دریافت کنید.
    لطفا تاپیک های زیررا جهت دریافت پاسخ مطالعه بفرمایید:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5947.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-1044.html

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام جناب آقای دکتر.پدر منچند ماه قبل از مرگ به دلیل سرطان پوستات نطفه مرا بسته{مرا پس انداخته}ایا من در این حالت بطور 100% دچار سرطان می شوم؟

4. bahramkhan نوشته است: سلام جناب آقای دکتر.پدر منچند ماه قبل از مرگ به دلیل سرطان پوستات نطفه مرا بسته{مرا پس انداخته}ایا من در این حالت بطور 100% دچار سرطان می شوم؟

سلام

اگرچه برخی از انواع سرطانها ( بنظر من همشون ) حالتی از وراثت رو دارند اما اینکه پدر شما - خدا رحمتشون کنه - چند ماه پیش از فوت و وقتی مبتلا به این بیماری بودند ، بچه دار شده اند ، دلیل قاطعی برای اینکه شما هم دچار باشید نیست . اصلا و ابدا .

ولی توصیه اکید شده وقتی در خانواده شکلی از سرطان وجود داره ، سایر افراد خانواده که به نوعی می تونن همون سرطان رو تجربه کنند ، سالانه به چک شدن بپردازند
    این چک شدن به نفع شماست اگرچه هیچ دلیلی وجود نداره شما هم حتما دچار سرطان بشید

5. سلام.مرسی از راهنمایتون ببخشید اما من اشتباه متوجه شده بودم و فکر می کردم سرطان بیضه همان پروستاته(با مطاله یک مقاله ی علمی به تازگی این موضوع را متوجه شدم).پدر من سرطان بیضه داشتن.در این صورت چطور؟عزیز من دارم ازدواج می کنم و جدیدن این موضوع به شدت منو نگران کرده.لطفا و خواهشا اگه براتون مقدور هستش کامل و دقیق جوابمو بدید.مرسی
    البته لازم به ذکر که بیضهام مقداری کوچک و بزرگ هستن و همسان نیستن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید