شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل جسمي

1. با عرض سلام
    من جواني هستم 20 ساله. كه مثل خيلي هاي ديگه  عادت زشت و غلط  استمناء انجام ميدهم. حدود 1 ماه هست كه ديگر مايع مني به صورت ژله  سفت شده و در هنگاه خروج همراه با درد زيادي هست.(ديگر  جهش نمي زند و مثل كرم هاي فشاري از آلت من خارج مي شود).شرمنده ام كه انقدر رك گفتم. اگر مي شود راهنمايي ام كنيد؟(هنگام خروج خيلي اذيت ميشوم به خاطر سفت بودن مني)
    ******************به تازگي موهاي اطراف آلت تناسلي ام رشدشان  خيلي  كم شده.آيا اين دو  موضوع با هم در ارتباط هستند؟

2. سلام
    این دو موضوع هیچ ربطی به هم ندارند.
    به یک دکتر متخصص اورولوژیست مراجعه بفرمایید.

3. با سلام دوست عزیز!
    همانطور که آقای maepc گفتن شما حتما باید به متخصص مجاری ادرار و کلیه یا یک متخصص اورولوژی مراجعه کنین. این اتفاق اگر یک دو بار پیش بیاد مشکلی نیست ولی اگر تکرار بشه حتما باید به متخصص مراجعه بشه. گاهی تغییرات هورمونی چه در بدن آقایان و چه در خانمها می تونه باعث کاهش موها یا افزایش آن شود که از این نظر هم خوبه بررسی بشین!
    موفق باشی!

4. grizly نوشته است: با عرض سلام
    من جواني هستم 20 ساله. كه مثل خيلي هاي ديگه  عادت زشت و غلط  استمناء انجام ميدهم. حدود 1 ماه هست كه ديگر مايع مني به صورت ژله  سفت شده و در هنگاه خروج همراه با درد زيادي هست.(ديگر  جهش نمي زند و مثل كرم هاي فشاري از آلت من خارج مي شود).شرمنده ام كه انقدر رك گفتم. اگر مي شود راهنمايي ام كنيد؟(هنگام خروج خيلي اذيت ميشوم به خاطر سفت بودن مني)
    ******************به تازگي موهاي اطراف آلت تناسلي ام رشدشان  خيلي  كم شده.آيا اين دو  موضوع با هم در ارتباط هستند؟

سلام

از اونجایی که غلظت منی و عدم جهشش مسئله خاصی نیست قاعدتا باید بهتون می گفتم که مشکلی نیست
    واگر زیر " دردزیاد " خط نمی کشیدید ، بهتون می گفتم که دچار توهم بیمارشدن بعد از خودارضایی شده اید
    اما اگر اصرار دارید خروج منی توام با درد زیادی هست و از اونجایی که اینحالت یکی از نشانه های مشکل پروستات می باشد - هرچند سن و سال شما برای گرفتار شدن به مشکل پروستات خیلی کمه - اما توصیه می کنم
    در صورت درد داشتن موقع خروج منی به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید .

5. با  تشكر

منظور من از درد حس فشاري بود كه موقع خروج مني از بدنم احساس مي كنم. مني من كاملا فرق كرده .بي رنگ شده . ديگه مايع نيست و به صورت پيوسته خارج مي شود. مشكل من غلظت نيست ، من ميگم چرا جامد شده .

شكم درد هم دارم.رفتم دكتر گفت كوليت داري. دارو هارو استفاده كردم. ولي خوب نشده.

حالا كمكم كنيد. اصلا به اين مورد برخورد كرديد كه  مني جامد شده باشه

6. تغییر رنگ منی با توجه به تغییر تغذیه و ... عجیب نیست
    غلیط بودن منی نشونه مشکل خاصی نیست . منی می تونه رقیق مثل آب لوله کشی باشه می تونه غلیظ مثل ژله باشه
    مصرف مایعات رو بالا ببرید به حالت متعادلتری در میاد

* برای ردیابی مشکل در منی بهتره به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید تا آزمایش اسپرموگرافی بعمل بیاد . با شواهد ظاهری خیلی نمیشه چیزی رو ثابت کرد

اما در مورد درد ! من که نمی دونم شما چی رو درد تفسیر می کنید
    درد تعریفش مشخصه
    شما اگر واقعا همونطور که در پست اول گفتید درد زیادی ( یک خطم زیرش ! ) موقع انزال دارید باید به متخصص مراجعه کنید چون اصلا دلیلی نداره موقع انزال شما درد حس کنید
    ولی اگر درد نیست ! پس مشکلی هم نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید