شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میکرو اینجکشن

1. با سلام

من 29 سالم
    و برای اولین بار میکرو اینجکشن کردم
    روز 31/1/88 تخمک گیری داشتم و در روز 3/2/88 در حالی که شکمم آب آورده بود 4 عدد جنینی که کیفیت آنها پایین بود و قابل فریز کردن نبودند به من انتقال دادند
    روز 19/2/88 آزمایش بتا عدد 2030 را نشان داد همان روز سونو داخلی شدم که جوابش به شرح ذیل بود
    آندومتر هایپر اکو با ضخامت 20-رحم نرمال - در هر دو تخمدان تعدادی کیست تکالوتئنی وجود داشت
    دکتر احتمال چند قلویی داد ولی گفت با توجه به اینکه 16 روز بیشتر از انتقال نمی گذره الان زوده که چیزی ببینیم 10 روز دیگه دوباره سونو می کنیم
    من خیلی نگران هستم آیا طبیعیه که در این مدت ساک حاملگی تشکیل نشده باشه و دیده نشه
    اصلا بعد از گذشت 16 روز از انتقال چند هفته از حاملگی من می گذه
    ممنوم میشم اگه منو راهنمایی کنید

2. با سلام!
    دوست عزیز باید بدونین که مهم ترین چیز الان برای شما خونسرد بودنه و هر گونه استرسی می تونه باعث مشکلاتی برای شما بشه!
    بهتره به پزشکتون اعتماد داشته باشین و خونسرد باشین تا پزشکتون بتونه باهاتون راحت باشه و اگر خدایی ناکرده مشکلی بود به شما بگه!
    تشخیص ساک حاملگی معمولا بین روزهای 32 تا 35 حاملگی صورت میگیره! البته در سونوگرافی داخل مهبلی وقتی bhcg بین 500 تا 800 میلی واحد بین المللی باشد گاها قابل مشاهده است ولی در سونوگرافی از روی شکم این عدد بین 1800 تا 3000 میلی واحد بین المللی می باشد.
    فکر کنم با توصیفاتی که شما کردین هفته ی سوم بارداریتون رو میگذرونین!
    پس بیخود نگران نباشین و چند روز صبر کنین تا پزشک شما که قطعا با معاینه ی شما تشخیص بهتر و قطعی تری را می دهد مجددا شما را معاینه و بررسی کند. توکلتان را به خدا از دست ندهید و بدانید که صبر مهمترینه!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. با سلام
    من زنی 33 ساله هستم که 6 سال است ازدواج کرده ام و  5 سال است که برای بارداری اقدام کرده ام ولی باردار نمیشوم. البته پزشکان میگویند که نه من و نه شوهرم هیچکدام از لحاظ طبی مشکلی نداریم و سالم هستیم و علت ناشناخته وجود دارد. من و همسرم دو بار در کلینیک رویان
    IUI

کردیم که ناموفق بود و یکبار میکرو اینجکشن انجام دادم که به علت هایپر شدن جنینهایم را انتقال ندادند و فریز کردند. سه ماه بعد سه جنین فریز شده با کیفیت عالی برایم انتقال دادند ولی متاسفانه باز هم نتیجه ای نداد. الان دوباره میخواهم بعد از یکماه اقدام کنم برای انتقال سایر جنین های فریز شده ام. از شما سوال دارم به نظر شما ایندفعه از چه روشی استفاده کنم؟ آیا میکرو پی جی دی روش جدیدی است و آیا من میتوانم از این روش برای انتقال جنین های فریز شده ام استفاده کنم؟ خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. با تشکر از شما / آیلین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید