شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات عجیب من !

1. سلام به همه دوستان خوب این سایت - اول از همه تشکر میکنم بابت محیط خوبی که اینجا پدید اوردید.

راستش من میخواستم در مورد مشکلاتی که برام پیش میاد ازتون سوال کنم و میخواستم ببینم مشکل جدی ای که دارم چیه..

العان که دارم این متن رو مینویسم خیلی نارحتم و واقعا متاسفم که این حرف ها رو میزنم و ممکنه باعث تعجبتون هم بشه !

راستش من از اول راهنمایی تا 1حدود  سال پیش به خود ارضایی اعتیاد کامل داشتم و حتی اطلاعات درستی هم در موردش نداشتم تا اول دبیرستان و به کارم ادامه میدادم..تا اینکه بالاخره از یک سال پیش به طور جدی شروع به ترک کردم..اما باز هم نمیتونستم..بیشتری مدتی که این کارو انجام ندادم از قبل عید 88 بود تا حدود 1 هفته پیش که در خواب دچار احتلام شدم..و 2 روز بعدش دست به اون کار کثیف زدم تا العان.

من از نظر دینی هم خیلی ضعیف نیستم و تونستم با رفتن به هیئت و مجالس مذهبی خودم رو مقداری از این مسائل دور کنم..اما فکر میکنم که خیلی دیر هم شده و بلاهای بسیاری رو باید منتظرشون باشم..

البته امروز که مطالب این سایت و یه سری سایت دیگه رو خوندم..فهمیدم که به زودی کارم تمومه و وضعیتم خیلی خرابه و نمیدونم چیکار کنم..(در ادامه متوجه میشین)..

اولین مشکلی که دارم تعداد دفعات ادرار در روز هست..البته رنگش طبیعی هست..البته یادمه از اول دبیرستان هم همینطوری بودم..بعضی وقتها شدت میگیره و بعضی وقتها هم برطرف میشه..وقتی سرما میخورم هم شدید میشه..
    و اینکه مقدار ادرارم هم خیلی زیاد نیست..یعنی به نظرم میاد که خیلی زیاد نیست..ولی خوب دفعاتش بیشتره..البته اینها به نظر خودم میاد..در مقایسه با دفعات ادرار دیگران و..

مشکل دیگه ای که دارم اینه که بعد از ادرار با اینکه احساس میکنم ادرارم تموم شده..ولی وقتی حرکت میکنم و یا میشینم و پا میشم..احساس میکنم مقداری ادرار جا به جا میشه و حتی بعضی وقتها احساس میکنم که بعد از ادرار هنوز مقداری هست که زیاد نیست..این مورد هم خیلی برام ایجاد ناراحتی میکنه..

یه مشکل دیگه اینکه بعضی وقتها وقتی ادرار میکنم و شاید مقداری بیشتر به خودم فشار میارم تا ته مونده هم خارج بشه..یه ماده  تقریبا سفید غلیظی که بویی شبیه به منی دارد و چسبندگی و شبیه به منی هم هست..خارج میشه و مقدارش هم متغیره..ابلته این مورد رو شاید در ماه حدودا 3 یا 4 بار یا کمتر دچارش بشم..و البته بعضی وقتها هم یه مایع شبیه به مایعی که قبل منی هست بیرون میاد..و اون هم از نظر مدت مثل بالایی هست.

و مشکل دیگه ای که حدودا اگر اشتباه نکنم 1 سالی هست که دارمش..اینه که وقتی در خواب محتلم میشم..یا مثلا وقتی اخرین دفعه که 1 هفته پیش بود و یا 2-3 ماه که دچار خود ارضایی شدم..ماده منی که خارج میشه..به صورت مایل به زرد هست و قطعات بلوری تقریبا زرد رنگی توش مشاهده میشه..این مورد رو بیشتر درموقع احتلام میدیدم و میبینم..البته متغیره و ممکنه درست بشه ولی دوباره مثل قبل میشه..

یه مشکل دیگه ای هم که دارم بعضی وقتها هر 5 روز هفته رو دچار احتلام میشم که مستقیما رابطه با افکارم داره و اینکه موقع خواب به چی فکر میکنم و مسائل دینی و..البته ممکنه تا 2 هفته یا شیاد 1 ماه هم محتلم نشم و دوباره بشم.

یک نکته رو اضافه کنم که من در نوزادی دچار افتادگی بیضه شدم و در حال حاضر یک بیضه دارم.سنم هم 19 هست.  

خلاصه اینکه به مشکلات یه ادم بدبخت گوش دادید..من دچار اشتباهاتی شدم که جبران ناپذیره.

از دوستانی که میتونن کمکم کنن..خواهش میکنم منو به عنوان یه دوست نه چندان خوب راهنمایی کنن و از اینکه مشکلاتم رو خیلی رک براتون گفتم شرمنده ام.ببخشید که زیادی حرف زدم.

خدانگهدار

2. سلام

شما یکبار اگر به مطب اورولوژیست مراجعه می کردید متوجه می شدید که هیچکدوم اینا ربطی به خود ارضایی نداره

بریم سراغ مشکلاتت

1- تکرر ادرار - البته اگر تکرری باشه و وسواس شما نباشه - علل مختلفی داره مثل عفونت ادراری ، التهاب مثانه و پروستات و حتی گاهی سنگ کلیه و ...
    بهرحال اگر تکرر ادرار دارید و بخصوص اگر هربار که دستشویی می رید ادرار زیادی خارج نمیشه و بیشتر احساس ادرار داشتن دارید تا خود ادرار  ( چقدر ادرار شد ! ) بهتره یعنی باید به  اورولوژیست - متخصص کلیه و مجاری ادرار - مراجعه کنید

2- مورد دوم هم گاهی طبیعی و توصیه می شه وقت بیشتری رو در دستشویی سپری کنید تا خوب مجرای ادرار تخلیه بشه و گاهی به همون مشکلاتی که در مورد 1 گفتم بر می گرده
    اینک با همون مورد یک توسط اورولوژیست بررسی بکن

3- خروج منی حین ادرار مساله خاصی نیست و بیماری هم تلقی نمیشه . نگران نباش

4- وجود لخته های زرد رنگ در منی طبیعیه و بیماری محسوب نمیشه

5- در این مورد خودت پاسخ خودت رو دادی ، شما در اوج دوران هیجانات رابطه جنسی ی هستید و طبیعیه که هروقت ذهنتون خیلی درگیر این مسائل باشه شب براتون اتفاقات جالبی رخ بده !
    شما هم میل جنسیت بالاست هم زیاد تحریک می شی ( فکر و خیال و ... )
    یکم سعی کنی از فکرای تحریک کننده دوری کنی و به مسائل این مدلی فکر نکنی
    اوضاع بهتر میشه

دو مورد اول بخصوص مورد 1 ( تکرر ادرار ) اگر داری باید به پزشک مراجعه کنی
    البته وقتی مصرف مایعات زیاد باشه و یا در سرما و برخی بیماریها دفع ادرار بیشتر میشه و این خودتی که باید ببینی واقعا تکرر ادرار داری یا دچار وسواس شدی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. دوست عزیز ممنون از پاسختون..

اگر مشکوک شدم حتما به یه متخصص مراجعه میکنم..

اینایی که فرمودید فقط علائمشون تکرر ادرار هست ؟ یعنی التهاب پروستات و.. ؟

ایا نشانه دیگری هم داره ؟

راستی اون خارج شدن ترشحات به هنگام ادرار در یک ماه شاید 2 دفعه..به التهاب پروستات مربوط نمیشه ؟

_____

راستی یه سوال دیگه داشتم که تو بخش سرچ نتونستم پیدا کنم..چون پیلاتر داشت !

میخوساتم بدونم ادمی که دچار افتادگی بیضه میشه..چه فرقی میکنه با بقیه ؟ ایا تاپیکی در این مورد داریم ؟

خیلی خیلی ممنون..

4. سلام

من همه اینا رو قبلا هم گفتم
    نمی دونم چرا باید دوباره تکرارشون کنم ؟

بله تکرر ادار و احساس دفع ادرار در حالتیکه هربار موقع دفع ادرار کمی خارج می شود و ... همونطور که گفتم ضمن اینکه به دلایل دیگری هم مربوط می شوند از علائم پروستاتیت هم هستند .
    خروج منی هنگام ادرار نشونه بیماری نیست
    ضمنا
    درصورتیکه فعالیت همین یک عدد بیضه شما درست باشه مشکلی در باروری ندارید . برای فهمیدن این جریان تنها راه پیش رو آزمایش اسپرموگرافی هست

*  اگر مشکوک شدم یعنی چی ؟ یا شما تکرر ادرار داری یا نداری
    اگر داری به دکتر مراجعه کن چون دلایل مختلفی همونطور که در پاسخ اول گفتم باعث بوجود آمدن این جریان میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید