شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

3 سوال راجع به آلت جنسي مردانه

1. سلام.
    مشكلات جنسي از يه جهت واقعا بدترين مشكلات هستن چون 1- نميشه به سادگي واسه اطرافيان مطرحشون كرد! 2- اكثر اوقات اشخاص در تشخيص اون ها اشتباه ميكنن.
    پسري هستم متولد 1371. من از گوگل وارد اين صفحه شدم با جستوجوي عبارت "خميدگي آلت". حالا سوالاتي دارم كه اگه جواب بدين ممنون مي شم. البته ببخشيد كه مجبورم كمي بي پرده صحبت كنم. لطفا شما هم جوابم رو بي پرده و مفصل بدهيد.

1- من از كودكي يادمه وقتي ادرار مي كردم به آلتم كه نگاه ميكردم متوجه مي شدم كه مقداري به سمت چپ كجه. ادرارم هم  طبيعتا به سمت چپ مي ريخت. الان هم همينطور هست. وقتي نعوظ ميكنم هم كمي آلتم به سمت چپ كجه. وقتي در حالت نعوظ آلتم رو تكون مي دم به چپ و راست به سمت چپ راحت تر حركت مي كنه تا راست. اولا آيا اين مساله ،‌ يك مشكل هست يا نه؟ ثانيا اگه مشكله بايد چه كنم؟

2- وقتي آلتم نعوظ ميشه خميدگي داره. يعني صاف نيست. در هنگام نعوظ مثلا وقتي به وسيله آينه از بغل آلتم رو مي بينم متوجه خميدگي ان ميشم. در واقع در هنگام نعوز سر آلتم مقداري به سمت پايينه، نه به سمت جلو. اولا آيا اين مساله يك مشكله؟ ثانيا اگه مشكل هست بايد چه كنم؟

3- در هنگام نعوظ آلتم به سادگي با دست جابجا ميشه (از پايه زاويش به راحتي عوض ميشه). آيا اين مساله يك مشكله؟ اگه مشكله بايد چه كنم؟

اگه اين مسائل بالا طبيعيه تا چه حدش طبيعيه؟
    ببخشيد طولاني شد! در ضمن من گرفتار عادت ناپسند خودارضايي هستم.

2. سلام
    انحراف تا زمانی که در رابطه براتون مشکل ساز نباشه و مشکلی براتون پیش نیاره هیچ مشکلی نداری.
    تغییر زاویه هم تا حدودی طبیعیه چون استخوان که نداره ثابت وایسته.ولی اگر احساس میکنی در رابطه مشکل داری  به دکتر متخصص مراجعه کن تا نظر دقیق تر بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. در ادامه ...

انحراف آلت تنها وقتی مانع نزدیکی شود و یا توام با درد باشد قابل بررسی هست
    و اون جابجایی در حالت نعوظ هم که شما بهش اشاره کردی ، بقول آقا سعید ، طبیعیه
    اون چیزی که ازش بعنوان نشانه شکستگی آلت اسم می برن و شما هم احتمال نگرانش هستی
    به اینصورته که
    آلت در حالت نعوظ از یک قسمتی ( نه کل آلت از قسمت ته ) با فشار اندکی خم بشود . که می تواند توام با درد باشد یا نباشد .
    فرضا آلت از یک سوم آخرش بافشار کمی به سمت پایین خم بشه
    والا کل آلت بهرحال در هر وضعیتی با فشار دست حرکت می کند

4. سلام
           من يه پسر 10ساله دارم كه چند سال پيش براش مشكل كليوي پيش اومده بود . وقتي به متخصص مراجعه كرديم يكي از سوالاتي كه ازمون پرسيد در مورد " كج ادراري "‌بود.
       به همين دليل من احتمال ميدم كج ادراري اگر علامتي از وجود اشكال در مجرا باشه (‌مثلاً تنگي مجرا )‌قابل بررسيه. و اگر فقط بدليل انحراف آلت هست كه توسط دوستان جواب داده شده .

