شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عمل لازک

1. سلام و خسته نباشید
    من 3ماه پیش عمل لازک چشم انجام دادم و تعیین دقیق دید من 3ماه بعد از عمل هست دیدم کاملا خوب شده اما گاهی اوقات احساس میکنم یکمی تار میبینم شبها هم دیدم زیاد خوب نیست درسته همه جا تاریکه اما انتظار داشتم بتونم اشیا رو به خوبی تشخیص بدم و البته هنوز هم گاهی نور و پخش میبینم آیا اینها طبیعیه؟
    و سوال اصلی من اینه که قبل از عمل یه لکه ای محوی جلوی چشمام میدیدم که با حرکت چشمم اونها هم حرکت میکرد نمیدونم چطوری توصیفش کنم به دکتر هم گفتم گفت که طبیعیه اما بعد از عمل لکه هایی محو اما به رنگ سفید میبینم که فکر میکنم موقع عمل سطح قرنیه ی من خوب تراشیده نشده چون دکتر میگفت که خیلی چشممو تکون میدو آیا ممکنه قسمتی از ضعیفیه چشمم باقی مونده باشه؟من اینهارو از دکتر پرسیدم اما گفت که سایه هاییه که در زجاجیه تشکیل میشه و مشکل خاصی نیست!

2. راستی یه سوال دیگه آیا کار کردن با کامپیوتر تقریبا روزی 3 تا4ساعت ممکنه دوباره چشمامو ضعیف کنه؟البته من از ف.ی.ل.تر مانیتور استفاده میکنم و حتی وقتی جلوی مانیتور میشینم عینک آفتابی میزنم اما خیلی چشمام احساس خستگی و گاهی سوزش میکنم

3. آقای دکتر با خواندن مطالب شما فهمیدم که دچار مگس پران هستم البته قبل از عمل این سایه ها تیره و کدر بود ولی الان علاوه بر اون سایه های قبلی لکه های مات و تقریبا سفید رنگی هم جلوی چشمام میبینم آیا اینها طبیعیه یا با بالاتر رفتن سنم برام مشکل ایجاد میکنه؟؟لطفا کمکم کنید

4. cheshmaneziba نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من 3ماه پیش عمل لازک چشم انجام دادم و تعیین دقیق دید من 3ماه بعد از عمل هست دیدم کاملا خوب شده اما گاهی اوقات احساس میکنم یکمی تار میبینم شبها هم دیدم زیاد خوب نیست درسته همه جا تاریکه اما انتظار داشتم بتونم اشیا رو به خوبی تشخیص بدم و البته هنوز هم گاهی نور و پخش میبینم آیا اینها طبیعیه؟
    و سوال اصلی من اینه که قبل از عمل یه لکه ای محوی جلوی چشمام میدیدم که با حرکت چشمم اونها هم حرکت میکرد نمیدونم چطوری توصیفش کنم به دکتر هم گفتم گفت که طبیعیه اما بعد از عمل لکه هایی محو اما به رنگ سفید میبینم که فکر میکنم موقع عمل سطح قرنیه ی من خوب تراشیده نشده چون دکتر میگفت که خیلی چشممو تکون میدو آیا ممکنه قسمتی از ضعیفیه چشمم باقی مونده باشه؟من اینهارو از دکتر پرسیدم اما گفت که سایه هاییه که در زجاجیه تشکیل میشه و مشکل خاصی نیست!

سلام،
    بدون معاینه توسط پزشک نمی توان علت را مشخص نمود، برای معاینه بالینی به پزشکتان مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید