شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راه رفتن و خوردن در شب

1. سلام

من دختر 24 ساله هستم و 4 سال است که ازدواج کرده ام. مشکلی که من با آن مواجهم ریشه در 2 سالگی دارد. وقتی 2 ساله بودم در خواب بلند می شدم و مادرم را بیدار می کردم و می گفته ام که نان کره عسل می خواهم و مادرم هم به من می داده اند.

ولی الان مشکلم خیلی حاد شده است. من از زمانی که می خوابم تا صبح چندین بار شاید 10 بار و در حالت کمتر 3-4 بار راه می افتم که بار اول شاید نیم ساعت یا یک ساعت بعد از خوابیدن باشد و چیز های مختلف می خورم . این قضیه بسیار بسیار شدید و آزار دهنده است به نحوی که من هر روز از صبح تا شب دل درد شدید دارم . تا وقتی که این چیزها را نخورم به رختخواب برنمی گردم و این خیلی خیلی بد است. این باعث شده که زندگی من کاملا مختل شود. نه شب ها می توانم خواب راحت بروم و نه روزها حال خوبی دارم.

این مشکل من روز به روز بدتر می شود.

خواهشمندم اگر کاری می توانید برای من انجام دهید بگویید تا حضورا به خدمت شما برسم.

خیلی خیلی وضعیت بد و طاقت فرسایی دارم.

زندگیم کاملا مختل شده و نظم خود را از دست داده است.

2. اگر این حالت شما نوعی وسواس روحی نباشد
    میشه گفت
    شما دچار نوعی خوابگردی هستید ( در حین انجام این فعالیتها کاملا هوشیارید ؟ )

بهرحال بنظرم چه یک وسواس و عادت باشد و چه خوابگردی ، تنها راه پیش روی شما مراجعه به مشاور هست و کمک گرفتن از روشهای درمانی علمی ( دارو و مشاوره ) و درمانهای کمکی مثل هیپنوتیسم ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیز
    این مشکل شما کاملا حل شدنی است و 2 راه دارید.
    راه اول اینکه با کمی اراده و چند شب سختی به هیچ وجه از رختخواب تکان نخورید کمی سخته اما بدن شما به این روال عادت کرده است.
    راه دوم مراجعه به پزشک روانشناس می باشد که یک سری دارو به شما میدهد و شما در طول شب بیدار نمی شوید.
    اما راه حل اول بهتر خداوند قدرت تصمیم گیری و اراده را به ما انسانها عطا کرده و این موضوع ما را از موجودات دیگر متمایز کرده است.شما با کمی اراده و همت میتوانید این عادت را ترک کنید.
    چند روزی سختی دارد اما مطمئن باشید بهتر از مصرف داروهای سنگین خواب آور و دارو های آرام بخش میباشد که در تجویز پزشک این دو دارو 100% وجود دارد.
    راستی حتما از برنامه غذایی روزانه تون و خواب روزانه تون اطلاعاتی به من بدهید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید