شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس از بارداری

1. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من یک بار دیگه سوال کردم جواب ندادید من در روز 16اردیبهشت باید پریود میشدم ولی نشدم در روز 22 وقتی که نامزدم ارضا شد اب منی خودش رو ریخت رو سینه من من با دستمال پاکش کردم بعد از یک دقیقه اصلا هواسم نبود با همون دستمال خودم رو تمبز کردم البته دستمال رو به واژنم نزدم ایا احتمال بارداری هست یانه؟البته من پریود منظمی ندارمباتوجه به اینکه من باکره هستم

2. با سلام!
    دوست عزیز اگر دخول صورت نگرفته و منی با واژن تماس پیدا نکرده احتمال بارداری در شما صفر می باشد!
    ولی اگر نگران هستید از بی بی چک استفاده کنین که خیالتون راحت شه!
    در ضمن شما نگفتین که 22 فروردین بوده یا اردیبهشت!!!!!!!!!
    در هر صورت شما باردار نیستید و برای پیگیری مشکل نا منظم بودن پریودتون به متخصص زنان مراجعه کنین!
    موفق باشی!

3. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    22اردیبهشت البته 38ساعت بعد2تا قرص اچ دی خوردم وتقریبا48ساعت بعدش2تا دیگه خوردم و12ساعت بعدش2تای دیگه که بعد از یک ساعت استفراغ کردم الان که 9روز از رابطه میگذره وهنوز پریود نشدم خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم یک سوال دیگه هم داشتم اگه کسی احتمالا منی رو دستش باشه و به الت زن دست بزنه احتمال بارداری هست؟ البته مستقیما به واژنش دست نزنه فقط به لبهای کوچک و کلیتوریوس؟ تو رو خدا جواب بدید

4. narin نوشته است: 22اردیبهشت البته 38ساعت بعد2تا قرص اچ دی خوردم وتقریبا48ساعت بعدش2تا دیگه خوردم و12ساعت بعدش2تای دیگه که بعد از یک ساعت استفراغ کردم الان که 9روز از رابطه میگذره وهنوز پریود نشدم خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم یک سوال دیگه هم داشتم اگه کسی احتمالا منی رو دستش باشه و به الت زن دست بزنه احتمال بارداری هست؟ البته مستقیما به واژنش دست نزنه فقط به لبهای کوچک و کلیتوریوس؟ تو رو خدا جواب بدید

سلام،
    شما باید 16 اردیبهست پریود می شدید که نشدید، بعد روز 22 اردیبهشت رابطه مشکوک داشته اید، بعد 38 ساعت بعدش 2 تا اچ دی و ... با اینکه بسیار بعید است که باردار باشید ولی چون قاعدگی های نامنظم دارید هر احتمالی وجود دارد، در صورت امکان آزمایش خون انجام دهید تا تکلیف سریع مشخص شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید