xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد



اسپرولاکتون و عوارض پوستی

  1. با عرض سلام
    اقای من به ریزش مو قرص اسپرولاکتون مصرف میکنم اما از ان موقع که مصرف این قرص را شروع کردم لکه های قهوه ای روی صورتم ایجاد شده ایا من باید مصرف قرص را قطع کنم یا نه ؟
     




  2. zamin نوشته است: با عرض سلام
    اقای من به ریزش مو قرص اسپرولاکتون مصرف میکنم اما از ان موقع که مصرف این قرص را شروع کردم لکه های قهوه ای روی صورتم ایجاد شده ایا من باید مصرف قرص را قطع کنم یا نه ؟


    سلام
    بثورات‌ جلدي از عوارض اسپیرو هست اما لک !؟
    من تابحال نشنیدم که اسپیرونولاکتون باعث بروز لک بشه
    شما مطمئنید که این لکها به اسپرو مربوط هست ؟! این لک ها خارش ندارند ؟

    تنها موردی که شاید به اسپیرو ربط پیدا کنه احتمال مسمومیت کبدی هست که از عوارض نادر اسپیرو هست و ممکنه باعث بروز لک هم بشه . این خیلی نادره

    بنظر من اگر صورتتون لک داره و این لکها بیشتر می شن
    بهتره با متخصص داخلی و یا متخصص پوست و مو مشورت کنید  .
     
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (45)