5. سلام میخواستم بپرسم آیا کوچکی آلت مرد میتونه یکی از عوامل ناباروری باشه؟؟حتی یک آلت کوچکتر از 12سانت؟

6. cheshmaneziba نوشته است: سلام میخواستم بپرسم آیا کوچکی آلت مرد میتونه یکی از عوامل ناباروری باشه؟؟حتی یک آلت کوچکتر از 12سانت؟

سلام

خیر ربطی نداره . ضمنا آلت 12 سانتی در رنج نرمال قرار داره

7. مرسی از پاسخی که دادید
    میدونم 12سانت نرمال محسوب میشه برای همین پرسیدم کمتر از 12 سانت یعنی یه آلت کوچکتر از حالت نرمال مشکلی داره یا نه؟

8. cheshmaneziba نوشته است: مرسی از پاسخی که دادید
    میدونم 12سانت نرمال محسوب میشه برای همین پرسیدم کمتر از 12 سانت یعنی یه آلت کوچکتر از حالت نرمال مشکلی داره یا نه؟

ببینید کوچک بودن آلت ( زیر 6-7 ) سانت
    مشکلات خودشو در رابطه جنسی داره اما بازهم ناباروری شاملش نمیشه
    ناباروری یعنی مشکل اسپرم و این به طول آلت مربوط نیست
    البته گاهی مشکلات جنسی ( هورمونی ) باعث میشه هم ناباروری بوجود بیاد هم آلت رشد مناسبی نداشته باشه
    اما برعکسش صادق نیست یعنی هرکی آلتش کوچک بود این مشکل رو نداره

ناباروری رو فقط از طریق اسپرموگرافی می شه ردیابی کرد

9. سلام. من همون هستم كه 3 تا سوال پرسيده بودم. شما به همه ميگين اگر در روابط جنسي مشكل پيش مياد بايد به دكتر مراجعه كنيد. خوب طبيعتا من تا به حال رابطه جنسي نداشتم. من براي آينده نگرانم. سوال من اينه:

1- آيا بهتره به دكتر برم؟
    2- اگه بهتره برم چه زماني بايد برم؟ همين حالا بايد برم يا هر وقت خواستم ازدواج كنم؟ (قبل از ازدواج). اگر مشكلي باشه با گذشت زمان بد تر نميشه؟

10. m1371 نوشته است: سلام. من همون هستم كه 3 تا سوال پرسيده بودم. شما به همه ميگين اگر در روابط جنسي مشكل پيش مياد بايد به دكتر مراجعه كنيد. خوب طبيعتا من تا به حال رابطه جنسي نداشتم. من براي آينده نگرانم. سوال من اينه:

1- آيا بهتره به دكتر برم؟
    2- اگه بهتره برم چه زماني بايد برم؟ همين حالا بايد برم يا هر وقت خواستم ازدواج كنم؟ (قبل از ازدواج). اگر مشكلي باشه با گذشت زمان بد تر نميشه؟

سلام

الان شما انتظار داری من چه کمکی بهت بکنم آخه ؟
    من از کجا بدونم که آلت مبارک شما چقدر انحراف داره و آیا مانع نزدیکی میشه یا نه ؟
    فقط وقتی معاینه حضوری صورت بگیره میشه به این سوالات پاسخ داد
    اگر خودت نمی تونی تشخیص بدی تنها راهی که داری مراجعه به متخصص اورولوژی هست .
    و برای اینکار هروقت اقدام کردی ، کردی
    از من می شنوی همین فردا برو و چک شو

11. پس انحراف آلت دليل بر وجود مشكل نيست ولي اگر مانع نزديكي بشه مشكله.
    با اين اوصاف بهتره به پيش اورولوژيست برم ولي اگر بخوام چند سال بعد برم مشكلي پيش نمياد. درسته؟

12. m1371 نوشته است: پس انحراف آلت دليل بر وجود مشكل نيست ولي اگر مانع نزديكي بشه مشكله.
    با اين اوصاف بهتره به پيش اورولوژيست برم ولي اگر بخوام چند سال بعد برم مشكلي پيش نمياد. درسته؟

نخیر مشکلی پیش نمیاد

13. دوست عزیز ،
    هیچکدوم از چیزهایی که در مورد آلتتون گفتید چیز جدیدی نیست درواقع آلت شما شبیه به آلت تعداد زیادی از مردها هست و کاملاً طبیعی هست اون دوستی هم که در مورد کلیه صحبت کرده چیز کاملاً متفاوتی هست . منظور دکتر کج خارج شدن ادرار از سر مجرا است و ربطی به انحراف آلت نداره.به شما پیشنهاد نمی کنم به سایتهای غیر اخلاقی برید ولی اگر سری بزنید و شکل آلتهای بقیه مردها رو هم ببینید میفهمید که شما اصلاً مشکلی ندارید و حتی نیازی نیست به پزشک هم مراجعه بکنید.
    موفق باشید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید