شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داروی جدیداوگانیک

1. باسلام واحترام

جناب آقای دکتر من یک بیمار 49 ساله قلبی هستم که حدود دوسال پیش یک حمله قلبی شدید داشتم ، که پس از طی مراحل درمان نهایتا برایم درمان دارویی گزاشته شد . بنده دارای گرفتگی 50 درصد در یکی از عروق کرونر وEF حدود 30 درصد میباشم . که کم کم با مصرف دارو و پیاده روی آرام تا دو کیلومتر در روز تقریبا به زندگی عادی برگشته ام ، وهر دو ماه یک بار به پزشک مراجعه دارم . اخیرا مطلبی شنیده ام که در یکی از کشورها داروی به شکل کاملا اورگانیک تولید شده که میتوان با مصرف یک دوره شش ماهه از این دارو سلولهای از بین رفته قلبی  را ترمیم کرد ،البته بنا به گفته شرکت سازنده این داروکاملا اثر گزار بوده وافراد زیادی با مصرف آ ن به زندگی  طبیعی برگشته اند ، مکانیزم اثر دارو به این صورت است که باعث تولید حداقل 4 میلیون سلول بنیادی قلبی از مغزاستخوان در روز شده و آن راوارد گردش خون می نمایدکه طی شش ماه مصرف با رعایت روش خاص تغذیه و ورزشی سلولهای از دست رفته قلب بیمار راباز سازی می نماید . حال بنده سوالم از حضرتعالی این است که این موضوع تاجه درست است وصحت دارد ؟ وآیامی شود به این داور با توجه صحبت های که گفته شد وهزینه نسبتا پایین آن اطمینان نمود؟ . لطفا نظر تان رابفرمایید . باسپاسگزای فراوان.

2. سلام

کاش اسم محصول رو هم ذکر می کردید
    اما این چیزی که شما گفتید باید انقلابی در درمان بیماریهای قلبی باشه و اگر چنین انقلابی رخ داده بود مطمئن باشید صحبتش در تمام مجامع علمی بود
    بنظر من این تبلیغات بی پایه و اساس هستند و بهتره درمان رو از طریق روشهای مرسوم و استاندارد ادامه بدید .

البته بازهم اگر تونستید اسم محصول رو برای ما بنویسید ممنون میشم

3. با سلام واحترام
    از حسن توجه شماسپاسگزارم . اسم دارو به شرح ذیل میباشد .

Adult Stemcell Program MZ

4. دوست عزیز من این اسمی که شما نوشتید رو سرچ کردم
    البته کلمه adult ف ی ل ت ر بود !! ( فکر کن ؟ )
    ولی نتیجه ای که از این گشت و گذار نتی گرفتم این بود که
    چنین دارویی بصورت رسمی و ثبت شده وجود نداره
    اما تحقیقات نه چندان محکمی نشون داده که اگر این داروها انشاالله می تونن باعث تولید سلول بنیادی بشوند و دوباره انشاالله می تونن روی ارگانهای خاصی از بدن تاثیر داشته باشند .
    این نتیجه تحقیقات من بود

و نظر شخصیم اینه که اگر این دارو کارایی داشت مثل بمب سر و صدا می کرد که لااقل در سرچ کردنه ناقص من این حس بمب ترکیدن بهم دست نداد !
    راستش اصلا بعید می دونم روش کار با سلولهای بنیادی انقدر ساده باشه
    در مورد بیماران تالاسمی چه بدبختی هایی که سر سلول بنیادی و مغز استخوان نمی کشند ...

چندروز پیش تبلیغی دیدم از یک کرم که مدعی بود حاوی سلولهای بنیاد گوسفند ! هست و به جوان سازی پوست کمک می کنه ! این مدل تبلیغات معمولا بشکل بدی از واقعیت دور هستند .
    من توصیه می کنم اگر مشکلی هنوز در قلب و عروق دارید به متخصص مراجعه کنید و از روشهای استاندارد درمان کمک بگیرید و اگر مشکل حل شده سعی کنید رژیم مناسب و تحرک بدنی کافی داشته باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید